Skocz do zawartości

Alkohol piję bo lubię czy piję bo muszę?


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pół życia zakuwałem...

 

Na egzamin "wtacza się" wyraźnie pijany student:

- Ppanie ppprofesorze, czy przyjmie Pan pijanego?

- Proszę wyjść i wrócić trzeźwym!

- Aaale ja bardzo pana proszę...

- Bez dyskusji! Proszę wyjść!

- Ale Panie profesorze... To naprawdę ostatni raz...

- Nie. Wynocha stąd!

- Ale naprawdę, niech się pan zgodzi...

- No dobrze, ale żeby mi to było po raz ostatni...

Na to student otwiera drzwi i krzyczy:

- Chłopaki, wnieście go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może już nic nie będę mówił

Jeszcze pamiętasz :?: :shock:

Niejeden student zasłabł przed egzaminem :wink: :mrgreen:

No, ale w trakcie? :shock: :P:mrgreen:

W trakcie słabną najczęściej :mrgreen:

Problem tylko w tym, że nie wiadomo, gdzie wrócić po indeks :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba test na cierpliwość... Cztery razy startowałem i po 9 pytaniu włączała mi się jakaś reklama z sierściuchami... klik na zamknij reklamę i.... pytanie 1/15 za każdym razem. Mam gdzieś ten test - wolę pić alkohol niż wiedzieć ile o nim wiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowanego (nie pamiętam jakiego) ale mnie wk... denerwował bo blokował mi zdjęcia wyświetlane w fp - "trochę" fotografuję i siłą rzeczy przeglądam zdjęcia w necie. Znasz jakiegoś godnego polecenia blocka? Wszyscy mi polecają zmianę przeglądarki ale mi jakoś dobrze współpracuje się z ie9 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowanego (nie pamiętam jakiego) ale mnie wk... denerwował bo blokował mi zdjęcia wyświetlane w fp - "trochę" fotografuję i siłą rzeczy przeglądam zdjęcia w necie. Znasz jakiegoś godnego polecenia blocka? Wszyscy mi polecają zmianę przeglądarki ale mi jakoś dobrze współpracuje się z ie9 :P

 

Nic więcej nie znam ale korzystam z przeglądarki FF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowanego (nie pamiętam jakiego) ale mnie wk... denerwował bo blokował mi zdjęcia wyświetlane w fp - "trochę" fotografuję i siłą rzeczy przeglądam zdjęcia w necie. Znasz jakiegoś godnego polecenia blocka? Wszyscy mi polecają zmianę przeglądarki ale mi jakoś dobrze współpracuje się z ie9 :P

 

Nic więcej nie znam ale korzystam z przeglądarki FF.

Mam i ja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema!

 

Ale zajefajny wątek! Szkoda, że nie naliczają tu postów. ;) Przyznam szczerze, że nie czytałem od początku, ale i tak mi się podoba, na razie jest lepszy od konkurencyjnego "Rzucania picia". Bo właśnie też musiałem walnąć co nieco, żeby odzyskać zdrowe spohrzenie, tj. spojrzenie na świat.

 

A co do FF i Adblocka - działa to rewelacyjnie, tylko trzeba poświęcić temu Adblockowi trochę uwagi, żeby wycinał to, co chcesz. Bo domyślnie to albo Ci zaimportuje jakąś idiotyczną listę wg standardów rosyjskich i amerykańskich, albo będzie chciał Ci blokować pojedyncze pliki, wzgl. całościowo, typu "całość z subaru.pl".

 

Natomiast co do Internet Explodera 9: co prawda jhest to pierwsza przeglądarka Micro$oftu, która nadaje się do pracy, ale i tak daleko jej do FF czy Opery. kuzi4, nie obawiaj się - wystarczy zainstalować FF i będzie po bólu. Zaimportuje Ci, co trzeba i będzie w porząchu. Możesz sobie doinstalować najróżniejsze rozszerzenia wg potrzeb i rozsądku. Oczywiście, trzeba mieć trochę pojęcia o tym, co się robi. Ale i tak jest to program o lata świetlne wyprzedzający IE9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...