Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio też przegapiłem fajną impre w Iguanie, Maceo/Niewinni...?

Daj znać na forum jak znów będzei coś fajnego :mrgreen:

spoko :). maceo+envee=niewinni, nawet nie wiem czy cos takiego ostatnio bylo :roll:(w iguanie jeszcze nie bylem) . ale na ich plytce po raz pierwszy uslyszalem marys sadowska :wink:

 

edit:

Uważam, że ona bardzo ogarnia temat. Za każdym razem zastanawiam się tylko, ile jest w jej występach improwizacji, a ile wykonania vocalu do wcześniej wyuczonego seta :roll:

 

IMO wczoraj byl pelen fristajl, ale wyszlo naprawde niezle(a ja wcale nie bylem pijany :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też przegapiłem fajną impre w Iguanie, Maceo/Niewinni...?

...

maceo+envee=niewinni...

Też mnie tam nie było i nie wiem jako kto tam był, a podobno był/byli - Noc Iguany

... może jako DżaniWąsacze? :lol:

edit

ps Adamus nie miałeś jakiej fotki wstawić, tylko taką, kiedy Ci się silnik zagotował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon prince napisał/a:

barbie napisał/a:

plany nawieczorne mi się rozepsuły :sad:

bu.

 

barbie wpadaj dzis do piekarni. maceo wyro, marysia sadowska, mike polarny + chill out namiot :arrow: bedzie fajnie :mrgreen:

 

Uuu, to chyba rzeczywiście fajna impreza mnie ominęła, szkoda :roll:

ale co zrobić jak się jest dobrym kolegą...

bylo bardzo fajnie . maceo puszczal super muzyczke, a marys na mic'u jest mitrzowska

nie dotarłam niestety :(

ale winni niedotarcia będą ukarani :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie niedbalstwo i lenistwo ludzi, a konkretniej Allegrowiczów, którzy mimo, że już coś sprzedali, to nie raczą zakończyć aukcji. To jest cholernie nie teges!! Wykonałam dziś już 8 telefonów w jednej sprawie i ciągle słyszę "nieaktualne". Ludzie, zdejmujcie te ogłoszenia! Wrrrrrrrrrrrrrr :evil:

 

Samochód kupujesz? Staaandard...Jak ja kupiłem Rovera to ogłoszenie wisiało potem jeszcze 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie niedbalstwo i lenistwo ludzi, a konkretniej Allegrowiczów, którzy mimo, że już coś sprzedali, to nie raczą zakończyć aukcji. To jest cholernie nie teges!! Wykonałam dziś już 8 telefonów w jednej sprawie i ciągle słyszę "nieaktualne". Ludzie, zdejmujcie te ogłoszenia! Wrrrrrrrrrrrrrr :evil:

 

Samochód kupujesz? Staaandard...Jak ja kupiłem Rovera to ogłoszenie wisiało potem jeszcze 2 tygodnie.

 

 

tylko wiesz co mnie śmieszy? opcja "kup teraz"... sprzedający nie wycofując aukcji może sobie narobić problemów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to najcześciej są "buroki", którzy traktują allegro jak ogłoszenia w gazecie. Jedzie do Rajchu, ściąga lohre aut, wrzuca na allegro i ma to w dupie... Oczywiście nie mówię, że wszyscy handlarze tacy są.

 

rozmawiałam dziś z jednym bardzo sympatycznym handlarzem... zadzwoniłam, okazało się, że godzinę temu pozbył się samochodu, który sobie upatrzyłam... ale we wtorek jedzie po dostawę, spisał moje zamówienie i powiedział, że się postara :wink: ma zadzwonić i powiedzieć czy ma to co chciałam, a ja mu powiem czy nadal jestem zainteresowana (bo moje poszukiwania są bardzo intensywne :mrgreen: )

 

PS. Subarak ? :wink:

 

...to jedna z możliwości :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to odpowiedź na pytanie, dlaczego wojsko ściga studentów:

http://wiadomosci.onet.pl/1492906,11,item.html

 

Cytat:

...Spośród 2 tys. poborowych z Małopolski, którzy w tym roku stawili się już do poboru, tylko 60 może zostać skierowanych do jednostek. O ile - rzecz jasna - pozostaną w kraju. - Żeby wręczyć poborowemu kartę powołania, wysyłamy mu wezwanie. Potem często dowiadujemy się od rodziny, że poborowy jest za granicą - mówi mjr Krzysztof Janikowski z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie. - Problem jest duży; kilka lat temu, żeby powołać jednego poborowego do służby, wystarczyło wezwać dwóch lub trzech. Teraz musimy wzywać 12-13 lub nawet 17...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, znam to - robilbym wszystko byle nie robic tego co trzeba :roll:

 

kropek, i to jest odpowiedz na to, dlaczego sluzba wojskowa powinna byc nieobowiazkowa :roll:

 

 

 

Dzisiejszy nieteges: skurczybyki na poczcie zarąbali 100 zl z koperty od Babci, ktora mi słała prezent urodzinowy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupiłem Rovera to ogłoszenie wisiało potem jeszcze 2 tygodnie.

 

moj GT nadal wisi na stronie SIPu

 

bardzo nie teges... zmarla zona mojego przyjaciela... miesiac po wykryciu raka... :cry:

 

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...