Skocz do zawartości

Cena subaraka na litwie


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbyszek, ja sie nie zrazam :) Cennik cos faktycznie dziwnie zniknal, ale sadze ze to blad na stronie i szybko naprawia. Pan od dealera ma dac znac na poczatku marca, wtedy bedzie dokladnie widedzial kiedy moze byc auto. Chca platnosc na konto, mozliwa w Euro.

Czekam na info od nich, mam nadzieje ze wszystko sie uda bez problemow. I nie trace nadziei :)

 

Powiedzcie mi jeszcze taka rzecz - czy jak kupuje tam, na Litwie auto na eksport, czyli w cenie netto, to czy moge kupic ich tymczasowe tablice i ubezpieczenie i sama pojechac do domu nowym Subarakiem? Bo az szkoda wracac starym autem/pociagiem/busem i wozic cudo na lawecie. Domyslam sie, ze z Litwy nikt nie ma takich doswiadczen, ale moze z innych krajow. Wiem, ze pare osob scigalo sobie Subarki z Niemiec na przyklad.

 

Pozdrawiam

Paulinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinko,

jak pytałem o tablice, żeby wyjechać samochodem z salonu, to powiedzieli, że inna cena, że może chce mało używany ale to w innej firmie. Ja się trochę zraziłem. Zacząłem szukać w luksemburgu, bo tam chociaż jest wszystko jasne. Mnie głównie przeszkadza ta polskaakcyza w wysokosci 13,6%

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym męczył ich, sugestia,że na wywóz to jest inna-mniemam wyższa cena to absurd. Takie praktyki w UE próbował robić już VW i marki francuskie aby uniknąć przewożenia aut pomiędzy krajami o różnych cenach ale skończyło się to bardzo wysokimi karami i nie sądzę by ktoś teraz to próbował robić. No chyba,że Subaru po prostu podniesie ceny na Litwie bo ktoś gdzieś w Tokio źle jeny przeliczał na lity( tzn. źle to wklepał w komputer i dalej poszło). Ale też wątpliwe to. Pewnie po prostu długo na auto trzeba czekać- czyli normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym męczył ich, sugestia,że na wywóz to jest inna-mniemam wyższa cena to absurd. Takie praktyki w UE próbował robić już VW i marki francuskie aby uniknąć przewożenia aut pomiędzy krajami o różnych cenach ale skończyło się to bardzo wysokimi karami i nie sądzę by ktoś teraz to próbował robić. No chyba,że Subaru po prostu podniesie ceny na Litwie bo ktoś gdzieś w Tokio źle jeny przeliczał na lity( tzn. źle to wklepał w komputer i dalej poszło). Ale też wątpliwe to. Pewnie po prostu długo na auto trzeba czekać- czyli normalka.

 

wlasnie na wywoz cena jest nizsza, bo bez litewskich podatkow. nikt nie zmienia cen, nie o to chodzilo. byc moze chodzi o to, ze jezeli chcesz sobie zarejestrowac, nawet tymczasowo, nawet na 1 dzien, auto na litwie co by sie dalo dojechac do domu bez lawety, to oznacza to, ze nie jest ono wcale na ekspoprt. no i myk, wpadasz w ich vat, moze jeszcze akcyze jak maja. ale czy ja dobrze rozumuje? no wlasnie...

 

co do czekania, to wyglada na to, ze sami probuja sie dowiedziec na kiedy moga miec auta. a to beda wiedziec w marcu, co przekaza zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek R. Rozumiem, że rozmawiałeś już z dealerem litewskim. Masz może już wstępną kalkulacje WRX-a? Jeżeli tak, to podziel się Swoją wiedzą. A może jakaś kalkulacja na STI.

Jest mnóstwo sprzecznych informacji, sam nie wiem co już myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po pierwsze - stronka litewska ... zabawna jezykowo :lol: Rozwalil mnie tekst o "čempionas Petteris Solbergas" :lol:

a mowiac o Subarakach, to zastanawia mnie specyfikacja WRX-ow:

 

Sedanas

(5MT, AWD)

Matmenys: I x P x A: 4.730 x 1.770 x 1.545 mm

Variklis: Horizontalus, opozicinis, 4 cilindrų, 16 vožtuvų, benzininis, DOHC, su turbopripūtimu

Darbo tūris: 2.457 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...