Skocz do zawartości

EVO 9 vs. STI '06


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm.... 8) Więc po kolei:

1) te 33 przy jeździe powyżej 160 wydają się być zdecydowanie bardziej wiarygodne od 13 :twisted::twisted: Właśnie tankowałem i zużycie w mieście 16l przy spokojnej jeździe - wskazanie dotyczy całego zbiornika na którym przejechałem 170 mil :shock: Tylko 170 mil. :shock: :( Owszem - jechałem kiedyś do W-wy z Tarnowa i dotarłem na jednym zbiorniku - zostało jeszcze prawie 1/4 :lol: Przyczyna była jednak prozaiczna - jechalismy na dwa auta z najlepsza z żon i dzieciakami więc góra 140 na trasie, turbina spała, ja też :)

2) układ kierowniczy faktycznie jest czuły bardzo i można zapomnieć o podaguszkach przez komórkę. Nie jeździłem Subaru ale EVO prowadzi sie z dwoma łapkami na kierownicy i już... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak sie ostatnio zastanawialem, czy taki czuly uklad nie jest meczacy przy wysokich predkosciach na autostradzie?

 

 

Męczący może nie ale uczy precyzji ruchów, ja odstałęm ostra nauczkę przy pierwszej zmianie pasa, a drugą przy pierwzzej kontrze w poślizgu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gory przepraszam za moja wypowiedz

Milek ale pi*****z, jak zaliczysz taka trase to pogadamy

z reszta myslcie sobie co chcecie wali mnie to

 

gr1zly pomijająć Twoją słabą formę w dniu dzisiejszym ( :twisted: ) muszę potwierdzić, że 16L jest wykonalne przy tej prędkości w trasie. Tyle paliły dwie ósemki i jedna dziewiątka w drodze na Ring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale prawda tez jest, ze EVO IX GT340 przy jednostajnych 180km/h pali 12-13l. Uwierz mi :)

 

A czy ja mówię, że nie? Potwierdzam tylko to, co sam widziałem 8).

 

Tez to widzielm. Faktycznie, ale pamietasz ze EVO VIII zrobione na ok. 340KM tez palilo mniej niz seryjne EVO VIII w trasie :) To tak jak z dieslami. Czesto te z chipem pala mniej od seryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamietasz ze EVO VIII zrobione na ok. 340KM tez palilo mniej niz seryjne EVO VIII w trasie :)

 

Tylko mu się check engine coś często zapalał :twisted:.

 

To tak jak z dieslami. Czesto te z chipem pala mniej od seryjnych.

 

A już tym z magnetyzerem to w ogóle przybywa paliwa, zamiast ubywać. Zapytaj Zbigniewa B. - potwierdzi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...