Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC - MARZENIE O JEŹDZIE SUBARU IMPREZĄ !


Ava

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Alan, jemu chodzi o dołowanie się. Cóż... wiesz, nie jesteś na tendi jeśli nikt Twoim autem się nie owinął na drzewie. Z założenia osoby nie będące trendi są smutne, bo nie są trendi, przynajmniej według osób które są trendi :D Do tego w dzisiejszych czasak każde auto ma 5 (lat) do steki i napęd na wszystkie (dwa) koła, a jeśli nawet nie to wszystko nadrabia polski kierowca. To Ty nie wiesz, że oni są najlepsi na świecie ?! Sam się zapytaj jakiegoś.

 

Jaśniej Witek bo zaplątałeś i zgłupiałem, jest wieczór i mózg przestaje pracować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo rozmawiać z Chuck i później trudno mi się przestawić i pisać zrozumiale dla Was, maluczkich :mrgreen:

 

P.S. Chuck mówić, że na szkoda na Was kopa z pół obrotu i jak On przyjść Was kopać to będzie tylko ćwierć obrotu. Wy rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat prawa jazdy to jest nic subaru to jest auto innej kategori i uzytkownik normalnych samochod przesiadajac sie do takiego auta nie jest wstanie go od razu opanowac, powiem inaczje moze sie to zle skonczyc, ja moge przewiesc ale nie dam sie przejechac :)

 

Mam wrażenie, że trochę demonizujecie. Przy całej mojej słabości do Subaru - własnych i cudzych - to jest samochód z kierownicą, pedałami i skrzynią biegów, które nie różnią się od innych.

 

To nie jest kwestia samochodu tylko kierowcy.

 

Myślę, że godzina spędzona na Bemowie u Wróbla byłaby dla narzeczonego Avy wielką radością, a zagrożenie zniszczenia auta bardzo nikłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła jeden i WRC też mają kierownicę pedały, skrzynie biegów podobne w użyciu do tych z aut cywilnych... każdemu niedzielnemu kierowcy Lanosa, SC itp. po przejażdżce F1. Jestem za ! :twisted:

 

Jeśli ktoś nie jeździł mocnymi AWD po luźnych nawierzchniach i od razu chciałby "rajdować" to jest więcej niż pewne, że zrobi sobie krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła jeden i WRC też mają kierownicę pedały, skrzynie biegów podobne w użyciu do tych z aut cywilnych... każdemu niedzielnemu kierowcy Lanosa, SC itp. po przejażdżce F1. Jestem za ! :twisted:

 

Jeśli ktoś nie jeździł mocnymi AWD po luźnych nawierzchniach i od razu chciałby "rajdować" to jest więcej niż pewne, że zrobi sobie krzywdę.

 

Przeciętny kierowca Cinquecento nie uruchomi F1 (pedały i kierownica, a szczególnie skrzynia biegów są troszkę inne, nie mówiąc o problemach z odnalezieniem stacyjki), natomiast z STI nie będzie miał problemów.

Naprawdę nie dostrzegasz różnicy między cywilnymi Subaru a profesjonalnymi rajdówkami i wyścigówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że godzina spędzona na Bemowie u Wróbla byłaby dla narzeczonego Avy wielką radością, a zagrożenie zniszczenia auta bardzo nikłe.

 

U Wróbla (instruktora) na Bemowie (gdzie nie ma drzew etc.) - a chyba nie o to chodziło. Tylko o samotny rajd przez, nie wiem, Puszcze Białowieską? :mrgreen:

 

Co do tego demonizowania - to fakt. Ja wsiadłem w STi i nie rozwaliłem, a miałem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego demonizowania - to fakt. Ja wsiadłem w STi i nie rozwaliłem, a miałem gdzie.

Pewnie pomalu jechales. Ja bym sie bal prowadzic cudzy samochod, szczegolnie taki, ktory kosztuje troche. Gdybym nawet sie skusil, to nie mialbym z tego przyjemnosci, bo balbym sie zblizyc do granic swoich mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego demonizowania - to fakt. Ja wsiadłem w STi i nie rozwaliłem, a miałem gdzie.

