Skocz do zawartości

Zegarki-temat dla miłośników kwarców, automatów i analogów


hercooles

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie relacji ceny do jakości to Timex ostatnio nieźle pogrywa =>

 

Tytan, szafir, Miyota 8215, 200m, nakładane cyfry i indexy. Jak dla mnie ładny i cena 1300 zł. W tym budżecie ciężko coś kupić z takimi częściami :-)

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam :biglol:

 

https://www.boderry.com/en-pl/products/voyager-titanium-field-watch-salmon-bracelet

 

z kodem zniżkowym -15% który pojawia się po chwili zawahania ~500pln z przesyłką - full tytan wliczając bransoletę, szafir i NH35. Co prawda bransoleta na piny, ale dają nawet narzędzie do nich. Szło prawie miesiąc, chociaż chyba na jakieś grubsze chińskie święto się nadziałem. Jakość jest zaskakująco dobra :) +10s/d ale w tej cenie i na plusie to nie uwiera. 
 

btw: ten Hamilton Khaki Field jest absolutnie dla mnie odrzucający. Zawsze jest w topkach zegarków polowych, które bardzo lubię, ale dla mnie to jest kwintesencja nudy i zarazem takiego naćkanego designu na tarczy. Timex wypada dużo lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Turbo napisał(a):

Przebijam :biglol:

 

https://www.boderry.com/en-pl/products/voyager-titanium-field-watch-salmon-bracelet

 

z kodem zniżkowym -15% który pojawia się po chwili zawahania ~500pln z przesyłką - full tytan wliczając bransoletę, szafir i NH35. Co prawda bransoleta na piny, ale dają nawet narzędzie do nich. Szło prawie miesiąc, chociaż chyba na jakieś grubsze chińskie święto się nadziałem. Jakość jest zaskakująco dobra :) +10s/d ale w tej cenie i na plusie to nie uwiera. 
 

btw: ten Hamilton Khaki Field jest absolutnie dla mnie odrzucający. Zawsze jest w topkach zegarków polowych, które bardzo lubię, ale dla mnie to jest kwintesencja nudy i zarazem takiego naćkanego designu na tarczy. Timex wypada dużo lepiej 

Rzeczywiscue ciekawe maja te zegarki, ten mi się podoba: https://www.boderry.com/en-pl/products/elite-ii-micro-rotor-silver-mechanical-watch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Chodzi mi po głowie zegarek sportowy typu Casio G-Shock albo podobny, który miałby możliwość szybkiej wymiany pasków na różne kolory, na takiej samej zasadzie jak to ma miejsce w smartwatchach, do których nie umiem się przekonać i przekonywać się nie chcę.

Spotkaliście się może z klasycznym zegarkiem o sportowej stylizacji, który miałby taki wybór pasków jaki mają choćby produkty Garmina?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz Outbacka 2.nie-ASO Wilderness z obnizonym zawieszeniem, zestawem kolorowych felg i spojlerami, boxem dachowym, aha i elektro :D

 

1. Budzet

2. Rodzaj werku - kwarc, solar, RC, automatik?

3. Przeznaczenie zegarka - ma wygladac na sportowy, czy ma byc sportowy, klasyczny czyli analogowy, czy klasyczny o stonowanej klasycznej stylizacji?

4. Latwa wymiana paskow - musza pochodzic od producenta zegarka, czy moga byc uniwersalne. 

 

Tak dla wywolania burzy mozgow (bez patrzenia na budzet).

Mnie sie podoba cos takiego Maurice Lacroix Pontos Diver: 

Plus jest taki, ze zegarek ma tradycyjna budowe i mozna mu zalozyc dowolne paski pod 22mm - dla ulatwienia mozna kupic paski z systemem szybkie zmiany - easy-click (Easy Change, Quick Release, Quick Pins itp).  np. Hirsch lub Meyhofer. Duzo ciekawsza opcja niz kupowanie oryginalnych i drogich paskow od producenta zegarka. 

