Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po raz kolejny w styczniu zakładam wątek o podobnym tytule. :)

 

http://www.SuperOES.pl

 

Kalendarz:

 

21.01.2012 I Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

25.02.2012 II Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

17.03.2012 III Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

28.04.2012 IV Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

26.05.2012 V Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

30.06.2012 VI Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

21.07.2012 VII Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

18.08.2012 VIII Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

29.09.2012 IX Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

20.10.2012 X Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES FINAŁ

10.11.2012 SuperOES Puchar Jesieni 2012

08.12.2012 Superbarbórka 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym, że bardzo mi brakuje na Super OESach pięknie brzmiących bokserów, w regulaminie ramowym na sezon 2012 pojawi się zapis o stworzeniu markowej klasy SUBARU. Przy min. 5-6 (precyzuje się liczba) autach tego producenta będzie osobna klasa, niezależna od modelu i przynależności do klasy pojemnościowej. W grupie aut AWD pow. 2l dominują EVO, w większości mocno zmodzone, więc mam nadzieję, że możliwość rywalizacji pomiędzy użytkownikami tej samej - kultowej - marki będzie dla Was interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że bardzo mi brakuje na Super OESach pięknie brzmiących bokserów, w regulaminie ramowym na sezon 2012 pojawi się zapis o stworzeniu markowej klasy SUBARU. Przy min. 5-6 (precyzuje się liczba) autach tego producenta będzie osobna klasa, niezależna od modelu i przynależności do klasy pojemnościowej. W grupie aut AWD pow. 2l dominują EVO, w większości mocno zmodzone, więc mam nadzieję, że możliwość rywalizacji pomiędzy użytkownikami tej samej - kultowej - marki będzie dla Was interesująca.

 

Widzę, że pomysł się przyjął - super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie oczywiście) - przekonywałem organizatorów, że jak bezie klasa subaru to na pewno przyjedzie nas dużo.

Proszę mi tu teraz nie narobić wstydu. :oops:

 

-- 8 sty 2012, o 20:23 --

 

Kwapcio - Napisz może w tytule wątku, ze będzie klasa subaru.

 

Pozdrawiam, KJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, a dziękuję, dziękuję :D. Poczekaj, ściągne coś od Fitnes'a :mrgreen:

 

"-----nie umiem pisac....ALE LUBIĘ-----"

 

http://www.superoes.pl/superoes/index.p ... a_zgloszen

Coraz fajniej wygląda klasa 6. 8)

 

Hihi....pozwalam,nalegam,czekam na showtime subaru....kurka,może sam wyhacze "gwiazdki" i polatam z Wami.

 

PS.bardzo milo się czyta to wszystko-ludzie z prawdziwą pasją Subarówek,naprawde fajnie :D

pozdrawiam.

PS.Siedze tak póznona int ,bo dzieciuchy mi posneły niedawno,szałaputy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, rywalizacja miedzy subarkami doda emocji. Jest jeszcze zmiana w zliczaniu czasów, sumują się wszystkie czasy przejazdów a nie jak do tej pory odpadał najsłabszy czas.

Wybieram 21 stycznia miejmy nadzieje ze będzie śnieg, bo jako świeżak jest to moja pierwsza zima z subaru i na razie tylko raz po śniegu miałem przyjemność pojeździć. Tego roku jak na złość po przesiadce z oski na 4 łapy zimy nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo się nie nacieszyłem startem w Superoesie :evil: Okazuje się że kumpel się pomylił i narty mamy od soboty a nie od niedzieli, czyli wyjeżdzam w piątek w nocy. Dupa zbita bo na kolejnej eliminacji tez mnie nie ma bo dla odmiany bedę z dzieciakami na nartach . No coż zacznę może od 3 rundy :evil:

 

-- 12 sty 2012, o 09:55 --

 

Klasa subaru to z jednej strony fajny pomysł, ale to trochę wygląda tak, że nie można powalczyć z miśkami to zróbmy sobie klasę będzie łatwiej. Dla mnie to takie kopanie leżącego. Ja osobiście wolę spróbować podgryź kilka evo a od kilku lub kilkunastu dostać łomot ale walczyć w jednej klasie

 

Imho wystarczyło to co było, chociaż rozmumiem że ma to przyciągnąć subaraki na tor a to jest szczytny cel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. z regulaminu:

 

6.2. Organizator dopuszcza stworzenie, klasy markowej dla samochodów SUBARU w przypadku zebrania się min. 5 pojazdów tej marki w danej rundzie. Samochody te będą klasyfikowane również w swoich klasach pojemnościowych.

