Skocz do zawartości

FRUSTRACJA - Chcę się poślizgać !!!!!


nogowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaguar - toż tym mniej ludzi jeździ niż Subaru -pewnie dlatego,że tańsze a jego serwis jeszcze słynniejszy w Polsce niż subarowy. Arno - coś ty kupił żonie?

z tym serwisem, to znajomi maja FreeLandera i za to co oni tam przezywaja nalezy im sie pokojowa nagradowa nobla za niezamordowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, sława tych serwisów dotarła nawet pod Wawel stąd wiem. Myślałem o takim Landzie jak kupowałem Forka ale właśne pokojowa nagrda nobla nie jest mym marzeniem a jezda do W-wy aby zmienić olej nie jest fascynująca(a ponoć często zmienia się nie tylko olej ale i inne akcesoria). Inna sprawa,że i Landy i Jagi się mnie podobają dość :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagura tak jak Lexus... mieszany... Jaguar ma duzo samochodow w AWD... dla BMW i Mercedesa to "dodatek" do oferty, ktora jest RWD... chociaz ostatnio Mercedes tez juz odpala bo ma tyle (dostawcze np) samochodow FWD... W sumie pozostaje BMW jako marka RWD, ktora nie ma zadnego FWD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeToDaddy, wszystkie modele moga miec AWD ;) ale nie o to mi chodzilo... najwieksza sprzedaz jest X-TYPE... ktory jest FWD...

 

Powiem tak.... Jaguar jest bardziej RWD niz Mercedes w tym momencie... ale zadno z nich nie jest tak RWD jak BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie. Jakoś u Jaguara wydaje mi się być większą. :wink:

I nie chodzi mi tu o obecną ofertę, bo faktycznie BMW zostało wierne RWD (+ ew AWD), a Jaguar nie, ale w przeszłości, kiedy np BMW robiło jakieś mikro dziwolągi, do których wsiadało się otwierając cały przód, Jaguar wygrywał Le Mans.

Ale to trochę jak z rozważaniem o wyższości świąt......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

To ja na chwilke jednak powróce do tematu.

Może nie mam wypasionego subaru, a moje poprzednie RWD też nie bylo jakieś super... ale odczucia mam takie, że AWD ( w moim przypadku Justy), bardziej sie kieruje jak FWD niz RWD.

Np. W RWD kiedy sie przedobrzy i samochód zaczyna obracac zdejmuje sie noge z gazu, składa ręce i modli zeby jednak samochodu nie obrócilo, a w AWD gaz w podłogę i okazuje się, że da się go wyciągnąć. Napewno też na moje odczucia wpływa fakt, że Justy nie jest mocarzem i raczej ciężko go gazem wprowadzić w poślizg, trzeba poprostu go mocno rzucić.

Zreszta samochody przednionapędowe też trzeba wrzucić w zakręt bo inaczej wyjada przodem, natomiast samochody RWD najprościej gazem ustawić.

Ale muszę przyznać, że bardzo zadowolony jestem z Justynki... AWD rządzi ;)

Pozdrawam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. W RWD kiedy sie przedobrzy i samochód zaczyna obracac zdejmuje sie noge z gazu, składa ręce i modli zeby jednak samochodu nie obrócilo

Eeee, no tak to sie chyba nie robi! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. W RWD kiedy sie przedobrzy i samochód zaczyna obracac zdejmuje sie noge z gazu, składa ręce i modli zeby jednak samochodu nie obrócilo

Eeee, no tak to sie chyba nie robi! :shock:

 

Hehe no genealnie nie, troche zle sie wyrazilem, pozatym jak juz pisalem mialem bardzo specyficzne RWD z silnikiem za tylna osia i nie bylo to Porsche... czyli pozostaje nam maluch... i tam jak on juz pojdzie gruuubo za gruubbo, gazem nie ma co go ciagnac, na pol gazie caly czas leci..., wiec zdejmuje noge z gazu, wciskamy sprzeglo i na pelnej kontrze liczymy, że jednak odechce mu sie obracania... Tylko podkreslam sytuacja gdy jest grubo za grubo... no i maluch... Bo samochody ktore posiadaja silnik z przodu i naped na tyl sa zdecydowanie lepiej wywazone...

W FWD w takiej sytuacji pełna klepa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...