Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

niestety w moim kraju i w moich okolicach nie mam mozliwosci przejazdzki. Cena posdtawowej wersji" klucze do reki" po upustach wychodzi 31155€

W tym taxa CO2 (1300€)i oplaty rejestracyjne (565€) Subaru france przyjelo poltyke ze nie udostepniajam aut koncesjom a tylko na zamowenia klientow.

Mowiono o 27 sztukach ale obecnie jest 40. Moze zdążę nazbierac dudków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery dni temu testowałem toyote GT86 i naprawde jestem pod wrażeniem.Do tego chyba podoba mi sie bardziej od BRZa(może dlatego że BRZa nie widziałem "na żywo":) Toyota ma inne reflektory i fajny czarno-szary plastik na desce rozdzielczej (w BRZ jest srebrny:( Toyota ma też kierownice z oryginalnym logo GT86/samo86? i znaczek na przednim nadkolu.GT86 malowana jest na fajny pomaranczowy kolor(w Subaru kolorem tylko dla Subaru jest WR blue).Obrotomierz w GT 86 jest biały w BRZ czarny(jesli o to chodzi to chyba czarny bardziej mi sie podoba).Na dzien dzisiejszy kupilbym GT86 ale moze po obejrzeniu BRZa zmienie zdanie :)

Jakie sa Wasze sugestie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomaranczowy Toyoty jest mocno kontrowersyjny - mnie sie na przyklad w ogole nie podoba i w zyciu bym go nie bral, chocby go dawali z duzym upustem ;)

 

Jak dla mnie to tylko bialy i kontrastowe felgi 8) I jakies zwariowane oklejenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery dni temu testowałem toyote GT86 i naprawde jestem pod wrażeniem.Do tego chyba podoba mi sie bardziej od BRZa(może dlatego że BRZa nie widziałem "na żywo":) Toyota ma inne reflektory i fajny czarno-szary plastik na desce rozdzielczej (w BRZ jest srebrny:( Toyota ma też kierownice z oryginalnym logo GT86/samo86? i znaczek na przednim nadkolu.GT86 malowana jest na fajny pomaranczowy kolor(w Subaru kolorem tylko dla Subaru jest WR blue).Obrotomierz w GT 86 jest biały w BRZ czarny(jesli o to chodzi to chyba czarny bardziej mi sie podoba).Na dzien dzisiejszy kupilbym GT86 ale moze po obejrzeniu BRZa zmienie zdanie :)

Jakie sa Wasze sugestie???

 

przejrzyj wątek. różnic jest więcej, nie tylko optycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomaranczowy Toyoty jest mocno kontrowersyjny - mnie sie na przyklad w ogole nie podoba i w zyciu bym go nie bral, chocby go dawali z duzym upustem ;)

Jak dla mnie to tylko bialy i kontrastowe felgi 8) I jakies zwariowane oklejenie...

pomarańcz na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach... A wybrali pewnie taki kolor, żeby właśnie był kontrowersyjny :lol:

Biała perła jest mega, ale czerwony też robi wrażenie :)

DSC_7658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tylko bialy i kontrastowe felgi

 

Zastanawialem sie BAAARDZO nad bialym, ot tak moglby wygladac docelowo:

 

j5gsjs.jpg

 

ale bedzie jednak subarowy-jedynie-sluszny-niebieski, co by mnie nikt auta z Toyota nie mylil :P

 

np. z taka:

 

1sb9j7.jpg

 

(ale felgi fajne!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć złotego i białego

 

To moze taki kontrascik...

 

sfwbqw.jpg

 

:mrgreen:

 

-- 10 wrz 2012, o 07:05 --

 

Tylko nie zakladalbym kapci szerszych niz seryjne

 

Auto zostanie na seryjnych felgach / oponach. Ma przede wszystkim jezdzic, a dopiero potem wygladac :wink:

 

Co nie zmienia faktu, ze niektore Suba/yoty maja bardzo bojowa prezencje...

 

5wcw7p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem dziś Toyotą, w salonie w Rybniku stoi takowa, głowy nie urywa, ale na zjazdach z autostrady 120 i żadnych większych przechyłów nadwozia, czy uślizgów kół :shock: Czułem prowadząc go, że polatanie bokiem po rondzie nie stanowi problemu (z boku siedział kaganiec :twisted: ). Jak dla mnie, brakuje bulgotu, ale jakość materiałów i wygląd oczywiście na plus, do tego mała turbinka dająca 30km więcej i byłoby pięknie, jednak silniczek od samego dołu wkręca sie do 7krpm, a do tego może być ekonomiczny ( ponoć do 7l w cyklu mieszanym ). Skrzynia 6 z krótkim skokiem lewarka precyzyjnie wybiera biegi ( podobna do tej w STi ).

 

POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj wieziony GT86. Na prostej szału nie ma, subiektywne wrażenia z przyspieszania są lepsze w mojej Xsarze (wg. katalogu ma chyba tylko o jakieś 0.2 s gorszy czas rozpędzania się od 0 do 100). Jak jest na zakrętach, właściwie nie wiem, bo kierowca jechał z włączonym ESP i nawet mimo moich zachęt nie chciał dać się namówić na żadnego boka ;-) Fajny, nieciężki samochód, pewnie zwinny i niewątpliwie dający frajdę z jazdy, ale tyłka nie urywa - po części chyba też ze względu na absolutnie bezpłciowy i niebokserowaty dźwięk rodem z odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...