Skocz do zawartości

Polska - Hotel z atrakcjami dla dzieci na kilka dni


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie polecić na kilkudniowy wypad z dziećmi w Polsce? fajnie gdyby byl jakiś kompleks basenowy ze zjeżdżalniami jakiś plac zabaw na zewnątrz i moze wewnątrz.

Region własciwie dowolny, no może z wyjątkiem zach południa, który uwielbiamy ale do np Karpacza jadę 7 h, przy wypadzie na 3-4 dni to bezsensu

 

pierwszym i dosyc oczywistym wyborem jest jeden z hoteli Gołebiewski który ma w sumie wszystko co dzieciakowi potrzebne, ale po pierwsze byliśmy tam już kilkanaście razy a po drugie trochę juz mnie drażnią te tłumy ludzi.

 

Licze ze forum było już wszędzie i coś ciekawego zaproponujecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pensjonat Bania :?: :mrgreen:

 

-- 21 lut 2012, o 14:55 --

 

Bardzo fajnym miejscem na wypoczynek i "odbicie" jest hotel Dr.Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich...

 

nie ma może aquaparku, jest kompleks basenowy , są place zabaw dla dzieci - hotel organizuje dzieciom bardzo fajnie wolny czas w ramach animacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Karpacz chyba nie, choć bardzo lubimy te okolice, bo strasznie długo tam jadę. Chcemy gdzies na Wielkanoc na 3-4 dni wyskoczyć a jechac z dzieciakami 7 h w jedną stronę to mi się nie uśmiecha. Tym bardziej że obie mają chorobę lokomocyjną i w zależności od natężenia pawiują przez cał drogę lub jesli mamy szczescie to tylko przez połowę

 

sprawdzam teraz dr irene i druskienniki ( całoroczny stok mnie zaciekawił :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra Spa w Pogorzelicy. Jest też w Karpaczu ale jak tam masz daleko to zostaje Pogorzelica.

Osobiście byłem w Karpaczu i było super. Baseny fajne, dla dzieci też jest osobny basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismy w pogorzelicy w sandrze i faktycznie fajny kompleks, tylko to tez jest hektar ode mnie. ponad 500km i to po drózkach leśnych a nie po normalnych drogach czyli dojazd conajmniej tyle co do Karpacza :(

 

dziekki za dotychczasowe propozycje licze na kolejne :twisted:

 

te druskienniki mnie zaciekawiły, nie słyszałem wogóle o tym, 370 km od sochaczewa a rejon chyba bardzo fajny ze sporą iloscia atrakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to beben zobacz sobie Kocierz k/Andrychowa . - moje rejony :D

Dodatkowo masz np w zatorze Dinozatorland bardzo fajny i duży kompleks- dzieci będą napewno zadowolone. Bardzo ładne rejony, góry, jezioro międzyrzeckie .. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie namówił znajomy, bo od zawsze Druskienniki były mi znane z sanatorium FWP :mrgreen: . Ale wpompowali mnóstwo kasy i jest git. Jest także co zobaczyć, ja niestety zwarzyłem się pierwszego dnia i poza wodą niewiele widziałem :mrgreen: . Coś podobnego jest w Berlinie, ale kosztuje więcej - Paradies Insel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mówisz o tym :arrow: http://www.tropical-islands.de/en podobno rewelacja, ale .... brak miejsc noclegowych , poza tym to ma byc wypad wielkanocny wiec wypadałoby coś z tej materii tez zaliczyć

 

-- 21 lut 2012, o 16:37 --

 

Pensjonat Bania

nie zauważyłem tej rekomendacji :oops: opowiedz cos o tym lokalu bo chyba nie znam, nie kojarze w każdym bądź razie czy cos ciekawego tam jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze OSSA?

nie ma aquaparku, jest zwykly basen z mala zjezdzalnia, ale jak sa jakies dlugie weekendy etc zawsze organizuja specjalne zajecia (wlasciwie przez caly dzien) dla dzieci.

plus, ze jest blisko

http://www.hotelossa.pl/

http://kids.hotelossa.pl/

 

ja dzieci nie mam, nie wnikalem wiec nigdy jaki jest poziom tej oferty dla dzieci, ale podsuwam trop. moze gdzies w necie sa jakies opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tatralandia.sk ? Sprawdź bo wiem ze uruchomili jakieś tanie loty do POpradu z wawy lub Gdańska , nie pamietam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym i dosyc oczywistym wyborem jest jeden z hoteli Gołebiewski który ma w sumie wszystko co dzieciakowi potrzebne, ale po pierwsze byliśmy tam już kilkanaście razy a po drugie trochę juz mnie drażnią te tłumy ludzi.