PT6248-SS00L-330-J_beauty_5.jpg?sw=1400&

 

Napisz, wklej zegarek, ktory ci sie podoba, a my poszukamy opcji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Christoph napisał(a):

Czyli chcesz Outbacka 2.nie-ASO Wilderness z obnizonym zawieszeniem, zestawem kolorowych felg i spojlerami, boxem dachowym, aha i elektro :D

Dokładnie tak.
PS. Takiego OBK też chcę, także najwyraźniej jestem konsekwentny w moich gustach/bezguściu.

 

36 minut temu, Christoph napisał(a):

Napisz, wklej zegarek, ktory ci sie podoba, a my poszukamy opcji.

Nie śmiem prosić, żebyście za mnie szukali - pomyślałem, że może ktoś coś takiego widział i po prostu wie :)

 

1. Budżet - wiadomo, im mniej, tym lepiej. Max 2k. Chodzi głównie o to, że kilka zegarków już zniszczyłem, więc u mnie to nie jest inwestycja, a produkt użytkowy.
2. Werk mi obojętny.
3. Sportowa stylizacja, sportowe funkcje nie są mi potrzebne. Rowerem jeżdżę i czasem biegam dla relaksu, cyferkami nie zawracam sobie głowy. Chętniej wskazówki niż cyferki, ale Rejtanem kładł się nie będę.

4. Paski uniwersalne też wchodzą w grę.

 

Na oko pasuje mi coś takiego na przykład:
https://allegro.pl/oferta/ga-2110su-zegarek-meski-casio-g-shock-grawer-free-14372676054

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sartek napisał(a):

Dokładnie tak.
PS. Takiego OBK też chcę, także najwyraźniej jestem konsekwentny w moich gustach/bezguściu.

 

Nie śmiem prosić, żebyście za mnie szukali - pomyślałem, że może ktoś coś takiego widział i po prostu wie :)

 

1. Budżet - wiadomo, im mniej, tym lepiej. Max 2k. Chodzi głównie o to, że kilka zegarków już zniszczyłem, więc u mnie to nie jest inwestycja, a produkt użytkowy.
2. Werk mi obojętny.
3. Sportowa stylizacja, sportowe funkcje nie są mi potrzebne. Rowerem jeżdżę i czasem biegam dla relaksu, cyferkami nie zawracam sobie głowy. Chętniej wskazówki niż cyferki, ale Rejtanem kładł się nie będę.

4. Paski uniwersalne też wchodzą w grę.

 

Na oko pasuje mi coś takiego na przykład:
https://allegro.pl/oferta/ga-2110su-zegarek-meski-casio-g-shock-grawer-free-14372676054

 

 

Ten z linka to bardzo fajny model niestety wiekszość G-shocków nie ma standardowych pasków a głównie dedykowane, więc trochę to komplikuje (niemniej jednak dla chcącego...).

Jak wytrzymały zegarek do tyrania z możliwością założenia dowolnego paska czy bransolety (byle mocowanie miały na 22mm) to Casio z serii Duro a konkretnie następca Casio MDV106 czyli Casio MDV107, nie dość że wytrzymałością nie ustępuje serii G (sprawdzone organoleptycznie) do tego takie prawdziwe WR200 czyli zakręcana koronka oraz dekiel (miałem kilka Duro na przestrzeni lat i żaden mi nigdy nie zaparował - czyli zupełne przeciwieństwo serii G, której zegarki z tego powodu doprowadzały mnie do szału). Poza tym są to bardzo dokładnie pracujące i wykonane czasomierze (zadziwiająco jak na cenę)- jedynie czego można się doczepić to oryginalny pasek gumowy, nie każdemu może przypaść do gustu, bo jest poprostu zrobiony po taniości ale daje radę jakby co.

Mam co prawda w tej chwili ze sobą starszą wersję czyli MDV106, która różni się od MDV107 tylko rysunkiem merlina na cyferblacie i deklu koperty (ta nowa wersja przez to jest troszkę smutniejsza bo ten merlin to była taka wizytówka serii Duro).

Noszę go na gumowym pasku dedykowanym do diverów Seiko lub na bransolecie - zdjęcie poniżej (zależnie od potrzeb), świetnie wygląda też na paskach "nato" lub skórzanych,  właściwie wszystko do niego pasuje. Moim zdaniem to najlepiej wydane pieniądze jeśli chodzi o zakup uniwersalnego zegarka co to nie szkoda ciorać.

