Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/toyota-gt86-toyota-gt86-prywatnie-gwarancja-okazja-serwisowany-w-aso-toyota-wola-ID6y9xNb.html#65c99f3c18

 

W opisie:  "Po 15 tysiącach silnik wymieniony na nowy w Toyota Wola z racji wady fabrycznej, na gwarancji na kolejne 2 lata"

 

​Hmm, pojedynczy przypadek czy będzie jak SBD? 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/toyota-gt86-toyota-gt86-prywatnie-gwarancja-okazja-serwisowany-w-aso-toyota-wola-ID6y9xNb.html#65c99f3c18

 

W opisie: "Po 15 tysiącach silnik wymieniony na nowy w Toyota Wola z racji wady fabrycznej, na gwarancji na kolejne 2 lata"

 

​Hmm, pojedynczy przypadek czy będzie jak SBD?

W USA nie słychać o masowych awariach silnika (bez turbo), więc raczej bym się nie martwił. To auto wydaje tyle przeróżnych dźwięków, że naprawdę jest czym podtrzymywać hipochondrię paranoidalną. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem jak u was, ale u mnie w przedpokoju @Than_Junior od trzech dni robi bączki.

 

:blink: 

 

Zwidy, marki, białe BRZty... w oczekiwaniu na Subaraka to znam, Izotom przechodził ale TJ smażący pączki :biglol: 

 

Perwera :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od patologii  :biglol:  ;)

Mnie po 6 godzinach jazdy non stop, boli lewa noga. Na torze po 20 minutach. Zgadnijcie od czego ;)

Czasami te bóle są od tego, że człowiek jest strasznie spięty. W BRZecie można się zrelaksować ale zazwyczaj szkoda na to czasu więc człowiek ciągle trzyma dwie łapki na kierownicy, zapiera się nogami i tylko szuka pretekstu ...  :D Np. dzisiaj w Poznaniu pada :rolleyes:

 

Przemku, naprawdę powinniście przemyśleć sprawę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od patologii  :biglol:  ;)

Mnie po 6 godzinach jazdy non stop, boli lewa noga. Na torze po 20 minutach. Zgadnijcie od czego ;)

Czasami te bóle są od tego, że człowiek jest strasznie spięty. W BRZecie można się zrelaksować ale zazwyczaj szkoda na to czasu więc człowiek ciągle trzyma dwie łapki na kierownicy, zapiera się nogami i tylko szuka pretekstu ...  :D Np. dzisiaj w Poznaniu pada :rolleyes:

 

Przemku, naprawdę powinniście przemyśleć sprawę B)

IMHO to nie jest samochód dla dużych ludzi. No tak został zaprojektowany, stety bądź nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...