Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zelazny a teraz szczerze - serio nie chciałeś ścigać się z tedeikiem, czy bałeś się, że jest pomodzony? :D

Nawet jakby był pomodzony to co? Proszę cię.... B)

 

Po prostu olałem kolesi. Często robię też tak, że jak ktoś chce się ścigać to wkręce imprezę troche na obroty żeby z wydechu strzeliła. Wtedy tamten zawodnik wypala jak z procy, bo myśli że ja chcę się ścigać, a ja spokojnie ruszam. I tak się za 100m na światłach spotkamy :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby był pomodzony to co? Proszę cię.... B)

 

Po prostu olałem kolesi. Często robię też tak, że jak ktoś chce się ścigać to wkręce imprezę troche na obroty żeby z wydechu strzeliła. Wtedy tamten zawodnik wypala jak z procy, bo myśli że ja chcę się ścigać, a ja spokojnie ruszam. I tak się za 100m na światłach spotkamy :biglol:;)

 

No chyba, ze tak :) Dopytywałem, bo szczerze mówiąc na Twoim miejscu chyba bym się pokusił... :(

 

ja codziennie kiluje tą samą kobitkę w seicento :P i za każdym razem mam radochę na cały dzień , raz jej nie było i smutno mi było bo nie było na kim się wyżyć :(

 

Musiałeś się jej spodobać... jakby chciała to by Cie objechała z palcem w nosie, bo Seicento to szybkie auto jest!

 

 

 

 

 

:biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wypatrując m.in. legendarnej autostrady A4...

Debtux, i co? Widziałeś coś? Jest nadzieja?

 

Damski bokser -_-

A co ma być w Subaru? Boxer.

No jak nie, jak tak.

A czy on damski.... :huh:ipsx82, zaglądałeś tam już?

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debtux, i co? Widziałeś coś? Jest nadzieja?

Nadzieja umiera ostatnia... :mellow:

 

Po(d)stępy są następujące:

* W okolicach Przeworska i Jarosławia wybudowano już chyba wszystkie mosty i wiadukty, wzgl. są w zaawansowanej fazie budowy.

* Na północ od Przeworska jest już gotowy zjazd na drogę 835.

* Prace przy węźle Mirocin-Wierzbna między Jarosławiem a Przeworskiem są dość mocno zaawansowane i - w odróżnieniu od wiaduktu nad 835 w Przeworsku - widać, że coś się tam robi. Wiadukt w Przeworsku jest w fazie szkieletu i standardowo pracuje tam około 5 ludzi.

* Węzeł na północ od Rzeszowa jest podobno gotowy, są już nawet znaki kierujące na autostradę (zaklejone).

* Na południe od Jarosławia nic nie widać, poza węzłem za Radymnem.

* Prace ziemne w okolicach Przeworska nie postępują wcale, a wręcz odwrotnie - widać, że cześć nasypów zniknęła.

 

Wiadomość nieoficjalna z GDDKiA w Żurawicy: realny termin ukończenia to rok 2015 (miał być najpierw na Euro 2012, potem 2014).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak popada?

 

Pewnie nie, ale można by dorabiać tutaj kilka teorii... tylko po co ;)

Ja znam TDi które killują i seryjne STi...

 

Ad rem - w niedzielę miałem okazję stanąć na światłach za Audi S5 Coupe... jak się zapaliło zielone ruszyłem dosyć dynamicznie a Audi mi po prostu zniknęło :D

Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze jak chcę ruszyć agresywnie z S# w pełnym ogniu, to ludzie się w głowy pukają... pisk opon, cztery ślady, chmura dymu, wydech strzela jak głupi... i nie ma tu zawodników do startów ze świateł, bo wszystko to czterobiegowe automaty z wielkimi silnikami... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś stanąłem na światłach ze sciroco i ze starą hondą civic(rocznik na ok0 osiemdziesiąty któryś). zkilowałem sciroco chociaż walczyło nieźle, ale honda wystrzeliła ja prom kosmiczny :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyszedł czas na mnie... dzisiejszego w zasadzie już wczorajszego ranka koło godziny 5.45 Pani w swoim nowiuteńkim Lexusie chyba CT 200 stojąca obok mnie na pasach, na żółtym świetle raczyła mi pomachać i ruszyła z ogromnym piskiem opon... jakież było jej zdziwienie gdy na trzecim małym zakręciku (ze świateł rusza się od razu w 3 krótkie zakręty) Legacy 2.0 n/a wyprzedziło bez najmniejszego problemu... niezbyt to było mądre z mojej strony bo zaraz potem jest przejście dla pieszych więc Żałuję...

 

p.s. no prawie żałuję bo należało się wielkiej damie co zajechała uprzednio mi drogę na poprzednich światłach, eh subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...