Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 03.03.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle było przefajnie.Niespodzianką okazał sie wyjazd na wynajęty przez Subaru tor kartingowy. Oczywiście była również atrakcja kulinarna w postaci grochóweczki. Wielkie słowa dla Buffy'iego, który w momencie kiedy opuszczałem tor był zdecydowanym liderem wśród forumowiczów. Słowa uznania dla Bart1000, który deptał mu po piętach i kortona, który pomimo słusznej wagi :wink: uzyskał świetne czasy.

Dziękuję Organizatorom

Pozdrawiam wszystkich obecnych i czekam na fotki.

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza była perfekcyjna :) Niestety fotek nie mam bo znowu zdechły akumulatorki :(

Gratulacje dla Dawida za pierwsze miejsce, również dla buffy22 za twardą walkę i wiele emocji (nwet był identyczny czas dla Was obu). Podziękowania dla wszystkich, którzy się przyczynili do tak wspaniałej imprezy.\Aha, by się nikomu nie wydawało, ze forum subaru było najszybsze na torze :) Wszyscy dostaliśmy baty od duuużo młodszych od nas, szacunek za styl jazdy i okiełznanie tego niebieskiego potwora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla SiP-u za wspaniałą zabawę. Co do swojego wyniku, to bardziej walczyłem z czasem niż z innymi forumowiczami, więc mimo, że ostatni :D z najlepszym wynikiem 32.02 ale progres został odnotowany i z każdym okrążeniem było lepiej. Może i czasy byłyby lepsze, ale jakoś przełamać się nie mogłem i zabardzo odpuszczałem gaz i zbyt często hamowałem.

 

 

Fotek nie robiłem bo strasznie zimno, a te gokarty szybkie :twisted:

 

Dziękuję kierwocy niebieskiego STI bart1000 za transport w okolice Placu Inwalidów z miła ekipą (Wełniacz i OGS) i OGS'owi za podwiezienie na Rondo Mogilskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gokartach miałem wrażenie, ze moje auto naprawdę dobrze przyspiesza (o, dziwne), ma zawieszenie jak poduszkowiec i skręca wedle własnego widzimisię, bo kierownica z kołami za pomocą jakiegoś gumowego węża jest spięta, ale po kilku kilometrach się przyzwyczaiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za super zabawe :D

Gratulacje dla Dawida i Buffiego za piekna walke, fajnie sie ogladalo

ostatni przejazd, do konca nie bylo wiadomo kto wygra, zaluje ze nie

moglem pojechac razem z wami w finale...

Dzisiaj byliscie poza zasiegiem (0,5s) ale o 3 miejsce walka byla naprawde zacieta,

z tego co pamietam to chyba 5 osob mialo bardzo podobne czasy :wink:

 

Pomysl z gokartami bomba, jestem w coraz wiekszym pozytywnym szoku bedac Tutaj 8)

podziekowania dla Organizatorow i do nastepnego spotkania :D

 

Kropek ze mna jechales :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dodać, nic ująć. Spotkanie jak zwykle bardzo udane i zorganizowane na wysokim poziomie 8) Więc Organizatorom należą się słowa uznania.

Forumowicze dopisali i stawili się licznie na spocie, była piękna rywalizacja na torze. Niektórzy mieli nawet już dość jazdy :mrgreen:

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować zwycięzcom i liczyć na to że jeszcze kiedyś spotkamy się w forumowym gronie na gokartach, bo ja już wiem że się uzależniłem od tych małych maszynek, zwłaszcza że nie mam możliwości upalania poza gokartami 8)

 

Także prosze o BIS :twisted:

 

Prośba do fotografów - zrzucajcie fotki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bylo :) Gratulacje dla Dawida i calej reszty ścigantów :D Ja mam pare fotek ale rozmazane strasznie i nie widac nawet kto jechal :? Filmikow mam pare ale moj aparat zglupial i dzwiek jest strasznie skopany ale zaraz wrzuce pare przejazdow jak to na torze mowili POTWORA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku naprawde wielkie uznanie i podziekowania dla SIPu za organizacje tej imprezy, takze dla wszystkich obecnych forumowiczow za dobra zabawe. Co moge powiedziec to czuje sie wykonczony, a goraca kapiel mnie wogole zwalila z nog:) Niestety kondycji mi nie starczylo na wyscig finalowy i po jakis 5-6 minutach zjechalem do boksu, poniewaz juz gokart (na dodatek final byl na sporo mocniejszych gokartach) juz mnie prowadzil, a nie ja jego - rece odmawialy mi juz posluszenstwa:) tak wiec spadlem w generalce:) Gratulacje dla wygranych walka w finale byla przednia! A to co pokazal mlody chlopak na gokarcie z silnikiem z motoru hondy (ponad 90km) - to bylo widowisko.

 

ide spac, zobaczymy jak jutro raczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa super, świetny klimat, troszkę adrenalinki i ...... treningu rodem jakby z siłowni :twisted: .... wprawdzie w trakcie finałowej jazdy ta wcześniej wspomniana substancja powstrzymywała mięśnie rąk od strajku ale teraz adrenalinka opadła i jest krucho :lol: ....

 

pozdr. matt

 

P.S. misha, za mało treningu :twisted: :wink: 8) :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo SIPowi za organizacje imprezy, naprawde BARDZO sie postarali,a licznie przybyli forumowicze stworzyli odpowiedni klimat.

 

Gratulacje dla dawida który pokazał wszystkim jak sie jezdzi.

 

U mnie pozostaje lekki niedosyt, no bo jak może byc inaczej kiedy zajmuje się 4 miejsce :evil:

 

Ale rozumiem że na pudle mogli znaleść sie tylko kierowcy ze stajni subaru :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur....a moje ręce :!: :!: :!: , ledwo dojechałem do domu... A tak poza tym było rewelacyjnie, wielkie podziękowania dla organizatorów, za pomysł i realizację, może następnym razem pojedziemy na tor formuły 1 kibicowac Kubicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równierz pragnę podziękować organizatorom. Zabawa była przednia. Mimo że wypadłem dość słabo strasznie mi się podobało. Gratulacje dla wszystkich forumowiczów a przedewszystkim dla zwycięzców. Momentami miałem tylko wrażenie że obsługa mnie już nie lubi (co chwile mi coś palcem kiwali). No i żebra troche sobie obiłem :mrgreen:

Dziękuje wszystkim za bardzo miłe towarzystwo i świetną zabawę. Dziękuje także Buffiemu za podwiezienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...