Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... A ja po pierwotnym podziwie teraz czuję niesmak, bo sporo tekstów to kopie - ostatnio forseks czerpie garściami z dowcipów o Stirlitzu. Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy tutaj:

 

http://email.dowcipy.pl/index.php/muell ... iaja__3334

http://email.dowcipy.pl/index.php/stirl ... czyl__3328

http://email.dowcipy.pl/index.php/stirl ... e_to__3323

 

i porówna z ostatnimi wpisami forseksa na forum... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowie forumowiczów nie chce się czytać takich długich postów.

Jakbyś trochę je poskracał to nadal mógłbyś być "królem konfesjonału"

 

Specjalnie dla tych co nie che im się czytać zrobiłem małe streszczenie, po jego przeczytaniu będziecie się dokładnie tak samo czuć jak po przeczytaniu całości, zadacie sobie dokładnie to samo pytanie po c...uj Ja to czytałem, i kto to jest K.....wa Czesław !

 

zatem jedziemy. ... dwie kobiety z gory zjezdzaja. ....nie mam wyjscia, musze sie gapic. ... ta przestaje sie usmiechac.

 

olej znowu zimny. ...jest tak fajnie i ciesze sie wtedy ... dobre 10 minut...wyjezdzam.

 

i nic sie nie dzieje. ... przy tlustym beacie .... niczego nie brzydze.

 

szafa prawie zamknieta,.... w srodku. czarne kurtki.... wrzeszcza w odpowiedzi... zeby ***** spierdzielali.

 

jakby po kastracji chemicznej ... BMW szescset cos tam i bez dachu.... zatem nie ma co sie bac.

 

 

BMW szybko....BMW. glupio ... tak jak kaczuszki potrafia najladniej.

 

Czarek Pazura ... nie spodziewal sie. ... ze moja wiesniacka gablota ma .... straszne straty na napedzie.

 

jest dobrze.... jestesmy pijani. ... ladna dzierlatka gapi sie .. robimy wioche... zawsze uwazalem, ze na kacu zycie jest latwiejsze.

 

no ale zaczyna sie akcyjka. napadaja mnie dwie wsciekle ...baby ... krakowski underground, ... polaczenie szeroko pojetego tech-housu z ....ping-pongi w Chinatown... sie troche boje.

 

na koniec chcialbym .. umyslnie i z premedytacj .... zawsze po mojej stronie.

 

udreka malzenska, niedostatek wolnosci ....czekajcie starosci :twisted:

 

prawdziwy Dj Fynfcys Drajcys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to jest K.....wa Czesław

Jeden z Forumowiczów w ten sposób określa moderatora z palcami swędzącymi do rozdawania pasków. Pragnę zauwazyć, że używa wyłącznie formy

Czesław

pomijając

K.....wa
nie mówiąc już o
c...uj

 

Zastanawia mnie jak naciąganej analizy musiałby użyć rzeczony moderator, żeby mi za te cytaty przedłużyć pasek. Odważy się czy nie? Place your bets gentelmen :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla tych co nie che im się czytać zrobiłem małe streszczenie, po jego przeczytaniu będziecie się dokładnie tak samo czuć jak po przeczytaniu całości, zadacie sobie dokładnie to samo pytanie po c...uj Ja to czytałem, i kto to jest K.....wa Czesław !

 

foreks napisał/a:

 

BMW szybko....BMW. glupio ... tak jak kaczuszki potrafia najladniej.

 

Czarek Pazura ... nie spodziewal sie. ... ze moja wiesniacka gablota ma .... straszne straty na napedzie.

 

udreka malzenska, niedostatek wolnosci ....czekajcie starosci

.

