Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC - MARZENIE O JEŹDZIE SUBARU IMPREZĄ !


Ava

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czytajac opisy jestem troche przerażona ale też coraz bardziej ciekawa :)

ja to kiedyś musze zobaczyć :twisted:

auto Matiego? czemu takie specyficzne? jaie ma? i jakie możliwości? :twisted:

 

 

jak zdecydujesz się zawitać do nas to zobaczysz... powiem tylko że nie nazywa się evokiller z powodu koloru :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...waszmość spał na spocikach i nawet jazda kwiatowozem nie została zapamiętana...co prawda śniegu na broniszach nie było wtedy ale i tak było na co popatrzeć

 

 

Że co umiem zawrócić na ręcznym? To nawet moją mamę tego można naucyzć w 10 minut ;-)

 

 

czytajac opisy jestem troche przerażona ale też coraz bardziej ciekawa

ja to kiedyś musze zobaczyć

 

Jak zobaczysz to dopiero będzie "Bojaźń i drżenie"

 

 

Wiesz nie jest najgorsze że ten facet koło Ciebie jedzie 150 między drzewami, najgorsze jest że wiesz że on jest świrem :-)

 

powiem tylko że nie nazywa się evokiller z powodu koloru

 

Zdecydowanie nie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie jest najgorsze że ten facet koło Ciebie jedzie 150 między drzewami, najgorsze jest że wiesz że on jest świrem :-)

 

To juz teraz rozumiem, czemu w Szwecji Lucek tak protestował, jak przez las jechaliśmy!

Poznał się na mnie skubany! :shock:

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava - jeżlei wszytsko zawiedzie to na pewno jak wpadniecie na nasze upaanko forumowe np. zbliżające się w Warszawie to będize okazja przejażdżki, z profesjonalist na prawym i myślę że ktoś też pozwoli na lewym. Ja niestety nie moge pomóc bo moje Subaru jest innej marki ;-)

 

Ja z wielka chęcią wpadłbym na takie forumowe spotkanko i przejażdżka na prawym fotelu wystarczyłaby mi w zupełności :roll:

Tylko nie wiem gdzie i kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielka chęcią wpadłbym na takie forumowe spotkanko i przejażdżka na prawym fotelu wystarczyłaby mi w zupełności :roll:

Tylko nie wiem gdzie i kiedy...

A skąd jesteś?

 

Przy ksywie "juRassic" opcje są dwie:

- z jury krakowsko-częstochowskiej

- z wykopalisk tj. jest to jakaś rodzina Gala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielka chęcią wpadłbym na takie forumowe spotkanko i przejażdżka na prawym fotelu wystarczyłaby mi w zupełności :roll:

Tylko nie wiem gdzie i kiedy...

A skąd jesteś?

 

Przy ksywie "juRassic" opcje są dwie:

- z jury krakowsko-częstochowskiej

- z wykopalisk tj. jest to jakaś rodzina Gala :mrgreen:

:lol:

Z wawy a dokladnie z konstancina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne,z wielka checia :D

 

przy okazji spotkan, to mam pytanie do warszawiaków: czy tydzien lub dwa tygodnie temu(dokładnie nie pamietam) odbywało sie jakies spotanie forumowe połaczone z ogniskiem koło konstancina nad wisła? Kolega mi mowil,ze widział w tamtych rejonach sporo subarynek. Ja tego dnia tez widzialem 2 SI i Legacy na CPNie w Konstancinie. A moze to nie bylo forumowe tylko jakies konkurencyjne spotkanko? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne,z wielka checia :D

 

przy okazji spotkan, to mam pytanie do warszawiaków: czy tydzien lub dwa tygodnie temu(dokładnie nie pamietam) odbywało sie jakies spotanie forumowe połaczone z ogniskiem koło konstancina nad wisła? Kolega mi mowil,ze widział w tamtych rejonach sporo subarynek. Ja tego dnia tez widzialem 2 SI i Legacy na CPNie w Konstancinie. A moze to nie bylo forumowe tylko jakies konkurencyjne spotkanko? :roll:

 

Chyba się odbywało :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ,i to całkiem niezła ekipa przyjechała na ognisko :mrgreen::mrgreen:

powiem że bardzo zadowoleni i optymistycznie nastawieni aż dziw brał że tylu chętnych było na ognisko zimowe :mrgreen::mrgreen:

zresztą są zdjęcia z ogniska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie dupa ze mnie... :evil:

bo mieszkam BARDZO niedaleko, dosłownie 3 km od tego miejsca... Na piechote bym mogł dotrzeć...Oczywiście rozgrzawszy sie najpierw dobrze :mrgreen:

No to żałuje i wyobrazam sobie jakie bylo fajne ognicho.

Zima sie narazie chyba nie ma ku koncowi wiec może jeszcze udałoby sie cos takiego zorganizowac,np. połączone z jakims kuligiem??Mogłoby byc smiesznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można te zdjęcie obejrzeć, bo dzisiaj właśnie w drodze do Wilanowa strasznie dużo Subaru widziałem. Nawet nowe STi z jakimś niskim młodym człowieczkiem w czpace z daszkiem jechało ale on skręcił w Sobieskiego przy McDonaldzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że Was wszystkich zobaczę kiedyś pod W-wą :wink:

humorek dopisuje w gronie Forumowiczów, u mnie w sumie też choć terin urodzin minął w pt i na razie musiał zdowolić się książką :cry:

muszę tę kcje jakoś przyspieszyć.. tylko nie wiem jak go wywieźć do W-wy bez wzbudzania podejrzen :/ hmm.trzeba bedize pogłówkować :twisted::twisted:

 

Przemeq - masz nimożliwe poczucie humoru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...