Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC - MARZENIE O JEŹDZIE SUBARU IMPREZĄ !


Ava

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne za ciepłe słowa. Nawet Johnny'emu który ostatecznie dotarł do Poznania razem z STI mówiłam, że właśnie Wam zawdzięczam fakt że się udało :)

 

Widzę tez że powód całego zamieszania juz się sam zapisał na forum :P

nie do końca wiem do czego zmierza Edi.. - jakiego "balona"? :(

 

przez całą jazdę STI siedziałam na tylnym siedzeniu i przyznam, że "bączki" na śniegu w Bednarach skończyły się tragicznie dla mojego żołądka :lol:

okazuje się że wszystko jest możliwe - czas zaprząc do roboty mamy, babcie, żony i dziewczyny :twisted:

 

zrobią dla Was wszystko :lol:

 

do zobaczenia na jakimś zjeździe !!

 

ava

 

 

Ava może masz i racje :mrgreen: czas dać naszym paniom pole do popisu...hehe

zobaczymy co z tego wyniknie... :twisted::twisted:

co do zawartości zołądka to niestety bardzo częsta przypadłośc osób które jadą na tylnej kanapie , ale i to kiedyś mija (jak zołądek pusty :twisted: )

i do zobaczenia na jakimś spocie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Być może się mylę,jeśli tak to przepraszam.Ale ilu jest szanownych forumowiczów,których dziewczyna lub małżonka organizowała przejażdżkę subaru?

Zapewne większość chciałoby,żeby tak było ale to już raczej marzenia.Podejrzewam,że większość naszych Pań trzeba było przekonać do zakupu samochodu jedynej słusznej marki. Ale obym się mylił.

 

oj mylisz się mylisz... Ava wpadła na ten pomysł i wszystko zorganizowała od początku do końca - widocznie nie zwróciłes uwagi na fragment w którym pisałem, że w jej przypadku... "na cuda trzeba chwilkę poczekać" :twisted:

 

dla niej nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia :)

 

no ale skoro edi ma takie watpliwości... to może to mu pomoże uwierzyć - Ava i ja po przejażdżce

Obrazek :twisted:

Obrazek :twisted:

 

jeszcze ktoś ma wątpliwości? :P

 

pozdrowienia od Avy i ode mnie :)

xsayo

 

przed cudem to zostało zrobione pierwsze zdjęcie :mrgreen:

teraz najwyższy czas zaopatrzyć się w potworka i po malutku jeździć i spotykać z innymi

maniakami z pod znaku plejad :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC już prędzej.

 

Proponowałbym najpierw N-ką. Przejechać się WRC bez wykorzysania jego możliwości, moim zdaniem nie jest warte swojej ceny. Nie to żebym nie chciał... gdybym miał na to fundusze to już bym siedział nie tylko w WRC, ale i w B-grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, N-ka jest wolniejsza od aut którymi jeździłem, więc co to za fun? Jasne prowadzi się torchę lepiej ale to nie żaden szok. Penwie że chciałbym się przejechać, nawet powiedizałbym że jeździć, ale do sfery nierealnych marzeń tego nie pakuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

dla niej nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia :)

 

no ale skoro edi ma takie watpliwości... to może to mu pomoże uwierzyć - Ava i ja po przejażdżce

[xsayo

 

 

 

Zobaczyłem-uwierzyłem,życzę spełnienia marzeń,pozdrawiam serdecznie podpisane Stary Pesymista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

dla niej nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia :)

 

no ale skoro edi ma takie watpliwości... to może to mu pomoże uwierzyć - Ava i ja po przejażdżce

[xsayo

 

 

 

Zobaczyłem-uwierzyłem,życzę spełnienia marzeń,pozdrawiam serdecznie podpisane Stary Pesymista.

 

Ty nie bądź pesymistą tylko znajdź sobie taką kobietkę jak Ava :mrgreen:

a jeśli już masz to postaraj się troche i przy dużej odrobinie (lub małej) szczęścia też będziesz miał dobrze...wiem coś o tym :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...