Skocz do zawartości

Czy ktoś z was widział kiedyś prawdziwego ducha?


dirkdiggler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

JA 8)

Pojechaliśmy ze znajomymi na domek nad jezioro parę lat temu i pierwszej nocy przy piwku poszedłem się przejść z kumplem w stronę wody. Podkreślam że nie było to 20 piwo i tylko jedno z pierwszych :mrgreen:

I tak po ciemku sobie szliśmy i gadaliśmy i nagle zobaczyłem z 20 metrów przed sobą jak po polanie szły 2 całkowicie białe postacie, wyglądały jak matka z córką trzymające się za ręce. Nie dowierzając spytałem się kumpla czy widzi tą białą babkę ?? A on mi odpowiedział : A tą małą obok ?? Po chwili zginęły one nam w pobliskich drzewach. Nie wiem czy to były duchy ale zarówno ja jak i on widzieliśmy to coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA 8)

Pojechaliśmy ze znajomymi na domek nad jezioro parę lat temu i pierwszej nocy przy piwku poszedłem się przejść z kumplem w stronę wody. Podkreślam że nie było to 20 piwo i tylko jedno z pierwszych :mrgreen:

I tak po ciemku sobie szliśmy i gadaliśmy i nagle zobaczyłem z 20 metrów przed sobą jak po polanie szły 2 całkowicie białe postacie, wyglądały jak matka z córką trzymające się za ręce. Nie dowierzając spytałem się kumpla czy widzi tą białą babkę ?? A on mi odpowiedział : A tą małą obok ?? Po chwili zginęły one nam w pobliskich drzewach. Nie wiem czy to były duchy ale zarówno ja jak i on widzieliśmy to coś :P

 

 

Nie piliście piwa tylko Absynta.saszynski wam to wyjaśni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO JA POLECĘ TROSZKE STRASZNO I GRUBO:

 

jestem ratmedem,pracuje na sorze,i wiadomo różne pogaduchy się toczą,ostatnio zeszliśmy na tematy bardziej niewyjaśnialne,po tym jak stan mego pacjenta się pogarszał,był b. ciężki i nieodwracalny ,nagle coś zawiało(wszystko pozamykane),poczułem dziwny zapach i ...piiiiiii na monitorku.

Podczas rozmów okazało się ,że w momencie śmierci pacjenta unosi się przez chwileczkę SPECYFICZNY zapach :shock: :!:

 

W rozmowach z osobami z tamtego dyżurku pojawiła się masa historii o duchach,tym bardziej,że koleżanki miały przeszłość na IT i OIOM,gdzie ludzie balansują po krawędzi i praktycznie każda osoba miała przypadki gdzie uchyliło się jakieś okno,otworzyła się jakaś szuflada,czy powiał jakiś chłód po nogach ,a za te 2 czy 3 s.zaczęły piszczeć urządzonka,że pacjent się zatrzymał..

 

Nawet był przypadek,że ktoś zapukał w środku nocy do drzwi,i było słychać kroki na korytarzu,pielęgniarka podeszła do drzwi otworzyła,a tam nikogo , a za chwilkę odezwało się piszczenie na monitorku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem, ale strach mi nie pozwolil sie odwrocic i spojrzec 8)

 

 

do tej histori dodam, ze slyszalem wlasnie kroki za moimi plecami, lezalem odwrocony tylem do pokoju, bylo to z 15-18 lat temu, wiec bylem dzieciakiem, brat z siostra jeszcze spali, a babcia poszla po zakupy, ja sam wydygany nie spojrzalem, po czym za kilkanascie minut okazalo sie ze w domku obok zmarla mama mojej ciotki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przysnąłem na kanapie u kumpla i po 4 rano obudził mnie czyjś smiech, a że to była zima to jeszcze ciemno. Zaczołem się rozgladać po pokoju i widziałem jakiś cień na fotelu obok który po chwili zniknął . Nastepnego dnia delikatnie się spytałem kumpla czy ktoś umarł w tym mieszkaniu. To powiedział, że mieszkanie odziedziczył po dziadku który umarł. Z kolei dziadek bardzo lubił siedzieć na tym fotelu na którym widziałem cień. Zreszta powiedział, że jestem 4 osobą która go widziała i stwierdził, że trzeba z tym żyć i tyle. Nikomu nie polecam takiego przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem, mój kumpel widział kiedyś w samochodzie (siedział z drugim i pili w środku) i moje zdanie na ten temat jest takie, że nie uwierzę póki nie zobaczę - oczywiście nie chciałbym, kilka postów powyżej na prawdę wywołuje grozę, szczególnie hemiego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...