Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybiera się ktoś z forum ??

Jak wrócę cało z poznańskiego Superoes'u :twisted:

No i urrrwał :evil: i wykrakałem :cry: . Zaliczyłem udany atak na drzewo na superoesie w Poznaniu . Sprawy kosmetyczne ale raczej nie zdążę wyszykować się na Kielce.Najbardziej szkoda że się za wiele nie najeździłem :x ,a warunki były fajne dla 4łapa

i można było pouczyć się auta . Ale nauka kosztuje :evil: :roll:

PS. Ogólnie to drzewo wygrało z autami conajmniej 4:0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś z forum ??

Jak wrócę cało z poznańskiego Superoes'u :twisted:

No i urrrwał :evil: i wykrakałem :cry: . Zaliczyłem udany atak na drzewo na superoesie w Poznaniu . Sprawy kosmetyczne ale raczej nie zdążę wyszykować się na Kielce.Najbardziej szkoda że się za wiele nie najeździłem :x ,a warunki były fajne dla 4łapa

i można było pouczyć się auta . Ale nauka kosztuje :evil: :roll:

PS. Ogólnie to drzewo wygrało z autami conajmniej 4:0 :mrgreen:

 

szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze zgłoszenie jest a mechanik już szuka części : błotnik, lampa , kierunek , pozycyjka ( wszystko z lewej strony -chciałem wziąć swoje błędy na klatę :mrgreen: ) .Jak części przyjdą i uda się poskładać i będzie jeździć to na pewno nie odpuszczę superoesu :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast Kielc, niestety serwis...

 

mam to samo :evil: , jak się auto wykuruje to wpadnę. Carlos ty na 100% odpadasz?

 

-- 13 mar 2012, o 09:41 --

 

do kiedy i jakie wpisowe trzeba zapłacić?

 

Beben ,Carlos,przyjedzcie ,dam Wam Typera ,to sie sprawdzicie na prawidziwym Słabym aucie,a wasze nadmuchańce naprawiajcie,,,jazda ośka to jest nauka i fun i bardzo duża konkurencja z bardzo szybkimi i zdolnymi kierowcami....zapraszam to pojezdzimy,choć opon niezabardzo mam,ni ma geometrii,zawieszenia...,cieżko będzie walczyć z chłopakami przygotowanymi,mającymi przede wszystkim OPONY !!!!! ale cóż..... :mrgreen::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudow nie zdzialam bo w Kielcach bede po raz pierwszy (nie liczac 0,5h przejazdzki 2-3 lata temu po torze) i to nowym samochodem ktorego nie znam i nie upalalem nim jeszcze ani razu... rekonesans bedzie tylko lekki 8)

 

licze na Twoja pomoc :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudow nie zdzialam bo w Kielcach bede po raz pierwszy (nie liczac 0,5h przejazdzki 2-3 lata temu po torze) i to nowym samochodem ktorego nie znam i nie upalalem nim jeszcze ani razu... rekonesans bedzie tylko lekki 8)

 

licze na Twoja pomoc :idea:

 

z dziką rozkoszą :wink: ....pojedziesz ze mna na prawym i poobserwujesz moje błędy i...wyeliminujesz je .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...