Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

50 koni to ona mnie dodała, a tylko chwilę ją widziałem przez boczną szybę - bo się akurat zielone zapaliło. Arno miał ją na pokładzie cały czas, to ze 123 KM mu doszły, jak nie lepiej... :roll:

 

A tak przy okazji - dzięki wspólnej zabawie jakoś tak mi miło i szybko zleciała ta droga z Konstancina, że przejechałem zjazd do serwisu Suzuki na Sadybie i dopiero za skrzyżowaniem z Witosa (?) się kapnąłem i musiałem zawracać... :mrgreen: Na planie ta droga jest dłuższa, niż w realu - zwłaszcza, jak się człowiek ściga z estiajem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracalem sobie wlasnie z mamuska z zakupow spokojnie, az tu nagle za3mal sie na 29Listopada obok mnie granatowy Leon ze spojlerem i na 18kach. Ja wiem, ze obie te cechy dodaly mu jeszcze mocy, ale i tak nie starczylo :twisted:

Potem jechal juz grzecznie za nami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Polini - bardzo dzosiaj zgrzeszylem - najpierw na ul. modlinskiej kopalem pana w superbie tdi (zawziety byl), potem na wislostradzie nawinal mi sie jakis pan paskiem i tez mu udowadnialem ze diesel wcale nie jest szybkim autem, na koniec w drodze powrotnej jakiemus germanskiemu oprawcy udowodnilem ze jego nowe audi a6 za zylion euromarek moze zostac porzadnie skopane przez male, czerwone, malorodzinne kombi za 30k plnow :twisted: a ten byl twardy i gonil mnie od bp az do statoilu (na modlinskiej w kierunku legionowa) gdzie skrecalem do centrum Warszawy zwanym tez Tarchominem :mrgreen: i dogonic nie mogl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiły był pan w tym aucie...jechałem sobie Prymasa na odcinku na estakadzie no i pan w Audi wlókł się powoli lewym pasem a prawy był wolny wieć wskoczyłem na niego z zamiarem wyprzedzenia lecz nagle Audi przyspieszyło i mnie zablokowało :evil::evil::evil: no i co ja mogłem zrobić z takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pana w superbie tdi (zawziety byl),

 

(...)

 

udowadnialem ze diesel wcale nie jest szybkim autem

 

(...)

 

germanskiemu oprawcy

 

(...)

 

zylion euromarek

 

Pięęękny opis - wyróżniłem te najbardziej smakowite jego kąski :mrgreen:.

 

PS. Dla niewtajemniczonych - ten germański oprawca to stąd:

 

 

 

najezdzcaln4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Polini - bardzo dzosiaj zgrzeszylem - najpierw na ul. modlinskiej kopalem pana w superbie tdi (zawziety byl), potem na wislostradzie nawinal mi sie jakis pan paskiem i tez mu udowadnialem ze diesel wcale nie jest szybkim autem, na koniec w drodze powrotnej jakiemus germanskiemu oprawcy udowodnilem ze jego nowe audi a6 za zylion euromarek moze zostac porzadnie skopane przez male, czerwone, malorodzinne kombi za 30k plnow :twisted: a ten byl twardy i gonil mnie od bp az do statoilu (na modlinskiej w kierunku legionowa) gdzie skrecalem do centrum Warszawy zwanym tez Tarchominem :mrgreen: i dogonic nie mogl ;)

Ci z TDI coś są dziwni. Dziś w Alei Armii Krajowej też nie chciał mnie puścić i cisnął, aż go jego małżowina waliła torebką po głowie i dziwił się, żę go kombi bierze z prawej. Do końca nie zjechał. [ Audi A6 2.5 TDI dwa wydechy ] - ile to ma koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...