 

Tym samym będziecie rywalizować między sobą i z Miśkami. Beben, weź pod uwagę, że w kl. 6tej pod szyldem Mitsu startują tylko EVO, natomiast w przypadku Subaru może to być dowolny model z turbiną lub wolnyssak 2,5. O ile takim autem jak twoje przy odpowiedniej technice można próbować walczyć z Evo, o tyle seryjnym GT czy nawet STi już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, jak sprzedasz sprzęta i w marcu Bartezzzzzzzzzzz nie weźmie Cie na pokład to serdecznie zapraszam do mnie :D

 

beben, ja tam nie narzekam na stworzenie klasy dla nas.., na ostatnim swoim Oesie zdobyłem jedyne w historii 2 punkty w klasie miśkowej :D 8)

 

54 Mitsubishi Lancer

55 Impreza GT

56 Mitsubishi Lancer Evo IX

57 Subaru IMPREZA STI

58 Mitsubishi EVO IX

59 Subaru Impreza

60 Mitsubishi Lancer

61 Subaru Impreza WRX

62 Mitsubishi Lancer EVO

63 Subaru Impreza GT

64 MITSUBISHI LANCER EVO X

 

Ładne przeplatanie 8), tylko teraz niech wszyscy opłacą i jadą :P

 

 

ps.

O ile takim autem jak twoje

Inni mają podobne, ale jakoś się krępują i wolą przykładowo miziankowe sesje foto :mrgreen::P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, jak sprzedasz sprzęta i w marcu Bartezzzzzzzzzzz nie weźmie Cie na pokład to serdecznie zapraszam do mnie :D

 

Jesli tylko nie będe zbytnim balastem i "COŚ" Ci to da ,to nie ma sprawy :wink: .Pilot moze jechać jeden w paru wozach.

 

Pancin ma dobry zamysł ,żeby oprócz normalnej klasyfikacji zrobic klase "kultowego"SUBARU,chłopaki czuja lekki strachi niedosyt ,ze nagle Subaru nie dogoni Miśka,ale nawet będzie warto przyjechać i poprostu porównać czasy.

Spróbujcie np zaczać porównywać czasy przejazdów,różnice przejazdów kilkunastu zawodników czasami są w kilku sekundach i to,ze jest się 15 nie znaczy wcale ,że wolnym bo różnica do pierwszego to np 5 czy 8sek a to przy porównaniu sprzętów jest nikłą różnicą.

 

Myśle,że zamysł klasy "diesel" też nie jest zły,ale krótko-do 2.0 i powyżej.Nieważne ile koni ,nie masz przygotowanego diesela nie masz szans na czołówke,w lancerach też jest ,że jak nie masz poprawionego auta to nie masz szans z poprawionym Subaru,a że Poprawione Subaru nie bardzo podgryzie poprawionego Lancera,cóż-wylewne żale tylko do Japończyków!

W Subaru trzeba więcej włozyć niż w Lancera ,żeby w miare wyrównac szanse,ale zakup tańszy i kółko się zamyka.

 

A co do ośkóff-nie masz konkurwncyjnego auta,trzeba szukać imprez ,gdzie takowe syartują,albo dostosować auto do aut konkurencji.zasady są proste i dramatycznie okrutne :mrgreen: .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni mają podobne, ale jakoś się krępują i wolą przykładowo miziankowe sesje foto :mrgreen::P:twisted:

 

 

eeee.... :P

 

jasne że będę w tym roku czynnie uczestniczył w SuperOesie - auto mam w Kocarze w Poznaniu , do końca stycznia bankowo postoi - turbo poleciało do UK na przegląd...

 

ale jak wpadnę , ale jak wpadnę tooooooooo......... :D

 

 

 

 

 

 

obym o własnych siłach do domu wrócił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...