Trochę brzmi jak reklama...wiem, ale naprawdę seria Duro zasługuje na pochwałę.

20231125_131434.thumb.jpg.22562d8e87c729325192da02c6b5f0a9.jpg

 

Ale jak ma być grubo to może jednak coś z G np. GWG 100, cena znośna, pancerność gwarantowana, poziom skomikowania żaden, szkoda tylko, że dekielek nie jest zakręcany...

images.jpeg-49.jpg.3a367e5cd391906f5ee8c2dfb3b79038.jpg

 

Obie propozycje to jednak duże sikory, nie wszystkim to pasuje aczkolwiek mój syn nosi GX56 na o wiele drobniejszym nadgarstku od mojego i wygląda to dobrze, kwestia więc indywidualna.

Edytowane przez adamW202
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze przyszło mi do głowy byś popatrzył na ofertę Luminox, nie wiem jak z trwałością tych zegarków nie mniej jednak podobają mi się niektóre modele nawet bardzo i jeśli są tak wytrzymałe jak sami o nich piszą to ciekawa odmiana by była pd wszystkich Casio, Seiko i innych Citizenach.

Ten wygląda ciekawie i w budżecie:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-luminox-pacific-diver-3120-xs-3121-bo

Edytowane przez adamW202
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sartek napisał(a):

Dokładnie tak.
PS. Takiego OBK też chcę, także najwyraźniej jestem konsekwentny w moich gustach/bezguściu.

 

Nie śmiem prosić, żebyście za mnie szukali - pomyślałem, że może ktoś coś takiego widział i po prostu wie :)

 

1. Budżet - wiadomo, im mniej, tym lepiej. Max 2k. Chodzi głównie o to, że kilka zegarków już zniszczyłem, więc u mnie to nie jest inwestycja, a produkt użytkowy.
2. Werk mi obojętny.
3. Sportowa stylizacja, sportowe funkcje nie są mi potrzebne. Rowerem jeżdżę i czasem biegam dla relaksu, cyferkami nie zawracam sobie głowy. Chętniej wskazówki niż cyferki, ale Rejtanem kładł się nie będę.

4. Paski uniwersalne też wchodzą w grę.

 

Na oko pasuje mi coś takiego na przykład:
https://allegro.pl/oferta/ga-2110su-zegarek-meski-casio-g-shock-grawer-free-14372676054

 

 

 

No i to jest jakas konkretna wskazowka. Da sie cos znalezc w tym budzecie i z tymi wymaganiami. 

Jesli chodzi o paski uniwersalne, to jest to najrozsadniejszy wybor, bo sklepow z paskami jest od groma i jest co wybrac. 

 

Podczas szukania najwazniejsze sa rozmiary koperty i rozstaw uszow koperty: 22 mm lub 20 mm - tu oferta paskow jest najwieksza. Osobiscie rezygnuje z zegarka, jesli ma niestandardowy rozmiar paska, np. 19, 21, 23 mm. To tylko komplikuje dobor paska i powoduje, ze te juz przez nas posiadane nie moga byc wykorzystane. 

 

 

5 godzin temu, adamW202 napisał(a):

Ten z linka to bardzo fajny model niestety wiekszość G-shocków nie ma standardowych pasków a głównie dedykowane, więc trochę to komplikuje (niemniej jednak dla chcącego...).

Jak wytrzymały zegarek do tyrania z możliwością założenia dowolnego paska czy bransolety (byle mocowanie miały na 22mm) to Casio z serii Duro a konkretnie następca Casio MDV106 czyli Casio MDV107,

(…)

Poza tym są to bardzo dokładnie pracujące i wykonane czasomierze (zadziwiająco jak na cenę)

(…)

Mam co prawda w tej chwili ze sobą starszą wersję czyli MDV106, która różni się od MDV107 tylko rysunkiem merlina na cyferblacie i deklu koperty (ta nowa wersja przez to jest troszkę smutniejsza bo ten merlin to była taka wizytówka serii Duro).

