Skocz do zawartości

ACHTUNG! Spotaknie w Kąkolewie 18 marca 2006 !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trasa ma być tak zrobiona, że prędkości mają być max do 100 km! Ja na bank jade! Tylko nie wiem czy jako widz czy uczestnik :mrgreen:

 

Edit: na forum politechniki ktoś napisał, że jedzie klub subaru a ja się tak zastanawiam jaki klub subaru a Oni gadali o nas :mrgreen:

 

 

hehe, pisali, pisali, jak bedzie sucho i asfaltowo oski beda mogly z wami powalczyc, fajnie jest sie moc pochwalic ze sie zloilo subaru :lol:

 

ale pewnie bedzie snieznie i bez szans :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa ma być tak zrobiona, że prędkości mają być max do 100 km! Ja na bank jade! Tylko nie wiem czy jako widz czy uczestnik :mrgreen:

 

Edit: na forum politechniki ktoś napisał, że jedzie klub subaru a ja się tak zastanawiam jaki klub subaru a Oni gadali o nas :mrgreen:

 

 

hehe, pisali, pisali, jak bedzie sucho i asfaltowo oski beda mogly z wami powalczyc, fajnie jest sie moc pochwalic ze sie zloilo subaru :lol:

 

ale pewnie bedzie snieznie i bez szans :?

 

Nie mogę się doczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa ma być tak zrobiona, że prędkości mają być max do 100 km! Ja na bank jade! Tylko nie wiem czy jako widz czy uczestnik :mrgreen:

 

Edit: na forum politechniki ktoś napisał, że jedzie klub subaru a ja się tak zastanawiam jaki klub subaru a Oni gadali o nas :mrgreen:

 

 

hehe, pisali, pisali, jak bedzie sucho i asfaltowo oski beda mogly z wami powalczyc, fajnie jest sie moc pochwalic ze sie zloilo subaru :lol:

 

ale pewnie bedzie snieznie i bez szans :?

 

Nie mogę się doczekać :mrgreen:

 

 

 

 

lo Panie, kiedys prawie sie udalo, napocilem sie strasznie, ale chyba kierownik imrezy nie wiedzial ze bierze udzial w wyscigu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolanin i Maruda oraz GTA3 dadzą czadu w klasie do 1600 :)

 

Hmm :roll: a czy Marudero na ma silniczka 2.0 :?: :!:

 

W tej Alfie co ma teraz tak :P

 

Koledzy, jaj se nie róbcie... ;)

 

Lancia (Dedra), nie Alfa, ma:

 

- 1,8 manual;

- 13 lat;

- letnie kapcie.

 

Pierwsze, w połączeniu z wkładką mięsną, zasadniczo nieogarniającą tego dziwnego kija wetkniętego - nie wiadomo po co - pomiędzy kierowcę a pasażera, właściwie wyklucza ściganie.

To drugie, każe się poważnie zastanowić nad szansami przeżycia ścigania - nie żebym był przesądny, ale...

A to trzecie, w świetle powyższych dwóch, to już nieistotny szczegół. ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt oprócz nmie nie wymięka z tego co widzę ale dla mnie cała ta wyprawa bez Subaraka nie ma sensu, przeciez nie będę tam Renault Megane 1,5 diesel upalał :D Ale czekam z niecierpliwością na wieści, które mają nadejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt oprócz nmie nie wymięka z tego co widzę ale dla mnie cała ta wyprawa bez Subaraka nie ma sensu, przeciez nie będę tam Renault Megane 1,5 diesel upalał :D Ale czekam z niecierpliwością na wieści, które mają nadejść

 

Dlaczego ? :mrgreen:

 

Weś markerem przekreść megan i napisz subaru a zobaczysz, że nikt się nie skapnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas kłopoty z serwerem dajš się we znaki. Jeli ktos wysyłał zgłoszenie 14.03.2006 (wtorek) pomiedzy 20.00, a pólnocš to proszę o powtórne wysłanie ze strony lub na adres adamb@gabrys.pl. Pojawiły się jakie kłopoty z mailem. Może juz jutro ich nie będzie ale dla pewnoci polecam wysyłanie zgłoszeń ze stronki.

 

 

Mam uczucie jak bym pisał sam ze sobš... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak huzar pisał, nudze sie w sobote i nie chce mi sie tylko kibicować. Conieco wiem na temat KJS, ze 40 juz przejechałem na prawym. Jak komuś brakuje pilota to jestem chetny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My (tzn. GTA3 i ja) zamierzamy przyjechać pokibicować, więc poprosimy o przygotowanie odpowiedniej ilości kiełbasek - dodam jeszcze, że jem za dwoje :wink:

 

Intakwrx, jaki jest koszt imprezki dla kibica (mam na myśli konsumpcję tych słynnych kiełbasek) i jak/ kiedy należy się rozliczyć?

 

Pozdrawiam,

Madja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My (tzn. GTA3 i ja) zamierzamy przyjechać pokibicować, więc poprosimy o przygotowanie odpowiedniej ilości kiełbasek - dodam jeszcze, że jem za dwoje :wink:

 

Intakwrx, jaki jest koszt imprezki dla kibica (mam na myśli konsumpcję tych słynnych kiełbasek) i jak/ kiedy należy się rozliczyć?

 

Pozdrawiam,

Madja

 

Hmm nie wiem :(

Sie dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...