Pewnie pomalu jechales. Ja bym sie bal prowadzic cudzy samochod, szczegolnie taki, ktory kosztuje troche. Gdybym nawet sie skusil, to nie mialbym z tego przyjemnosci, bo balbym sie zblizyc do granic swoich mozliwosci.

 

Ja jechalem twoim :lol: Jak chcesz t mozesz pojezdzic moim ;) powiedz tylko gdzie i kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[oże... I ile ja mogę :mrgreen:. Mimo tego, że prawo jazdy mam od lat prawie 13, dużo jeżdżę i też uważałem się za "dobrego kierowcę".

 

Do

 

Choć... obym się mylił... :roll: Forumowicze - co Wy na to?

A ja na to, ze mam impreze 67tysiecy kilosow, prawo jazdy mam od 31 lat i nadal ona, ta impreza, lepsza jest ode mnie. A lata jazdy wyrabiały refleksy, odruchy i inne takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i dziekuje wszystkim za support ! :) Spróbuje odpisać na pytania w postach :)

Jesteśmy z Poznania - ale możemy dojechać !

Wasze odp to nie był kubeł zimnej wody :) Wbrew pozorom naprawde jestem realistką i znam wartość tego auta, no i sama mam samochód wiec rozumiem właścicieli :) Romantyczny gest? :) może tak.. ale na co dzień w pracy tak twardo stąpam po ziemi że czasem trzeba zaszaleć. Dziękuję za szczere komentarze.

Pisząc post wiedziałam że plan może zakończyć się fiaskiem, szczerze mówiąc spodziewałam sie odp na zasadzie "puknij się w czoło".. ale widzę że nie jest aż tak źle. Dowiedziałam się np. o subaru do ślubu :)

Rozumiem post Przemqa: Co zo jazdy w terenie i 5letniego prawka to od razu prostuję: oboje mamy FULL RESPEKT do tego autka (ja pewnie bardziej bo możliwości tego samochodu mnie przerażają ;) moj facet nie jest napalonym szczeniakiem z zachcianką, marzy o tym aucie a na razie musiał je tylko oglądać z daleka.. FAKT - nie jest specjalistą od rajdów i nie szkolił się. Pisałam o 5letnim doświadczeniu żeby tylko było wiadomo, ze to nie niedzielny kierowca który zdawał miesiąc temu, troszkę już pojeździł, także w cieżkich warunkach, niejedną zimę ma za sobą :)

Grzegorz -"dookreślam się" :) - "chłopak" chce po prostu pojeździc po mało uczęszczanych drogach (terenie - Bemowo i Wróbel brzmiało tez ok;) aby troszkę frajdy z napędu na 4 i prękości było. pół godziny zakrętów, może instrukcji w trakcie? jeśli łatwiej wynająć auto gdzieś na tor to jeszcze lepiej - nie będę narażac właściciela prywatnego na niepotrzebny stres:) pisałam o terenie: chetnie ale niekoniecznie o jeżdzie w stylu formuły 1 ;) po prostu w mieście w dzień,w korkach i na światłach to nie będzie chyba zbyt wiele frajdy :/

Kuba i RadRSTI na pewno nie pozwole by na maxa wypróbowywał mozliwości, nie puszcze go tez na rajd po puszczy białowieskiej. To naprawde chodzi o to "coś", kilka chwil za kółkiem :) z instruktorem lub po prostu właścicielem, pogadaniu o możliwościach auta..

Dziękuje za konkretną ofertę Gr1zly :) jak się nie uda inaczej to pewnie skorzystamy :))

Drzwi otwarte? właśnie szukam gdzie i kiedy..

