Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, chodziło mi o to, ze wpierw chciałem spróbować tak. Ta folia w sprayu jest naprawdę spoko i daje mi możliwość zmiany w każdej chwili :)

Ja myśle, ze w ten sposób jest bardziej subtelnie. A jak mi sie zmieni nastrój to zawsze moge je pomalować całe :) narazie mi sie podoba tak jak jest'

 

 

 

Wlasnie zakupione na eBay ;)

$_57.JPG

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, rozumiem, tylko dla białych...

 

 

:biglol:

 

 

 

 

Opony, ktore mi sprzedał za darmo, po jednym dniu kręcenia baczkow w Kielcach, poprostu wyzionely ducha! Skandal!

 

To się nazywa niedostosowanie masy obuwia do panujących warunków na drodze i  stanu technicznego pojazdu  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opony, ktore mi sprzedał za darmo, po jednym dniu kręcenia baczkow w Kielcach, poprostu wyzionely ducha! Skandal!

 

Mi osatnio wulkanizator powiedział jak zakładał opony że jeszcze ze trzy sezony pożyją. Trochę się zdziwił jak kilka dni później zdejmował je zjechane do drutów :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ze 570KM bedzie bardziej odpowiadało Twoim oczekiwaniom ;)

:drool:  Nowy STI-k poszedł w ciut złym kierunku bo moje preferencje są takie jak wielu kolegów z forum. Chcę się czuć jakbym prowadził rajdówkę. Ale BRZ podoba mi się coraz bardziej. Przydałby się mały lift aby auto było ciut bardziej eleganckie a jednocześnie klasyczne, sportowe a nie kanciste i ostre i mocniejszy silnik i jest malina.

 

570 KM ? Starczyło by na dwa. Ładnie brzmi. Aż sobie obejrzałem cały ten filmik. I wyczekuję na decyzję FHI/.Toyota w którą stronę pójdą bo podniesienie mocy jest nieuniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że CI się wydaje. Siedząc w środku było by lekko straszno. On stara się jechać szybko a nie driftować w zakrętach choć robiąc to drugie był by niezły show !!!

 

PS. Myślę,że najlepiej by się stało gdyby BRZ dostało mocny solidny silnik z bogatej palety silników Toyoty. Wprawdzie to nie ten sam dźwięk co boxer ale napęd by na tym zyskał.A Toyota ma co zaproponować. Tylko nie hybrydę , fuj.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że CI się wydaje. Siedząc w środku było by lekko straszno. On stara się jechać szybko a nie driftować w zakrętach choć robiąc to drugie był by niezły show !!!

Ale zauwaz, ze czasem wbija wyzszy bieg, nie ciagnac po obrotach, zadnej malej kontry (czyli nie jedziena granicy), czy pisku opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę,że CI się wydaje. Siedząc w środku było by lekko straszno. On stara się jechać szybko a nie driftować w zakrętach choć robiąc to drugie był by niezły show !!!

Ale zauwaz, ze czasem wbija wyzszy bieg, nie ciagnac po obrotach, zadnej malej kontry (czyli nie jedziena granicy), czy pisku opon.

 

 

Może musiał na wyższych wysokościach utrzymywać niższe obroty bo powietrza brakowało albo ma tyle mocy w szerokim zakresie, że nie musi go kręcić bez przerwy na maksa.  ;)

 

Ewentualnie jechał po bułki  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 600KM i RWD ;)

 

Poza tym ońi na pikes peak jadą na oponach nie stricte asfaltowych, a na dodatek było wilgotno/mokro. Wiec myśle, ze jechał ostro na granicy ;)

Moze, poczatek na suchym mial jakis niemrawy, ogladnalem dalej i na mokrym widac ze juz mial problem z przyczepnoscia.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byli by uprzejmi zrobić samochód zamiast filmiku ? :D


NIEWYWAŻONY ŻART STI. JEST NIEZROZUMIAŁYM DLACZEGO MARKA ROZMIENIA SIĘ NA DROBNE MIMO POZYTYWNEGO PRZYJĘCIA PRZEZ KLIENTÓW MODELU I OCZEKIWANIA NATURALNEGO UPGRADU TEJ SPORTOWEJ NIEGDYŚ MARKI :

http://www.topgear.com.pl/subaru-brz-sti-efekt-placebo-zdjecia,aktualnosci,artykuly,4138

 

 

Jak skundlić STI ? Niedługo za 5$ będzie można zamówić taki przycisk do odpalania kosiarki albo innej piły spalinowej bo szlifierka to już komplement na miarę Mitsubishi EVO.

subaru-blue-brz-0072.jpg

 

 

Czy to takie trudne ???

http://www.youtube.com/watch?v=oLP-HCcX9as

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky, po pierwsze to subaru of America stwierdziło, ze zamówi pare akcesoriów z japońskiego katalogu STI i bedzie to sprzedawać jako wersje sti. W Japonii jest wersja tS i choć w silniku także bez zmian, to juz w zawieszeniu itd jest ich sporo.

 

 

Po drugie, kup BRZ, idź do tunera, podkręc do 300KM i daj wreszcie spokój ;)

 

 

Ponieważ często ludzie powtarzają, ze eeeee ten BRZ to go na trasie "golfik dwa zero w tedeiku" zje, to postanowiłem wczoraj te teorie sprawdzić. Trasa z Bawarii do Śląska. Teorie obalilem. Golfik szans nie ma. Na dobra sprawę nikt nie był szybszy, no ale moze nie powinienem testować auta w warunkach realnych życia codziennego, a zamiast tego tylko na lotnisku i torze....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...