Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta była niebieska :) chodziła przekozacko.

Widać ją na zdjęciach Marka :)

 

To Mariusz Nowocień,mistrz rpp i bardzo szybki zawodnik i zdolny zawodnik.

Trenuje przed sezonem,założył sobie do trenowania podtrzymanie.

 

 

Ale z 4 eliminacji Służewca jechał z płaczem :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta była niebieska :) chodziła przekozacko.

Widać ją na zdjęciach Marka :)

 

To Mariusz Nowocień,mistrz rpp i bardzo szybki zawodnik i zdolny zawodnik.

Trenuje przed sezonem,założył sobie do trenowania podtrzymanie.

 

 

Ale z 4 eliminacji Służewca jechał z płaczem :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

....to spróbuj się z nim civiciem na długim oesie,on się uczy i to bardzo skromny i fajny gość...myśle,że będzie w miare jechał,a wiem ,że budzet ma nie za bogaty i gtkiem do evo...hmmm-Krzystofie,bądz obiektywny :mrgreen: .

 

-- 4 mar 2012, o 22:43 --

 

Ta była niebieska :) chodziła przekozacko.

Widać ją na zdjęciach Marka :)

 

To Mariusz Nowocień,mistrz rpp i bardzo szybki zawodnik i zdolny zawodnik.

Trenuje przed sezonem,założył sobie do trenowania podtrzymanie.

 

 

Ale z 4 eliminacji Służewca jechał z płaczem :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

....to spróbuj się z nim civiciem na długim oesie,on się uczy na "krótkich" imprezach i to bardzo skromny i fajny gość wydaje mi się...myśle,że będzie w miare jechał,a wiem ,że budzet ma nie za bogaty i gtkiem trenuje gdzie się da,,,,no i gt do evo :roll: ...hmmm-"PrędkiKrzysztofie",bądz obiektywny :mrgreen: .

 

na nast oeise dam mu civica i zobacze ,jaki zrobi czas(przy okazji napewno wiele się nauczę,bo pytał będę),a i w evo bym go wsadził na aktywnych dyfrach i ....popłakalibyśmy pewnie wszyscy,choć mogę się mylić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że bym nie dał rady z nim na prawdziwym oesie, bo tam też trzeba doświadczenia, a po przejechanej przeze mnie Barbórce 206-tką i Mazowieckim Type R-em nie można powiedzieć, że jestem obyty z oesami.

Tym bardziej cieszy wygrana z nim na Służewcu, a on nie jechał zwykłym GT tylko STI RA, a śmiem twierdzić, że na takim Służewcu nie ma szczególnej różnicy w osiągach między STI RA, a Evo.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że bym nie dał rady z nim na prawdziwym oesie, bo tam też trzeba doświadczenia, a po przejechanej przeze mnie Barbórce 206-tką i Mazowieckim Type R-em nie można powiedzieć, że jestem obyty z oesami.

Tym bardziej cieszy wygrana z nim na Służewcu, a on nie jechał zwykłym GT tylko STI RA, a śmiem twierdzić, że na takim Służewcu nie ma szczególnej różnicy w osiągach między STI RA, a Evo.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

trakcja Krzysiu ,trakcjaaaaa na śliskim..... :roll: :mrgreen:

Nie ujmując ,szybki człek za kierrrrą z Ciebie :mrgreen: -z pełną powagą.

czekam na wyniki słuzewca teraz.mam nadzieję,że pocisniesz niezbędnie.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na ciebie na Służewcu, żebyśmy zobaczyli czy jestem szybki czy tylko mi się wydaje :mrgreen:

 

P.S widziałem dzisiaj w Warszawie jakiegoś twojego zioma w czarnym Evo IX o nr RST... chyba EU na białej feldze.

Dałem mu radę spod świateł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hondą PCX 125 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na ciebie na Służewcu, żebyśmy zobaczyli czy jestem szybki czy tylko mi się wydaje :mrgreen:

 

P.S widziałem dzisiaj w Warszawie jakiegoś twojego zioma w czarnym Evo IX o nr RST... chyba EU na białej feldze.

Dałem mu radę spod świateł

Hondą PCX 125 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Cieszę się ,że nie spisz... :mrgreen:

 

ja na WASZ słuzewiec się nie pcham ,bo nie znam,nie umiem....

daleko mam bo z 300km.......szkoda tyle drogi walić ,zeby zostać z błotem zmieszany :mrgreen:

 

lepiej na oes kielecki wpadnij to pociśniesz czołówkę.

 

PS. jak mu dałeś rade to...nie wiem czy to mój ziom :mrgreen::mrgreen:

 

no i eee...oczywiście ,ze jesteś szybki-to nie sen ! :mrgreen: :wink: to sie nie wydaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben a w jakim specu pojedziesz zimowym czy letnim? :D

 

Mnie też coś korci ale od plejad nic nie upalałem więc jak wsiąde to pewnie wyląduje na pierwszych oponach :mrgreen: Może by tak na trening pojechać poniedziałek :roll:

 

Dawaj, dawaj - moze w końcu bedzie godna reprezentacja marki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben a w jakim specu pojedziesz zimowym czy letnim? :D

 

Mnie też coś korci ale od plejad nic nie upalałem więc jak wsiąde to pewnie wyląduje na pierwszych oponach :mrgreen: Może by tak na trening pojechać poniedziałek :roll:

 

hej,przyjedz,pojade z Tobą na prawym a Ty ze mną potem,ja jade spróbować dalej ośki,choć nie mam opon i wagowo fura i technologocznie odstaję gruuuubo od konkurencji,ale :mrgreen: .......aaa, i pojedziesz z Konradem na prawym też,popatrzysz ,jak się fachowo zapierdaIDZIE w lesie :!: :shock: :mrgreen:

 

Beben,oczywiście wpadaj ,zapraszamy do naszego teamDEPO serwisowego,udostepnie Ci rolki nawet do zagrzania opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben,oczywiście wpadaj ,zapraszamy do naszego teamDEPO serwisowego,udostepnie Ci rolki nawet do zagrzania opon.

 

jestem mocno zdeterminowany żeby w końcu przyjechac i przyjąć na klatę bęcki od starych wyjadaczy :twisted:

 

dzieki za propozycję użyczenia rolek, niewykluczone że skorzystam. BTW co byc polecał na powiedzmy

1. 10 st sucho :arrow: A01 przód, medie tył bo sie nie dogrzeje, czy cały zestaw miękkich

2. 15 st sucho :arrow: A01 czy juz A11 czy kombinacja A11 P/ A01 Tył

 

mam BF A01, A11 , medie chyba M01. Supermiękkich nie mam. W razie co deszcze W00 (na wykończeniu co prawda ale są) też sie jakieś znajdą

 

-- 9 mar 2012, o 10:04 --

 

Beben a w jakim specu pojedziesz zimowym czy letnim?

 

ja już jestem w pełni letni :twisted: , mało tego nie doszły jeszcze cywilne opony i się cały czas na mediach bujam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...