 

Kameralność i bogate zaplecze rekreacyjne nie idą niestety w parze.

 

Bardzo blisko masz do Warszawianki w Jachrance - mają bardzo fajny aqua park i zajęcia dla dzieci. Zerknij też na stronę Manor House w Chlewiskach, oraz hoteli Masuria, Centuria i Jawor SPA. A może coś w Wielkopolsce - Remes w Opalenicy i Hotelarnia w Puszczykowie - do jednego i do drugiego dojedziesz A2 w 2h ze Strykowa - i to wliczając w to przerwę na pawia ;).

 

Współczuję. Niestety znam ten ból - moja córa też ma chorobę lokomocyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameralność i bogate zaplecze rekreacyjne nie idą niestety w parze

racja, zdaje sobie z tego sprawę, ale to co się dzieje w Mikołajkach to jest przegięcie. Z drugiej strony jeśli chodzi o kumulację atrakcji dla dzieci dostepnych na miejscu ciężko Gołębia przebić

 

tatralandię też bierzemy pod uwagę, choć wydaje sie ze tam zdecydowanie fajniej jest wybrac się w lato

 

nie spodziewałem sie że w Polsce jest tyle fajnych, oryginalnych hoteli. :twisted: Sporo z waszych propozycji dodałem do ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie namówił znajomy, bo od zawsze Druskienniki były mi znane z sanatorium FWP :mrgreen: . Ale wpompowali mnóstwo kasy i jest git. Jest także co zobaczyć, ja niestety zwarzyłem się pierwszego dnia i poza wodą niewiele widziałem :mrgreen: . Coś podobnego jest w Berlinie, ale kosztuje więcej - Paradies Insel?
mnie sie Druskienniki w ogole nie podobaly, moze poza aqua parkiem, za Polakami specjalnie nie przepadaja o czym informuja wprost, poza tym ten litewski Ciechocinek zasypia o 21:30, nie polecam... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie namówił znajomy, bo od zawsze Druskienniki były mi znane z sanatorium FWP :mrgreen: . Ale wpompowali mnóstwo kasy i jest git. Jest także co zobaczyć, ja niestety zwarzyłem się pierwszego dnia i poza wodą niewiele widziałem :mrgreen: . Coś podobnego jest w Berlinie, ale kosztuje więcej - Paradies Insel?
mnie sie Druskienniki w ogole nie podobaly, moze poza aqua parkiem, za Polakami specjalnie nie przepadaja o czym informuja wprost, poza tym ten litewski Ciechocinek zasypia o 21:30, nie polecam... :?

 

Fakt, poza aquaparkiem nic tam nie ma. Ale za to do Wilna nie jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc

 

znalazłem jeszcze coś takiego :arrow: http://www.warmiapark.pl co wstepnie bardzo fajnie wygląda, może ktoś z was był i może się wypowiedzieć

 

 

Sprawdź te dwa:

http://www.hotel-faltom.com.pl/dladzieci - okolice Trójmiasta

http://www.warmiapark.pl/Hotel-przyjazn ... zurach,242 - Mazury

 

W obu byliśmy (przejazdem wprawdzie, więc raczej na krótko) - ale było ok, przetestowane przez dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben - co do Warmia Park - to ja nie byłem, ale słyszałem pozytywne opinie o tym miejscu.

 

Faltom jako taki, też jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Dla mnie osobiście ma tylko jedną wadę z punktu widzenia wypoczynku, zwłaszcza świątecznego. Położony jest przy dwupasmówce, obok Castoramy, a na tyłach przebiega linia kolejowa. Znam jednak rodziny, które systematycznie tam jeżdżą i bardzo sobie chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie namiary, sporo poszło do ulubionych :twisted:

 

W tym roku przyklepalismy Warmia park. Zdam relacje po świętach . Gołąb jest idealny dla dzieci ale koniecznie poza szczytowymi okresami, wtedy potrafi wnerwic na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben byłem w Warmia Park - pewnie będziesz zadowolony.

Dobre żarcie i rozbudowany aqupark.

 

Na tym terenie mogę polecić też http://www.mrongovia.hotel.pl/hotel/hotel.html

Uważam, że dobra relacja ceny do jakości.

Dużo atrakcji dla dzieci - szczególnie latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...