 

Bardzo przyjemnie zaskoczona reakcją Forumowiczów ! :)

może dzięki wam się uda? :)

ava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie zaskoczona reakcją Forumowiczów ! :)

może dzięki wam się uda? :)

 

Kurczę, zaimponowałaś mi... :)

 

Rozumiem post Przemqa: Co zo jazdy w terenie i 5letniego prawka to od razu prostuję: oboje mamy FULL RESPEKT do tego autka (ja pewnie bardziej bo możliwości tego samochodu mnie przerażają ;) moj facet nie jest napalonym szczeniakiem z zachcianką, marzy o tym aucie a na razie musiał je tylko oglądać z daleka.. FAKT - nie jest specjalistą od rajdów i nie szkolił się. Pisałam o 5letnim doświadczeniu żeby tylko było wiadomo, ze to nie niedzielny kierowca który zdawał miesiąc temu, troszkę już pojeździł, także w cieżkich warunkach, niejedną zimę ma za sobą :)

 

To się chwali. Szczególnie, że nierzadko zdarzają się kozaczkowie, którym się wydaje, że jazda imprezą, szczególnie estiajem i to w terenie, nie różni się niczym od jazdy 'cywilnym' samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybka reakcję Przemeq i ciepłe slowa :)

 

Rozszyfrowałam już forum, ale mam jeszcze problem z PM

Może napisał jakis Posiadacz Subaru? :)

Jak odebrać PM? Nie wiem jak sie do nich dostac.. Przez profil?

Wiadomości odebrane pokazują sie "samoczynnie" po zalogowaniu?

Brak pop up'a oznacza brak wiadomości? :(

 

 

Działam:

* do Chicago troszkę za daleko;

* napisałam do SUBARU DO ŚLUBU - zobaczymy czy uroczystość weselna jest warunkiem wynajmu :)

*w planie kontakt z Johnnym z SJSu

*nadal wierzę w dobrą wolę Forumowiczów :))

 

wdzięczna wszystkim

ava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* napisałam do SUBARU DO ŚLUBU - zobaczymy czy uroczystość weselna jest warunkiem wynajmu :)

 

He, he - subaru do ślubu to inicjatywa OGS-a, jednego z Forumowiczów. Wszystkie samochody, które uczestniczą w akcji, to samochody forumowe 8). A to, że OGS tak to ładnie opakował i sprzedaje, to już inna sprawa :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava, dokladnie tak jak pisze Przemeq - SUBARU DO SLUBU to spolecznosc forumowa skierowana na takie uslugi. W zwiazku z tym wiele wiecej Ci nie pomozemy... Twoj watek jest dosc popularny - mysle, ze znajdzie sie ktos w Poznaniu - ewentualnie tam gdzie mozecie dojechac kto przynajmiej przewiezie Was jak nalezy :twisted:

 

Moja propozycja jest taka... Poznan == tor... Tor == SJS ... SJS == Johny... Johny == STi ... zapisz swojego faceta na SJS po wczesniejszym uzgodnieniu z Johnym - ze bedziecie bez samochodu i zeby mogl jezdzic STiajem Johnego. Koszt pewnie bedzie wiekszy - ale mysle, ze sie dogadacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie konkrety :)

dzwoniłam popytać o kurs, ale usłyszałam od Pani, że jazda tylko na swoim samochodzie :( a to nie o to chodziło :/

powiedziała mi tylko, że być moze uda sie później pojeżdzić imprezą - już po kursie na swoim..

Jednak nie uzyskałam namirów na Johny'ego - czy ktoś coś wie?

Jakiś bezpośredni numer?

Johny - jeśli zajrzysz na to forum - zareaguj !

 

Spróbuję może też samego dealera..?

 

jesteście wszyscy niesamowici !!

zaczynam łapać bakcyla.. ;)

 

ava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie umiejętności i lat spędzonych za kółkiem - kategorycznie się nie zgadzam!

ja miałem prawko od jakiegoś tygodnia (jak nie krócej) i zdążyłem założyć dwie konty zanim zrobiłem 180° na zakręcie jakoś zaraz przed nowym rokiem 3 zimy temu w naszym przepotężnym Justy STi z zapiętym tyłem, więc pomyślcie co można wyczyniać mając prawko już 3 lata ;) ;) ;).

 

pozdrowionka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...