(…) ...wiem, ale naprawdę seria Duro zasługuje na pochwałę.

20231125_131434.thumb.jpg.22562d8e87c729325192da02c6b5f0a9.jpg

 

Ale jak ma być grubo to może jednak coś z G np. GWG 100, cena znośna, pancerność gwarantowana, poziom skomikowania żaden, szkoda tylko, że dekielek nie jest zakręcany...

images.jpeg-49.jpg.3a367e5cd391906f5ee8c2dfb3b79038.jpg

 

Obie propozycje to jednak duże sikory, nie wszystkim to pasuje aczkolwiek mój syn nosi GX56 na o wiele drobniejszym nadgarstku od mojego i wygląda to dobrze, kwestia więc indywidualna.

 

Chyba najlepsza rekomendacja i recenzja Casio Duro, jaka czytalem. Podpisuje sie obiema recami i calymi 66 klawiszami i TouchBarem :D Casio Duro to naprawde solidna opcja i sam bym ja polecil. 

 

Co do GWG-100 - to juz w tym watku wspominalem ten zegarek, bo mialem go - dostalem jak prezent juz uzywany przez kilka lat. U mnie zegarek przezyl budowe u szwagrow, praca koparka, wiazanie zbrojenia, lanie betonu, ciecie cegiel i prace koparka i cioranie w deszczu. Na pamiatke, ze sie dzielnie sprawowal kupilem nowe szklo, koperte i pasek. 

 

Wymiane komponentow powierzylem zegarmistrzowi - przede wszystkim chodzilo o szklo i uszczelnienie modulu. Do tego zakupilem rowniez swierze uszczelki i srubki. Po zlozeniu komponentow zegarmistrz wykonal test szczelnosci i wszystko gra. Z zegarka zrobila sie nowka i przeszla na reke mojego brata. Teraz zegarek ma sie okazje wykazac w innej branzy :D

 

3 godziny temu, adamW202 napisał(a):

Tak jeszcze przyszło mi do głowy byś popatrzył na ofertę Luminox, nie wiem jak z trwałością tych zegarków nie mniej jednak podobają mi się niektóre modele nawet bardzo i jeśli są tak wytrzymałe jak sami o nich piszą to ciekawa odmiana by była pd wszystkich Casio, Seiko i innych Citizenach.

Ten wygląda ciekawie i w budżecie:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-luminox-pacific-diver-3120-xs-3121-bo

 

Luminox, Victorinox, ciekawe zegarki i calkiem solidne. 

 

Natomiast jest jeden szczegol, ktorego nie mozna przeoczyc w wypadku japonskiej trojcy:

wlasne oraz dopracowane latami kwarcowe werki, rowniez w Eco-Drive, Solar, Tough Solar.

 

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze w drugim poscie, zeby nie bylo zbyt dlugo.

Polecilbym Casio Duro, nawet jego nastepce, albo cos z Casio Ediffice: 

 

Osobiscie przysiegam na tego prostego Citizena (opisywany juz w watku): 

 

Solidny i niewymagajacy zegarek: bardzo dokladny werk Eco-Drive - Solar z dluga rezerwa chodu, swietna luma, WR100, zakrecany dekiel, mineralne szklo, pasek 20 mm. Przejrzyj wspomniany przeze mnie post, temu zegarkowi pasuje tyle paskow, ze chyba musialbym miec osobna szafke na te paski. 

 

Nie da sie ukryc, ze Citizen to moja ulubiona marka z japonskich, ale warto sie przyjrzec ofercie, bo jako zegarki na codzien nie maja sobie rownych. 

 

Moje trzy propozycje - wystepuja w wielu wariantach.

