Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC - MARZENIE O JEŹDZIE SUBARU IMPREZĄ !


Ava

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek - boję się jechać w Twoje okolice na wakacje. A takie miałem plany

spokojnie, spokojnie - okres street fightingu i colinowania już mam za sobą, więc nie masz się czego bać :). teraz trasę nad morze pokonuję se średną 90km/h i już nie bokiem, jak się wtedy zadarzyło ;).

 

inna sprawa, że musisz koniecznie przyjechać, bo muszę obadać te lampki, które masz na zderzaku, bo fajne :).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava, może pomyślcie od razu o ślubie. Dwie pieczenie w jedym ogniu.

:twisted:

SJS w Bednarach jest w dniach 10-12luty. Niestety mnie z ojcem poraz kolejny ominie trochę frajdy.

Ava: pojechać i popatrzeć chyba można. Później łapcie pierwszego, lepszego Imprezowicza. Nie będzie miał wtedy odwrotu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie?? Takiemu, który sobie Imprezy prędko nie kupi, też by się dali przejechać??

 

Nie,nikomu nie dadzą,chyba,że po prawej stronie,albo..

jak kaucję zapłacisz

 

NIe zgodze sie Wojtek12, dostalem auto to prowadzenia bez wplaty kaucji, nie wiem moze przekonujaco wygladalem, ale na pewno nie bylem potencjalnym predko kupujacym nowe SI osobnikiem. Wczesniej umowilem sie z dealerem, kiedy bedzie mozna sie przejechac, przyjechalem na miejsce, najpierw zostalem przewieziony op bocznych drogach przez pracownika a potem dostalem auto do poprowadzenia - pracownik na prawym fotelu. Oczywiscie wszystko w granicach rozsadku, choc w pewnym momecie dojezdzajac do mostka z luczkiem i hamujac uslyszalem, mozna spokojnie z wieksza predkoscia, prosze smialo ... :mrgreen: (mialem okazje jechac WRXem i WRXem z PPP) STi tylko na fotelu pasazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej czytam wasze posty tym wiekszą sama nabieram ochote na sprawdzenie mozliwości tego samochodu :D

Sykstus - napawasz mnie nadzieją !! Może sie uda - aczkolwiek dzwonilam do dealera w poznaniu i tylko legacy mają.. a szkoda :(

Alan - dzieki serdeczne za wsparcie, sporo ciekawych uwag przez całą akcje i za namiary na Johnny'ego, nie będe go męczyć w weekend ale zadzwonię jutro :lol:

OGS i Fido - uparci ciagle o slubie hehe cóż - az tak postepowa nie jestem zeby go zapytac :P

I na 300 % zabieram go do Bednar w najblizszy weekend!! Może sa jeszcze miejsca na kursie? I Johnny bedzie.. ? okaze sie next week - nadzieję zawsze warto mieć :wink:

Jeśli którys z Forumowiczów, którzy dzielnie mnie wspieraja, bedzie w weekend w Bednarach to dajcie znać :)

pewna blondynka stawia piwo :)

 

pozdrawiam Was

..i dalej kombinuję jak wsadzić moją drugą połowę za kółko maszyny - marzeń :twisted:

choć na troszkę :)

 

ps.dziękuje za ciepłe słowa pod moim adresem - pomaga zachować optymizm :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mialem okazje jechac WRXem i WRXem z PPP)

 

WRX z PPP? w Polsce ? :shock:

 

Tak mi powiedzial sprzedawca ktory ze mna na tej jezdzie byl, chyba ze byl niekompetentny i byla to STi z PPP (jedno jest pewne nie jezdzilem dwoma takimi samymi WRXami bo roznica byla znaczaca na korzysc tego drugiego (chyba ze byl to jakis tam dlubniety WRX, tego nie wiem niestety). Auto bylo na blachach KR o ile pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie PPP do WRXa w Polszy nie było. Może był po jakimś Mapteku czy cuś. Albo to STi było :wink:

 

Mógł też SIP testować pepepe w WRX'ie rozważając wprowadzenie do oferty. Tak samo jak np. wydech Devila było na jakiejś testówce, ale do sprzedaży nie trafił. Tak mi podpowiada mój zmysł detektywistyczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - boję się jechać w Twoje okolice na wakacje. A takie miałem plany

spokojnie, spokojnie - okres street fightingu i colinowania już mam za sobą, więc nie masz się czego bać :). teraz trasę nad morze pokonuję se średną 90km/h i już nie bokiem, jak się wtedy zadarzyło ;).

