Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

W W-ie jeździ M5 opisywana w ostatnim "GT" - dzwięk z tłumika jest tak głośny jak z bombowca z II wojny światowej (matiego i gracowego subaraki to ciche są przy niej)

Maćku, może beżowo-kremowa z karbonowym dachem :?: jeśli tak to ma założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem wdzięczny obiekt do kopania.

 

Brera 2.4 jtd z czerwoną skórą i wylansowanym gogusiem na pokładzie. Na prawym oczywiście blondyna :lol: .

 

Sytuacja o tyle ciekawa, że na jednych światłach jego przyrodzenie zostało mega skrócone przez STI 06, które skopało go straszliwie.

 

A na następnych światłach facet ewidentnie chciał się podbudować i przelać swoją gorycz na kogoś - i trafił na mnie... :mrgreen: .

 

Mam nadzieję, że znajdzie jakiegoś dobrego psychologa :lol: .

 

wyobraź sobie co by było jakby na trafił na turbodziadka w kombiaku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, może beżowo-kremowa z karbonowym dachem :?: jeśli tak to ma założone

ja widzialem cos jasnego, a raczej slyszalem byc moze te M5 - i na filmie slychac, ze na tle np. gracowej to sili sie :wink: szkoda, ze nie slyszeliscie na high revs, jak to smiesznie brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten gość co sie ścigał na ćwiartkę GT3 9ff kilka latek temu, tak przynajmniej słyszałem

Jeśli myślimy o tych samych osobach to było GT2 9ff filmiki http://pl.youtube.com/watch?v=OTLPaO7pj ... re=related http://pl.youtube.com/watch?v=sS38ifO0X ... re=related :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że Hummer to typowa terenówka a zwykła wolnossąca Impreza to zwykłe tam takie sobie autko :) Porównanie denne, ale... Dzisiaj w zawodach "kto wyjedzie" dowaliłem Hummerowi H3 :mrgreen: Trochę podmokła (grzązki teren) łąka o dosyć stromym nachyle... Hummer H3 za trzecim podjazdem z bidą, a ja Imprezą za pierwszym bez większych problemów :grin: Radochę miałem niemożliwą :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten gość co sie ścigał na ćwiartkę GT3 9ff kilka latek temu, tak przynajmniej słyszałem

Jeśli myślimy o tych samych osobach to było GT2 9ff filmiki http://pl.youtube.com/watch?v=OTLPaO7pj ... re=related http://pl.youtube.com/watch?v=sS38ifO0X ... re=related :mrgreen::twisted:

 

O to to... :twisted: czytałem z nim wywiad w GT kiedyś - trochę dziwny koleś... (takie odniosłem wrażenie) ale kasę to on ma :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, może beżowo-kremowa z karbonowym dachem :?: jeśli tak to ma założone TO

 

Lemonprince - owszem z karbonowym dachem ale tapicerką to czarna skóra z czarną Alcantarą.

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 12:46 pm ]

Jeśli myślimy o tych samych osobach to było GT2 9ff filmiki http://pl.youtube.com/wat...feature=related http://pl.youtube.com/wat...feature=related

 

O to to... czytałem z nim wywiad w GT kiedyś - trochę dziwny koleś... (takie odniosłem wrażenie) ale kasę to on ma

 

Chłopaki mylicie ludzi - ten M5 z ostatniego magazynu 'GT" - to Tomek

Ten od 911 GT2 z tych filmików - to Karol (911-tka została rozbita w zeszłym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon prince napisał/a:

Maćku, może beżowo-kremowa z karbonowym dachem :?: jeśli tak to ma założone TO

 

 

Lemonprince - owszem z karbonowym dachem ale tapicerką to czarna skóra z czarną Alcantarą.

chodziło mi o kolor autka :wink:

Chłopaki mylicie ludzi - ten M5 z ostatniego magazynu 'GT" - to Tomek

zgadza się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mylicie ludzi - ten M5 z ostatniego magazynu 'GT" - to Tomek