 

Citizen BM8470-11EE - Pasek 22mm

image.thumb.png.9232052f50ee02f88f2a847e1333faf6.png 

image.thumb.png.50a2d9c53a31b962e997c732515a5e49.png

 

Citizen Chrono CA7028-81L - pasek 22mm

image.thumb.png.011d6e7df93c1e559e157baa783fa413.png

image.thumb.png.daab3f625fca453ba274e47a280baa1a.png

 

 

Citizen BM8560-29EE - Pasek 22 mm

image.thumb.png.783341de78d080176e78cebaff9a3fb9.png

image.thumb.png.9e4274bd8c3269405bae64b7b585b646.png

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamW202 napisał(a):

Tak jeszcze przyszło mi do głowy byś popatrzył na ofertę Luminox, nie wiem jak z trwałością tych zegarków nie mniej jednak podobają mi się niektóre modele nawet bardzo i jeśli są tak wytrzymałe jak sami o nich piszą to ciekawa odmiana by była pd wszystkich Casio, Seiko i innych Citizenach.

Ten wygląda ciekawie i w budżecie:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-luminox-pacific-diver-3120-xs-3121-bo

Wiecie Panowie co? Cytuję sam siebie bo jak wklejałem ten link z posta to ta oferta była za 1800zł z plusem (niecałe 1900) teraz jest już ponad 2300, bo pewnie było parę kliknięć na produkt...tak więc jest tam opcja, negocjuj cenę, więc negocjujcie jeśli widzicie taką opcję. Tu byli w stanie zejść o ponad 400zł parę godzin temu sami z siebie.

Edytowane przez adamW202
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Christoph napisał(a):

Pisze w drugim poscie, zeby nie bylo zbyt dlugo.

Polecilbym Casio Duro, nawet jego nastepce, albo cos z Casio Ediffice: 

 

Osobiscie przysiegam na tego prostego Citizena (opisywany juz w watku): 

 

Solidny i niewymagajacy zegarek: bardzo dokladny werk Eco-Drive - Solar z dluga rezerwa chodu, swietna luma, WR100, zakrecany dekiel, mineralne szklo, pasek 20 mm. Przejrzyj wspomniany przeze mnie post, temu zegarkowi pasuje tyle paskow, ze chyba musialbym miec osobna szafke na te paski. 

 

Nie da sie ukryc, ze Citizen to moja ulubiona marka z japonskich, ale warto sie przyjrzec ofercie, bo jako zegarki na codzien nie maja sobie rownych. 

 

Moje trzy propozycje - wystepuja w wielu wariantach.

 

Citizen BM8470-11EE - Pasek 22mm

image.thumb.png.9232052f50ee02f88f2a847e1333faf6.png 

image.thumb.png.50a2d9c53a31b962e997c732515a5e49.png

 

Citizen Chrono CA7028-81L - pasek 22mm

image.thumb.png.011d6e7df93c1e559e157baa783fa413.png

image.thumb.png.daab3f625fca453ba274e47a280baa1a.png

 

 

Citizen BM8560-29EE - Pasek 22 mm

image.thumb.png.783341de78d080176e78cebaff9a3fb9.png

image.thumb.png.9e4274bd8c3269405bae64b7b585b646.png

 

Może i ja skorzystam z tego polecenia, szczególnie ta pierwsza wersja z zielonym paskiem przypadła mi do gustu.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Christoph napisał(a):

Citizen BM8470-11EE - Pasek 22mm

 

Godzinę temu, adamW202 napisał(a):

zczególnie ta pierwsza wersja z zielonym paskiem przypadła mi do gustu.

No dokładnie tak, bardzo mi się podoba ten model. Z pewnością wezmę go pod uwagę, dzięki :)

Do tego cena jest mega atrakcyjna.

 

Ponadto występuje również w innej wersji kolorystycznej: Citizen Eco-Drive Classic BM8476-23EE

 

 

citizen.jpg

Edytowane przez sartek
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2023 o 15:22, sartek napisał(a):

No i jeszcze co jakiś czas po głowie chodzi mi Festina Chrono Sport 20519/1
To byłaby wersja trochę bardziej odpustowa (festynowa?) ;)

 

 

festina.jpg

Każdy ma swój gust :-) Nie sugeruj się opiniami innych, że ten ładny, a ten nie ładny. To tak jak z kobietami tj. dla przykładu Claudia Schiffer uchodziła za piękność, a mnie się ona po prostu nie podoba, a gustuję w blondynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, NonPhixion napisał(a):

Black Friday dał mi popalić :biglol: Choroba dalej postępuje...