 

10 min się śmiałem!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wayne byl skromnym czlowiekiem, zyl w zgodzie z biblijnymi nakazami i nie pozwole go obrazac, bo holduje jego ascezie. powienienes sie wstydzic i zalozyc koszule w krate i rzuc rakotworczy tyton za kare tygodniami bez przerwy. ta wypowiedz byla bez sensu. nie wiem, co Cie podkusilo, co sklonilo Cie do tego. to bylo naprawde zenujace i emotywne. zachowales sie jak jak maly klaps, jak maly czesio. to nie powinno sie wiecej powtorzyc. tego typu rzeczy robia ludzie niedojrzali, niepowazni oraz tacy, ktorzy na tym forum nie powinni sie nigdy znalezc. to, do ktorej grupy nalezysz, wiesz tylko Ty i od teraz nic mnie to nie interesuje. Twoje zachowanie wobec ikony i kanonu filmu wszyscy powinni zostawic bez komentarza. nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek chcial poswiecic na pisanie swojej opinii jakikolwiek czas, nie mowiac o pouczaniu Cie. to, co zrobiles zasluguje na pogarde i nie wzbudza w nikim checi do dalszej dyskusji. ten odrazajacy wybryk doprowadzil do sytuacji, gdzie niechec do rozmowy utrzymuje sie dlugo, a pamiec o tym glupstwie na zawsze w nas pozostanie. sam sobie teraz wyznaczysz pokute, bedziesz ja klepal i poranne jutrznie i wieczorne nieszpory i inne modly wznosil i bedziesz mnie bronil przed Dzihadem i jego sluzba i zeby to sie wiecej nie powtorzylo tu, tam i obok. za kare musisz napisac soneta lirycznego odwolujacego sie do swojej bezecnej hucpy. ja napisze poczatek i tytul „Dlaczego warto rezygnowac z wakacyjnego urlopu”:

 

Na plazy slonce wiele razy bolesnie prazy,

Prazy i poza nudystkami niewiele sie zdarzy,

A kiedy sie juz zdarzy, dostajesz po twarzy,

Bo ona nic nie jarzy, bo o kim innym marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja piłem do Ciebie, a nie do Johna. Ty z kolei chcesz się porównywać do

„ikony i kanonu filmu” :roll: wstydziłbyś się :roll: … i sam odprawił zadaną mi pokutę.

 

Zresztą… skorzystam z zaproszenia i osobiście skopię Ci dupsko w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie widze, jestem zaslepiony. tak jak Ty teraz, kiedy Twoja stygnaca milosc zaplonela na nowo obrazona miloscia wlasna. nie rozumiem Twojego oburzenia. sam sobie zasluzyles na swoj los. nie wiem do kogo kierowales swoje nikczemne slowa, ale to ja jak zawsze zreszta poczulem sie dotkniety do zywego. wiesz dobrze, ze jestem wrazliwy i ze nie moge sie pogodzic i ze wszystko biore do siebie. zawsze Twoje slowa biore bardzo powaznie i do serca, sam nie wiem dlaczego, bo czasami mnie to zastanawia i frapuje. nigdy nie zastanawiasz sie, ze Twoje slowa rania jak kolce jadowitej rozy i zeby zlosliwej zmiji. bedziesz przeklety i Twoje dzieci tez beda, a ja postaram sie, zeby bicz bozy nie dal Ci nigdy spokoju i zebys nigdy juz nie uslyszal dobrego beatu z mojej wytworni tlustych beatow. nie bede Ci tlumaczyl, kiedy tych beatow Ci zabraknie, ale na pewno poczujesz tlusta pustke. w Sb nie bede Cie poznawal, bede odwrocony tylem. nie boje sie Ciebie, bo wiem, ze nie odwazysz sie mi zrobic krzywdy. straszliwa przepasc dzieli Twoje zamiary od ich spelnienia. a ja jestem po srodku tej przepasci i ani kuzwa drgne. wiesz dobrze, ze jestem szybki jak impuls i sprawny jak kadet ninja. poza tym mam oczy z tylu i jestem czujny jak narwana lasiczka i rece mam lepkie. jestes bez szans, poddaj sie od razu, dokoncz sonet, bo jest mu lyso :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...