Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tilki, nawet wiem o kim mowa :oops:

 

Krzyś i właśnie dlatego poważnie się nad tym zastanawiam...bo minusy znacznie przeważają plusy ;-)

 

-- 20 mar 2012, o 15:30 --

 

wcześniej startował Civic'iem type-R i C2-R2.

 

Ale Siemanko nie startuje N12ka! :mrgreen:

 

Ano o innego kierowcę chodzi :-) ciut starszego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Valassce . Końcówka Santov'a - spadanie na odcięciu . Jeżeli chodzi o Kopeckiego i Kreste to są klasą dla samych siebie . Odcinek 18km a różnice odpowiednio 0,5 i 0,7s pomiędzy nimi . Patrząc na ich jazde można mieć wrażenie , że wyciskają już wszystko z tych Fabii. Na tym spadaniu już szybciej naprawde nie można było. Pech w Mini też ładnie , ale jeszcze nie ta liga . Szkoda tylko , że u nas Kajto nie ma i chyba na razie nie będzie miał konkurencji , czego - dla poprawy kondycji naszych rajdów - szczerze mu życzę . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Valassce .

 

Niestety. Bardzo fajny rajd. OS Santov z pętlą przejeżdżaną dwukrotnie, Super :!:

Wszystko dobrze zorganizowane, zero poślizgów czasowych. Made in Czech Republic.

 

-- 25 mar 2012, o 12:27 --

 

I do tego poznałem osobiście Petrę Filipovą, która przyjechała na Santov swoim blobem STI. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Valassce .

 

Niestety. Bardzo fajny rajd. OS Santov z pętlą przejeżdżaną dwukrotnie, Super :!:

Wszystko dobrze zorganizowane, zero poślizgów czasowych. Made in Czech Republic.

 

no to chyba o jakims innym rajdzie valaska czytalem ostatnio w polskich mediach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba o jakims innym rajdzie valaska czytalem ostatnio w polskich mediach...

 

Dobrze ujęte- czytałeś i nic więcej. Napewno w tych samych "obiektywnych" mediach przeczytasz, że świdnicki i reszta to europejska czołówka jeśli chodzi o rajdy. :roll: (jeśli oczywiście wystartuje :mrgreen: )

 

Za niecałe 3 tygodnie startuje Rally Presov, tym razem na Słowacji. Jeszcze tam nie byłem, więc najwyższy czas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, ja wiem, ze wszystkie media są reźimowe, oprócz tych które się dzielnie bronią i przekazują jedyną słuszną prawdę:) ale powiedz czy z uwagi na brak zabezpieczenia nie zatrzymali odcinka, a potem w efekcie go nie odwołali? Media pisały o tym, że zawodnikom puściły zwieracze przed startem na zimnej gumce:) nie było tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje do Rajdu Portugalii dla Forda: pierwszy Latvala, potem Petter :) Mam nadzieje, ze obedzie sie bez kapci i przygod. Choc Latvala widze odzyskuje ostatnio dzwonniczą forme :/

Najbardziej bym chcial walki o zwyciestwo pomiedzy Petterem i Hirvonenem :)

 

A tak btw. Paulo Nobre to moj mistrz :) Czy on ktorys dzien w ogole dojechal do konca? Dzis zrolowal na kwalifikacyjnym... Swietny krok Mini byl z tym, zeby odwrocic sie od Prodrvie i jako fabryke mianowac team z Nobre i Araujo, teraz beda mogli robic reklamy, jak Carrera z kaskami: This is the way we test our cars (i tu foty z Paulo Nobre a akcji :mrgreen: , Carrera od kaskow i gogli narciarskich miala taka reklame z Hermannem Maierem lecacym w Nagano do gory nogami i ladujacym na glowie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Valassce .

 

Niestety. Bardzo fajny rajd. OS Santov z pętlą przejeżdżaną dwukrotnie, Super :!:

Wszystko dobrze zorganizowane, zero poślizgów czasowych. Made in Czech Republic.

 

to widzę, że byliśmy na tym samym OS :)

Też oceniam bardzo pozytywnie ten rajd, zaskoczyła mnie ta pętla, wszystko ładnie ogarnięte, piękna sceneria :) na takim rajdzie to nawet kac nie jest straszny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz czy z uwagi na brak zabezpieczenia nie zatrzymali odcinka, a potem w efekcie go nie odwołali?

 

Faktycznie tak było. Niemniej działo się to w Piątek, mnie wtedy tam nie było. Pojechałem tylko na drugi dzień, w którym wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 

Też oceniam bardzo pozytywnie ten rajd, zaskoczyła mnie ta pętla, wszystko ładnie ogarnięte, piękna sceneria na takim rajdzie to nawet kac nie jest straszny..

 

Kac był straszny na drugi dzień. Juz nigdy nie pojadę z kimś busem. Wole swoim autem, wówczas nic człowieka nie kusi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kac był straszny na drugi dzień. Juz nigdy nie pojadę z kimś busem. Wole swoim autem, wówczas nic człowieka nie kusi. :wink:

 

Hehe, skąd ja to znam:) u mnie gorzej bo wróciłem o 4,30 dopiero z imprezy, a o 5 już wyjazd na rajd:)

a to nie Wy czasem byliście chyba na drugim przejeździe na tej tamie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje do Rajdu Portugalii dla Forda: pierwszy Latvala, potem Petter :) Mam nadzieje, ze obedzie sie bez kapci i przygod. Choc Latvala widze odzyskuje ostatnio dzwonniczą forme :/

Najbardziej bym chcial walki o zwyciestwo pomiedzy Petterem i Hirvonenem :)

 

A tak btw. Paulo Nobre to moj mistrz :) Czy on ktorys dzien w ogole dojechal do konca? Dzis zrolowal na kwalifikacyjnym... Swietny krok Mini byl z tym, zeby odwrocic sie od Prodrvie i jako fabryke mianowac team z Nobre i Araujo, teraz beda mogli robic reklamy, jak Carrera z kaskami: This is the way we test our cars (i tu foty z Paulo Nobre a akcji :mrgreen: , Carrera od kaskow i gogli narciarskich miala taka reklame z Hermannem Maierem lecacym w Nagano do gory nogami i ladujacym na glowie ;) )

 

lubię to! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...