Skocz do zawartości

Terminal płatniczy


Tarpan

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie mi wybrać najlepszy/najtańszy terminal płatniczy do firmy.

Muszę takie "cuś" zainstalować, bo coraz więcej klientów o to pyta.

A ponieważ jestem w tym temacie zielony, to proszę o jakieś wskazówki przy wyborze urządzenia, czy firmy to obsługującej.

Chodzi tylko o płatności kartą za zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się od was dowiedzieć, tak z waszej praktyki który terminal jest najbardziej przyjazny i prosty w użytkowaniu.

Z którym z operatorów nie ma problemów z obsługą, wpływem pieniędzy na konto, czy połączeniami ?

 

-- 13 lut 2012, o 12:25 --

 

Tarpan, gdzie masz firmę? Jeżeli mazowieckie, to może mógłbym kogoś polecić :)

 

Szkoda :( Jestem z małopolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam prowizję 1,59% od dawna

I to nie jest drakońskie ?

Francja 0.4%

Anglia 0.2%

:evil:

Proszę sobie uświadomić, że prowizja jest od całej kwoty (z VAT'em :!: ), a nie z marży sprzedawcy.

 

To jest właśnie główna przyczyna dlaczego do tej pory nie mam terminali płatniczych.

Jestem :x na to.

Jednak taka sprytna robota banków, że coraz więcej moich klientów chce płacić kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: masz stare dane , ja mam prowizję 1,59% od dawna

obsługa w firmie http://pay-card.pl/

miesięczny abonament 69 netto

 

 

Pisałem o realiach jakie znam. 1,59% to również nie jest niska prowizja, przynajmniej wg. mnie, do tego jeszcze opłata abonamentowa, więc realna prowizja wynosi więcej.

Są i firmy z niższą prowizją, ale doliczają sobie różne magiczne opłaty, stałą opłatę za transakcję, opłatę za dzierżawę terminala, opłatę abonementową, trzeba patrzeć na to całościowo.

 

Często jest tak, że pośrednik tylko na obsłudze transakcji zarabia więcej, niż wynosi marża np. sprzedawcy, który towar zakupi, magazynuje, reklamuje. Coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj moja żona ma sklepy i związała sie z polcardem. są spore prowizje ale... terminale działają szybko i kasa wchodzi szybko. Pamietaj ze mozesz negocjowac prowizje. wcześniej żona była związana z jakimś dziwnym gównem i prowizje były tańsze ale terminal sie [moderator czuwa] a kasa była po 4 dniach. nie ma regóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam już ofertę REA i tak :najem terminala 69zł netto/mc i 1,8% prowizji.

Czy to są dobre warunki ?

Ma ktoś ten terminal ?

To zależy jaka działalność, jacy klienci, gdzie jest bankomat, jakie obroty, jakie marże.

Sam policz czy Tobie się to opłaca.

Dużo lepszych warunków w Polsce nie znajdziesz na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Czy coś się zmieniło w temacie. Wreszcie muszę to ogarnąć. Coraz więcej ludzi chce płacić u mnie kartą i trochę mi już głupio ich wysyłać do bankomatu. U mnie i tak większość klientów ma FV z dłuższym terminem płatności ale trafiają się kartowcy co jakiś czas

 

Coś polecicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez szukam i mam ofertę od topwork terminala przy stałym łączu internetowym za 26zl netto miesięcznie plus prowizja 0,77% zero innych kosztów.

 

dość drogo wydaje mi sie , jak jest dużo transakcji miesiecznie . ja w tej chwili mam 0,23% + 0,05 pln za kazdą transakcję , abonament z ich kartą GPRS bezprzewodowy chyba 35 zł. 

firma Paysquare 

Ale fakt faktem , to sie zmieniło niedawno , jak jakies przepisy unijne weszły ,wcześniej mnie kasowali jak za zboże , dopiero jak wysłałem im wypowiedzenie to zeszli ze stawek 

 

Tak czy siak uważam że warto mieć terminal bezwzględnie !!! 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam prowizję 1,59% od dawna

I to nie jest drakońskie ?

Francja 0.4%

Anglia 0.2%

:evil:

Proszę sobie uświadomić, że prowizja jest od całej kwoty (z VAT'em icon_exclaim.gif ), a nie z marży sprzedawcy.

 

 

Pokitrałeś prowizję dla VISA/Mastercard z prowizją operatora terminali. ;)

 

 

 

http://www.barclays.co.uk/Cardsandpayments/Acceptingcardpayments/P1242558531141

 

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...