Ten od 911 GT2 z tych filmików - to Karol (911-tka została rozbita w zeszłym roku)

 

I za to lubimy THE Forum - tu zawsze znajdzie sie ktoś to nie podejrzewa tylko wie :twisted:

 

szkoda 911...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że Hummer to typowa terenówka a zwykła wolnossąca Impreza to zwykłe tam takie sobie autko :) Porównanie denne, ale... Dzisiaj w zawodach "kto wyjedzie" dowaliłem Hummerowi H3 :mrgreen: Trochę podmokła (grzązki teren) łąka o dosyć stromym nachyle... Hummer H3 za trzecim podjazdem z bidą, a ja Imprezą za pierwszym bez większych problemów :grin: Radochę miałem niemożliwą :mrgreen::mrgreen:

Superrr !!!

A ja w niedzielę się wściekłem i kopałem wszystko co się ruszało po drodze. Alfy, Passaty itp

Odpuściłem tylko Audi, takie duże było, przy 180/h nie było sensu jechać prostą drogą (A-4), dałem się skilowac. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja opiszę dzisiejszego killa.

Trasa Wawa - Wyszków i obwodnica Radzymina i kolo w BMW 530d, a na fotelu pasażera blondynka. Kill na prostej przy prędkości dużo ponad dopuszczalną - licznik pokazywał wartości większe od tych w instrukcji. :twisted: Ale widok jak kolo się spinał bezcenny, kolejny myślał że ma szybkiego diesla. :grin:

Niestety kill ondzią accord 2.0 mojej żony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jezdzil tak jak na tych filmikach to sie wcale nie dziwie... :roll:

 

Jeden boczur ładny, nie ma co. Fakt, że miejsca sporo, sucho i "łatwo", a i wóz ma tył napęd i nadwyżkę mocy, tak że latać bokiem nie jest tak trudno (trudniej jest nie latać :mrgreen:), ale bok jest bok 8).

 

PS Ciekawe, czy policja to widziała i obdarowała kierowcę laurką za niebezpieczną jazdę :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie z tymi blondynkami juz, bo zaczne sobie masc kobiety pod samochod dobierac :evil::mrgreen:
jakby co mozesz probowac sie wozic z brunetkami (tutaj pozostaja parametry fabryczne auta) lub z rudymi (niewielki spadek moc - ale pomijalny w porownaniu z blondynami :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie czerniakowską dziś, skręcam w dolinkę i sobie stoję na czerwonym z 406sw, kolega wystartował na żółtym to pokopałem raz (ale kulturalnie bo miał za mną dużo miejsca żeby sie schować przed zwężeniem) potem drugi raz (dalej cisnął) i trzeci (do trzech razy sztuka?)

 

no to kontynuuje do domku, dojeżdżam do świateł przed ślimakiem na KEN (powoli bo czerwone jest) a tu avensis mi na wcisk przed maskę. Uznałem że ten to potrzebuje kopnięcia i stanąłem "po lewo" , (fragment z kopnięciem na prostej pominę) , a tu mi sie pan dalej napina i chce mi w forysia przepchną co bym szybciej jechał (widocznie słyszał że te subaru to sie dobrze prowadzą- znaczy cnotliwe) jak wyjechałem na KEN to myślałem że kolega zabłądził ale okazało się, że jednak po chwili dojechał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie z tymi blondynkami juz, bo zaczne sobie masc kobiety pod samochod dobierac :evil::mrgreen:
jakby co mozesz probowac sie wozic z brunetkami (tutaj pozostaja parametry fabryczne auta) lub z rudymi (niewielki spadek moc - ale pomijalny w porownaniu z blondynami :mrgreen: )

 

wieśc gminna niesie, że rude ogniste są co by oznaczało, że winien nastąpić wzrost mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...