 

W końcu mam zegarek, który jest cały czarny + pomarańczowa tarcza.

 

Najbardziej zaskakujące jest to, że za każdym razem idealnie trafia w indeksy :D

 

Timex Orange.jpg

Expedition North? Też z zainteresowaniem zerkam ku tej kolekcji :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sartek napisał(a):

Expedition North?

Tak, ale ten jest bio ceramic. Kupiłem go tylko dla wyglądu, bo w taki celowałem. Jeżeli miałbym kupić Expedition North na parametry to brałbym:

a) TW2V54000

lub

b) TW2V95300

 

To są dwa mega porządne modele od Timexa.

 

Oglądałem wcześniej Citizena AW1765-88X, ale wypukłe szkło + cyklop + bransoleta trzeszcząca tak, że brzmi taniością mnie odrzuciła. Poza tym pomarańczowa tarcza zalatywały bardziej w czerwony kolor dlatego kupiłem Timex-a.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2023 o 04:16, Christoph napisał(a):

Pisze w drugim poscie, zeby nie bylo zbyt dlugo.

Polecilbym Casio Duro, nawet jego nastepce, albo cos z Casio Ediffice: 

 

Osobiscie przysiegam na tego prostego Citizena (opisywany juz w watku): 

 

Solidny i niewymagajacy zegarek: bardzo dokladny werk Eco-Drive - Solar z dluga rezerwa chodu, swietna luma, WR100, zakrecany dekiel, mineralne szklo, pasek 20 mm. Przejrzyj wspomniany przeze mnie post, temu zegarkowi pasuje tyle paskow, ze chyba musialbym miec osobna szafke na te paski. 

 

Nie da sie ukryc, ze Citizen to moja ulubiona marka z japonskich, ale warto sie przyjrzec ofercie, bo jako zegarki na codzien nie maja sobie rownych. 

 

Moje trzy propozycje - wystepuja w wielu wariantach.

 

Citizen BM8470-11EE - Pasek 22mm

image.thumb.png.9232052f50ee02f88f2a847e1333faf6.png 

image.thumb.png.50a2d9c53a31b962e997c732515a5e49.png

 

Citizen Chrono CA7028-81L - pasek 22mm

image.thumb.png.011d6e7df93c1e559e157baa783fa413.png

image.thumb.png.daab3f625fca453ba274e47a280baa1a.png

 

 

Citizen BM8560-29EE - Pasek 22 mm

image.thumb.png.783341de78d080176e78cebaff9a3fb9.png

image.thumb.png.9e4274bd8c3269405bae64b7b585b646.png

 

Ja tez bardzo lubie Citizen'y... moj najstarszy - tytanowy Stars & Stripes Yachting Eco-Drive ma juz 20 lat - nigdy nie byl serwisowany, wciaz dziala i trzyma czas... Najfajniejsze jest to ze nie potrzebuje wymiany baterii...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eryk napisał(a):

Ja tez bardzo lubie Citizen'y... moj najstarszy - tytanowy Stars & Stripes Yachting Eco-Drive ma juz 20 lat - nigdy nie byl serwisowany, wciaz dziala i trzyma czas... Najfajniejsze jest to ze nie potrzebuje wymiany baterii...

 

Pierwsza wymiana baterii w moim SEIKO Diver Quartz 7548-7000 miała miejsce w 1988 i działa cały ten czas ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hopla na punkcie lat 70/80. Jak wczesniej ich nie cierpialem, tak teraz coraz bardziej podobaja mi die „kwadracioki“ - TV Screen, Square, Tonnaeu, Heritage, Vintage i cale te szalone zegarki z tamtych lat. Stad w mojej kolekcji G-Shock Full Metal Square, Wave Ceptor i Ediffice - oczywiscie kwadratowe. 

 

Niedoscignionym wzorem pozostanie TagHeuer Monaco, ale ostatnio wpadl mi w oko ten zegarek i juz sie slinie :drool:

 

 

image.thumb.png.05df65048735e58d5b9795c8c8558551.png


 



 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...