Skocz do zawartości

EVO 9 vs. STI '06


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, brak spryskiwaczy reflektorów... :mrgreen:

 

I większa moc, tj. ~305 KM, chyba felgi BBS dają.

 

Zapomniałbym o braku gwarancji.

 

odnosnie spryskiwaczy, to nie ma ich w US? jak sa xenony to musza byc spryskiwacze... takie przepisy sa...

 

moc - us 300, eu 280

 

a jest w wersji us spryskiwacz IC? bo w eu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chayenne, a jak chcesz kupic subaru w USA w polskim leasingu?

 

A nie da sie?Ja mysle, ze po prostu kupujesz sobie w USA Subaru, pozniej "odsprzedajesz" je firmie leasingowej i splacasz je.Moje jest wziete w leasing, chociaz przez pierwsze kilka tygodni ja bylem wlascicielem.Nie jestem w tych sprawach specjalista, wiec moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze jest to mozliwe bez wiekszych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec C to Ci sam Leszek Kuzaj bedzie odradzal jak chcesz do codziennego uzytku. To jest samochod do rajdow :roll: Twardsze zawieszenie, sportowy uklad kierowniczy, chleje jak mamusia forumowa i wogole. Jak nie chesz go uzywac w rajdach ani niczym takim, to zapomnij o tym.

 

Miedzy US Spec a EU jesli chodzi o moc to tak jak powiedzial Shodan - w rzeczywistosci jest ta sama (zaznaczam, ze realnie jest to jakies 295).

 

Na US Spec nie bedziesz mial gwarancji w Europie, wiec skoro mowisz, ze kasa nie gra roli, to ja bym zainwestowal w EU Spec i jak za dwa miesiace mniej wiecej wyjdzie PPP (Prodrive Performance Pack - pakiet zwiekszajacy moc do ??? KM przy zachowaniu gwarancji) to bym dokupil i bedzie swiety spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...