Skocz do zawartości

Dlaczego SIP chce zabić zabić swojego klienta?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W podsumowniu bo już od jakiegoś czasu postanowiłem odpowiadać tylko wywołany do odpowiedzi.

Nie oszcządzam ani ja ani moja firma.

Nie dostaliśmy jakiejkolwioiek propozycji rozwiązania problemu stukającej przekładni i krzywiących się tarcz.

Od..lcie się (pomio upomnia)odemnie to SIP[ powiniem mieć racjonalne odpowiedzi.

Obiecywane na pw "sprężynki" okazały sie idiotyzmem.

To ja mam samochód którego eksplatacja zagraża mojemu i moich pasażerów życiu a Dyrekcja w tej sprawie nie jest w stanie sklecić jednego rozsądnego zdania.

Mam do sejmu napisać czy do kancelarii premiera?

Sam sie dziwię że ntakie idiotyzmy wypisuję.

"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość tego. Panowie dyskutanci. To jest forum Pytania do Dyrekcji. Krzysiom zadał konkretne pytanie, ktoś umie mu odpowiedzieć? Nie. To zamilczcie.

 

 

Krzysiom prosze bez wyrazów i ciskania.

 

Nie uważam że forum jest drogą do oficjalnych kontaktów z Dyrekcją ale obiecuję że postaram sie żeby to do pana dyrektora dotarło. I chciałbym żeby już więcej takich kłótni itp nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Generalnie unikam polemiki na prezentownym w tym wątku poziomie.

Nie uważam też, abym był w stanie "na odległość" dokonać weryfikacji samochodu.

zanim przejdę ad rem, przypominam cytat z wypowiedzi Autora niniejszego wątku:

Dla mnie to normalna jazda, rzdko mnie kto wyprzedza bez względu na to czym jeżdziłem.

Nie lubię tak pisać ale tak jest. Jednoczesnie uważam że jeżdżę bezpiecznie, nikogo do niczego nie zmuszam, nie spycham , nie atakuję na czołówkę.

Jest faktem, że na początku pojawiło się kilka problemów z hamulcami w Legacy.

Jest też faktem, że od czasu wprowadzenia innych tarcz/klocków znany mi jest tylko jeden egzemplarz Legacy 2.0 w Polsce, w którym te problemy dalej istnieją.

Nie wiem, czy w trakcie wymiany w ASO zastosowano się do zaleceń importera.

Uprzejmie proszę o kontakt z działem Serwisu SIP z podaniem numeru podwozia w celu sprawdzenia faktycznego stanu rzeczy.

 

"Sprężynki" - problem występuje w szczególnych warunkach (opis zjazdu do garażu autora znam dośc dobrze) i nie ma wpływu na bezpieczeństwo, czy też trwałość poszczególnych elementów. W związku z niesatysfakcjonującym efektem w przypadku samochdou Autora problematyka została ze wszystkimi szczegółami ponownie przekazana do producenta.

Jako importer niestety nie mamy możliwości stosowania w takich sytuacjach rozwiązań "domowych" i niestety musimy czekać na ofertę fabryczną. Nie jest to kwestia chęci, lecz także możliwości oraz konieczności akceptacji zmian technicznych przez właściciela homologacji - przykro mi.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Jest w niej trochę nieścisłości ale mam już dość pisaniny, podobnie jak tego samochodu.

Samochód będzie we wtorek w serwisie na przeglądzie po 45k więc po raz kolejny zgłoszę zaobserwowane usterki.

Jak znam życie po raz kolejny się rozczaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Krzysiom i jak nadal jestes baaardzo wk....czy tez serwis ci zrobil dobrze :?:

a moze ty do zlego serwisu jezdzisz ?

u pana koperka np pyszna kawka jest,chlopaki super sie na brykach rozeznaja i mysle ze bys byl kontent :mrgreen:

daj znac :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tarczami miałem podobny problem, pokrzywiły sie po jakchs 7tys km, na przegladzie przy 15tys tarcze zostaly prztoczone(gratis) i zalozone nowe klocki ktore podobno mialy zalatwic temat i poki co jest wszystko ok(obecny stan licznika ok 28tys).

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem podobny problem z tarczami w NISSANIE 100NX 91' - tarcze byly za male i jak sie hamowalo z duzej predkosci kolo 180-200 sie giely - klocki hamulcowe mialem nowe z JC. Toczenie nic nie pomoglo a nawet pogarszalo bo tarcza staje sie ciensza i jeszcze szybciej sie przegrzewa i krzywi. Ja za drugim razem zalozylem sportowe klocki EBC RED STUFF i problem znikl wiecej nigdy mi sie tarcze nie pokrzywily a jezdzilem bardzo szybko. Sproboj zmienic klocki na jakies lepsze sportowe polecam EBC RED STUFF u mnie rozwiazaly problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w momencie brania leasingu kupujac subaru trzeba wplacic 40% wartosci auta poniewaz subaru jest autem luksusowym(hehehe)i podlega innym regulom.

 

Ciekawe w ktorym funduszu? Bo na pewno nie w EFL, czy Kredyt Lease...

siemens leasing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jadę do ASO i chcę usłyszeć co mam zrobić aby BEZPIECZNIE jeżdzić gównem które mi sprzedano.

wcisnęli Ci te "gówno" siłą czy sam się do niego przekonałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do ASO i chcę usłyszeć co mam zrobić aby BEZPIECZNIE jeżdzić gównem które mi sprzedano.

wcisnęli Ci te "gówno" siłą czy sam się do niego przekonałeś?[/quote

Najgorsze że sam.na to wpadłem..

Człowiekczasami głupi jest po prostu....

 

Nuuuudaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle Krzysiom ze Ty po prostu zarzynasz to auto.bo jak widac nikt prucz Ciebie tak nie nazeka.

dlatego i komentarz wyzej debilny to fakt.ale nie moglem ie powstrzymac.

ps.nawet mialem taki glupi pomysl ze by napisa ze SIP chce cie zabic bo ma juz dosc twoich problemow z twoim gratem ale sie powstrzymalem do dzis.

pozdrawiam bardzo serdecznie i przepraszam ze obrazilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle Krzysiom ze Ty po prostu zarzynasz to auto.bo jak widac nikt prucz Ciebie tak nie nazeka.

dlatego i komentarz wyzej debilny to fakt.ale nie moglem ie powstrzymac.

ps.nawet mialem taki glupi pomysl ze by napisa ze SIP chce cie zabic bo ma juz dosc twoich problemow z twoim gratem ale sie powstrzymalem do dzis.

pozdrawiam bardzo serdecznie i przepraszam ze obrazilem

Vert. Bądż choc trochę sprawiedliwy..

Wygląda na to że mój Legaś skupia w sobie jak w soczewce wszytkie wady tego modelu.

Występowanie wszystkich wad o których piszę potwierdzili różni forumowicze.

Niektórzy dołozyli jeszcze problemy z silnikiem, co mnie jak dotychczas nie spotakało..

Chyba nie czytasz wszystkiego lub pewnych faktów nie przyjmujesz do wiadomości.

Co do zarzynania... Jak na to wpadłeś? Skąd taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...