Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja przypadkiem podjechałem pod tor w sobotę i dowiedziałem się o czymś takim jak superoes:) Widziałem tam dwa klasyki na parkingu i wjeżdżając pomrugalem sobie z blobikami, które kierowały się do wyjazdu na DK. Naszły mnie smaki, żeby pojeździć bo w Kielcach jestem teraz co 2 tyg, ale boję się przełamać. Może najpierw jakiś poniedziałek zaliczę:) A może ktoś kiedyś weźmie na prawy i pokaże, że to nie takie straszne:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali pisali, że przyjadą, że nie przyjadą, a teraz cisza... :wink:

 

Pierwsze foty jakieś z mojej strony:

 

http://srmm.com.pl/index.php/3-superoes-2012/

 

Więcej niedługo na http://www.superoes.pl

 

Byłem i starałem się ....

 

... a wyszło jak zwykle :lol:

 

-- 19 mar 2012, o 07:24 --

 

Może najpierw jakiś poniedziałek zaliczę:) A może ktoś kiedyś weźmie na prawy i pokaże, że to nie takie straszne:) ?

 

Straszne :twisted:

 

A serio to polecam najpierw co najmniej jeden Poniedziałek.

Chyba, że potrafisz pojechać na wyluzie.

Ja miałem taki plan na moim pierwszym SuperOESie ...

... aż do pierwszego zakrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klasie subaru było 6 aut... Mariusz N. stawił się wraz z zespołowym inżynierem w identycznych niebieskich type RA :)

TypeRA robił czas 2:10, po wyjęciu: pasażera 8) , fotela, kanapy tył, dojazdówki (jakieś 100kg lżej) czas lepszy o 3s (mowa o jeździe na seryjnym komputerze czyli jakieś 280KM)

Carlos szkoda że Cię nie było bo twój setup jest podobny do tych słabszych lancków (a było ich ogólnie 15szt.).

Bunch widziałem Cię, niestety nie składało się jakoś żeby pogadać - nadrobimy to :)

 

Gratuluję Konradowi Jęczeń (niebieski Solberg) uzyskał on 2gi czas ex equo z Mariuszem N. idealnie taki sam czas 6:28.24

:arrow: Pierwszy raz widzę sytuację idealnie takiego samego czasu co do setnych sekundy. Konrad nie było Cię na rozdaniu nagród - organizator przygotował dla Ciebie puchar za drugie miejsce. Mam nadzieję że Konrad jest na forum.

 

Macie jakieś doświadczenia z podtrzymaniem turbo na torze w kielcach? Różnica w czasie na korzyść jazdy z podtrzymaniem tylko 0,5s na całej próbie (dla porównania w NMnP ta przewaga to 1,5s/km). Albo coś jest nie halo z tym programem, albo na krętej próbie tej różnicy po prostu nie ma...

 

-- 19 mar 2012, o 09:11 --

 

co to za potwór to Aygo?

Rozmawiałem z człowiekiem od Aygo, 115KM z 1300cm3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos szkoda że Cię nie było bo twój setup jest podobny do tych słabszych lancków (a było ich ogólnie 15szt.).

 

 

niestety po NMnP wyszedł unfall i z dobrych chęci zrobiło sie to co zwykle, czyli wycofanie rakiem ze skruchą na klacie :P

 

ale nie oszukujmy sie - moj set nie zagroziłby Evką :roll: :) , a Konrad to mnie serią na Kielcach objeżdża , także nie w mocy - "moc" :wink:

 

...ja już nic nie obiecuje, bo auto jest zbyt chimeryczne i nieobliczalne :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za potwór to Aygo?

 

FITNES co tak marnie?

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

defekt wozu,,,,starość się zakrada.....nie wiem

 

 

 

co się stało? Przecież Hondy się nie psują.

P.S jak będziesz potrzebował jakieś graty to daj znak sygnał pomogę z rabatami.

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za potwór to Aygo?

 

FITNES co tak marnie?

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

defekt wozu,,,,starość się zakrada.....nie wiem

 

 

 

co się stało? Przecież Hondy się nie psują.

P.S jak będziesz potrzebował jakieś graty to daj znak sygnał pomogę z rabatami.

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

złosliwość po składaniu,spadło zabezp z linki od biegów przy skrzyni i ....została 3ka...poza tym jedzie jak cieżki i nieustawiony typer.... :mrgreen: czas zrobić geometrie,dać "normalny"zawias,dac skrzynie z jdm krotsza ze szperą i odetkać,bo nie jedzie niestety :mrgreen: ,ale.....wóz już ma inne przeznaczenie :wink:

 

hondy się naprawde nie psują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondy się naprawde nie psują!

potwierdzam, 100 konny civic to bylo moje pierwsze auto i to co ono dostało w dupala i przyjęło na klatę to żadne inne auto nie dałoby rady :lol: . Następca hondy czyli ibiza cupra przy próbie upalania na kjsach lub po lesie psuła się na potęgę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Bunch widziałem Cię, niestety nie składało się jakoś żeby pogadać - nadrobimy to

 

niestety nie mogles mnie widziec bo mnie tym razem nie bylo :evil: szkoda bo zadnych punktow nie zalapalem... ale priorytetem byl tym razem coroczny splyw kajakowy z synem :idea:

 

FITNES napisał(a):

hondy się naprawde nie psują!

 

potwierdzam, 100 konny civic to bylo moje pierwsze auto i to co ono dostało w dupala i przyjęło na klatę to żadne inne auto nie dałoby rady . Następca hondy czyli ibiza cupra przy próbie upalania na kjsach lub po lesie psuła się na potęgę

 

niestety nie potwierdzam... moja pierwsza (obecna) Honda wiecej stoi niz jezdzi :evil: najbardziej awaryjne auto jakie kiedykolwiek mialem* :shock: co prawa to wersja daleka od serii i mszcza sie niedorobki z "przeszlosci" ktore systematycznie eliminuje.... mam nadzieje, ze zblizam sie do konca...

 

* na szczescie sa to pierdoly w wiekszosci zwiazane z elektryka (poza przegubem zalatwionym nota bene w Kielcach)

 

-- 28 maja 2012, o 16:11 --

 

ups nie spojrzalem na daty... nie bylem na ostatnim a na przed ostatnim i owszem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...