 

inna sprawa, że musisz koniecznie przyjechać, bo muszę obadać te lampki, które masz na zderzaku, bo fajne :).

 

pzdr

 

Będę w czerwcu i być może (morze :wink: ) w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava - jeżlei wszytsko zawiedzie to na pewno jak wpadniecie na nasze upaanko forumowe np. zbliżające się w Warszawie to będize okazja przejażdżki, z profesjonalist na prawym i myślę że ktoś też pozwoli na lewym. Ja niestety nie moge pomóc bo moje Subaru jest innej marki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedzial sprzedawca ktory ze mna na tej jezdzie byl, chyba ze byl niekompetentny i byla to STi z PPP (jedno jest pewne nie jezdzilem dwoma takimi samymi WRXami bo roznica byla znaczaca na korzysc tego drugiego (chyba ze byl to jakis tam dlubniety WRX, tego nie wiem niestety). Auto bylo na blachach KR o ile pamietam.

 

 

Sykstus, to był wiśniowy Bug-Eye?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiam Was

..i dalej kombinuję jak wsadzić moją drugą połowę za kółko maszyny - marzeń :twisted:

choć na troszkę :)

 

ps.dziękuje za ciepłe słowa pod moim adresem - pomaga zachować optymizm :*

 

 

Ava Azrael ma racje , co tydzień w piątki organizujemy jakieś spoty w Wawie i gdyby chciało Ci się to zapraszamy do nas , lub na upalanie organizowane na bemowie to coś da się wymyśleć :mrgreen::mrgreen:

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyczyn technicznych nie było mnie tutaj od kilku dni..mam nadzieje że SUBARu pada rzadziej niz kompy ;)

Azrael, Marcin - dzieki serdeczne za info i na pewno któregoś pięknego piątku zjawie sie na bemowie :D wezmę ze sobą te druga połąwę choć przyznam że sama nabieram ochoty na to auto..

Skontaktowałam sie z dealerem i udało mi się dostac na chwilkę do legacy - mieliśmy taką testową krótka przejażdzkę - pierwszy raz SUBARU, jeśli IMPREZA tak potrafi i tak się trzyma drogi to WOW !! :lol:

jestem w szoku..zaczynam rozumiec czemu on takmarzy o paru chwilach w IMREZIe lub konkretnej IMPREZCE STI..

w sumie dzięki Wam dowiedziałm sie co to w ogóle jest STI i jakie ma możliwości :mrgreen:

Świebodzin jak najbardziej..hmm.. co oznacza "przejażżka jak należy..?" ;)

rozumiem że wrazenia nie zapomne i osobiście pofrunę do salonu złożyc zamówienie?

 

na razie próbuje jeszcze coś zdziałac z wychwalanym tu pod niebiosa Johnny'm, zeby nie narażac na stres prywatnych właścicieli :twisted: (Johnny - mam nadzieję że ta skrzynia biegów to nic poważnego - 3mam kciuki !!)

 

Widze że społeczność Forumowa jest spora i czesto sie spotyka - moze znajdę kogoś w Bednarach w wekend - lepiej byc tam w sobote czy w niedzielę?

tak..żeby nie przeszkadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, Marcin - dzieki serdeczne za info i na pewno któregoś pięknego piątku zjawie sie na bemowie :D wezmę ze sobą te druga połąwę choć przyznam że sama nabieram ochoty na to auto..

Skontaktowałam sie z dealerem i udało mi się dostac na chwilkę do legacy - mieliśmy taką testową krótka przejażdzkę - pierwszy raz SUBARU, jeśli IMPREZA tak potrafi i tak się trzyma drogi to WOW !! :lol:

 

:mrgreen: Ava impreza potrafi pod dobrym kierowcą o wiele więcej niż legacy(nie obrażając nikogo z posiadaczy :wink: )

co do bemowa to zapraszam do wątku o upalanku na bemowie , poczytasz i może wpadniecie :mrgreen: zobaczysz i poznasz tak samochody jek i zakręconych gości

natomiast nasza rodzina jest naprawdę spora i bardzo sympatyczna dlatego uda się zrealizować projekt nad którym pracujesz-tego jestem pewny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...