Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bartosz51: nalepy dostajesz pokryte taką przezroczystą folią transferową.

Przyklejasz wszystko razem, dociskasz i potem ta folia zewnętrzna się łatwo odkleja (ma slaby klej coś jak taśma papierowa do malowania). 

Nalepa zostaje na aucie idealnie odwzorowana i wszystko jest superwporzo :yahoo: 

 Tylko pamiętaj klej łapie od razu i trzyma kosmicznie mocno! Jeśli się zawahasz to ew. korekta może być trudna :pstryk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko pamiętaj klej łapie od razu i trzyma kosmicznie mocno! Jeśli się zawahasz to ew. korekta może być trudna :pstryk:

Bierzesz spryskiwacz, pryskasz klej i samochód wodą, kleisz, układasz jak chcesz, usuwasz wodę wałkiem lub szmatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie trochę średnio mi wyszło na krzywiźnie lusterka. Będę musiał poprawić. Albo kogoś lepiej poproszę bo mam dwie lewe ręce najwyraźniej. Niezależnie od wszystkiego, bardzo Wam koledzy dziękuję :).

Edytowane przez bartosz51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie trochę średnio mi wyszło na krzywiźnie lusterka. Będę musiał poprawić. Albo kogoś lepiej poproszę bo mam dwie lewe ręce najwyraźniej. Niezależnie od wszystkiego, bardzo Wam koledzy dziękuję :).

Na lusterku, jeśli to jest świnia i ma wąskie elementy na obwodzie, to ja nacinam. Tzn. po przyklejeniu na zewnętrznym obwodzie robią się fale, które lekko dociskam, a po zdjęciu folii transportowej przecinam w poprzek i przyklejam obie końcówki przeciętego obrysu świni na zakładkę - jeden koniec na lusterko, drugi koniec na pierwszy koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem Nowicjusz w temacie Subaru mam do Was pytanie - dlaczego SWINIA jest symbolem forumowiczów???

 

Czyzby zalozyciel Subaru po godzinach hodowal trzode? Mial swinski nos czy chrumkal miedzy zdaniami? A moze niejaki Solberg nakleil sobie symbol mangi dawno temu i z tym sie niektorzy utozsamiają?

 

I jesli to prawda - dlaczego Solberg stal sie podstawą do nasladowania a nie Colin McRae?

 

Logo i nazwa Subaru daje takie pole do popisu...a Wy jezdzicie ze swiniami jakbyscie byli milosnikami Nissana Navary

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia była logiem japońskiego magazynu młodzieżowego (nazwy nie pamiętam), który na przełomie wieków był sponsorem Subaru WRT. Tak, Solberg naklejał sobie świnię na lusterko, a ile ona ma wspólnego z Mangą, to nie wiem.

A jak sygnował swój samochód Colin McRae, bo ja nic sobie nie przypominam? A skoro nie sygnował, to jak go naśladować? Może jedynie stylem jazdy ;)

No nie mów, że lepiej gdybyśmy naklejali na lusterka Plejady - gdzie sens? To tak, jakby forumowicze Audi naklejali na lusterka cztery kółka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia była logiem japońskiego magazynu młodzieżowego (nazwy nie pamiętam), który na przełomie wieków był sponsorem Subaru WRT. Tak, Solberg naklejał sobie świnię na lusterko, a ile ona ma wspólnego z Mangą, to nie wiem.

A jak sygnował swój samochód Colin McRae, bo ja nic sobie nie przypominam? A skoro nie sygnował, to jak go naśladować? Może jedynie stylem jazdy ;)

No nie mów, że lepiej gdybyśmy naklejali na lusterka Plejady - gdzie sens? To tak, jakby forumowicze Audi naklejali na lusterka cztery kółka...

Beavis dzieki za info :)

 

Plejady owszem bez sensu, ale mozna szukac w gwiazdozbiorach czegos fajniejszego niz...swinia

 

Co do Colina - tez pewnie znalazloby sie cos, co go charakteryzowalo, moze cos szkockiego??? - nie jestem fanem rajdow nie wiem co tam Colin naklejal, ale chyba wszystko bedzie ciekawsze od swini ;)

 

Wy juz jestescie zarazenii tym symbolem, ale ja jako jeszcze osoba postronna, nie widze niczego fajnego w naklejaniu swinskiej mordy na auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicjusz, masz 308 postów i jeszcze nie zaraziłeś się świnią ????  :o  :o  :o Ja już miejsca na karoserii prawie nie mam  :D

 

PS. Link do oryginalnego Weekly Young Magazine, z którego pochodzi świnka: http://yanmaga.jp/

Edytowane przez Quarter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko pamiętaj klej łapie od razu i trzyma kosmicznie mocno! Jeśli się zawahasz to ew. korekta może być trudna :pstryk:

Bierzesz spryskiwacz, pryskasz klej i samochód wodą, kleisz, układasz jak chcesz, usuwasz wodę wałkiem lub szmatą.

 

:) Podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też jeszcze raz dziękuję. Na pokrywie bagażnika wyszło kapitalnie, tzn. świnka sama w sobie, a przy okazji się dobrze komponuje z numerem, ponieważ ma rogi, a numer to same szóstki ;).

 

Na lusterkach mi się właśnie lekko pofalowało. Ale nic to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@@eurojanek, trochę to trwało ale w końcu są zdjęcia!
E4wWcVG.jpg
 
cutyhMI.jpg
 
Bgby1U8.jpg
 
Dziękuje jeszcze raz za świniaczo-bolko lolki  :D

 

PS Jest ogień +20 KM  :evil2: (+5 za każdą) 

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilipBB: fajnie wyszły te regionalne świniaczki  :yahoo:

Dzięki za fotki!

 

Ogłoszenie parafialne: trochę słabiej z czasem ostatnio, bo nowy job, remonta chaupy itp.

więc mogą być lekkie obsuwy przy zamówieniach. 

Duże projekty proszę zatem uzgadniać z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...