Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc windą wyjmowałem pospiesznie telefon - spadł mi na ziemię a bateria idealnie czysto wpadła do szybu. Dyrektor techniczny biurowca powiedział, że albo przy kontroli Urzędu Dozoru Technicznego wyjmą (styczeń 2013) albo na mój koszt mogą wezwać serwisanta. No dobra, zamówię sobie nowy. I co? Sklepy z telefonami - nie ma, warszawski Wolumen/Giełda Elektroniczna - nie ma, serwis centralny Nokii - panie, przecież to nowy telefon (Lumia 710) skąd mamy mieć. Na szczęście na alledrogo znalazłem, ale poczekać muszę 2 dni jeszcze na przesyłkę. Wziąłem moją poprzednią Motorolę - slider nie łączy, klawiatura przestała działać. Wygrzebałem najstarszą Nokię jaką mam (3120 chyba) moja córka (10 mies.) obśliniła ją sowicie i już nie działa :mrgreen: . Wiem, moja wina. No i trudno - będę miał spokój. Przekierowania ustawiłem na telefon narzeczonej. I co? Wczoraj Jej Samsung Galaxy Ace stwierdził, że chce być wibratorem i wibruje bez końca od włączenia do wyjęcia baterii, a na ekranie - konsola odzyskiwania danych :D:D:D . Wziąłem kartę pamięci, włożyłem do laptopa (nowiutki 3 tygodniowy Sony Vaio F - na urodziny se kupiłem, a jak :mrgreen: ) i komunikat: "Operating System Not Found", jutro jedzie do serwisu w Berlinie, więc na majówkę jestem bez telefonów, laptopa. Ale nie nie nie kochani to jeszcze nie koniec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RDZOpel nie odpala, chociaż akurat to do tegesów wpiszę :mrgreen: . W końcu okazja do zmiany auta. Mechanik wstępnie mówił, że chyba pompa, więc regeneracja od 1500 w górę :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, mam jednego pracownika któremu trzeba bylo zakładać kajdanki (takie elektrostatyczne) zanim się dotknie do klawiatury. Wolno mu bylo pisać tylko na bezprzewodowej. Teraz twierdzi ze już przeszło ale ja do końca nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, telefonom się nie dziwię, bo telefony made in korea mają u mnie krótki żywot (maks. 7 miesięcy). A z tym zegarkiem mechanicznym...też bym zaraz coś zmajstrował :twisted: .

 

Primi, na majówkę do Jastarni lecę, więc Ci dziecko w Trójmieście pod opiekę zostawię co bym mógł w pełni wykorzystać to co mi jeszcze działa :mrgreen: . Ale browca jestem Ci winien, kobiecie przeczytałem, do tej pory sie śmieje, więc pewnie dobrze pośpię dzisiaj :mrgreen: .

 

dzioba znam to z autopsji. Nie przejdzie mu. Ja kontrolerem jakości powinienem być bo jak dotykam się jakiejś tandety to zaraz wszystko kończy żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem kartę pamięci, włożyłem do laptopa (nowiutki 3 tygodniowy Sony Vaio F - na urodziny se kupiłem, a jak :mrgreen: ) i komunikat: "Operating System Not Found", jutro jedzie do serwisu w Berlinie, więc na majówkę jestem bez telefonów, laptopa.

 

Guzik "Assist" na obudowie nie pomógł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_krk, nie skręcił? :wink: AWD potrafi być wredne :idea:

 

Wjechałem w dość ostry prawy zakręt i przy dohamowaniu w połowie zakrętu wyrzuciło mi tył na zewnątrz, puściłem hamulec, skontrowałem lekko, subarak zaczął się już prostować i wtedy (to chyba był błąd?!) na kołach skręconych w lewo kopnąłem w pedał gazu, bo mnie znosiło na lewo cały czas, i auto zamiast wyjść łukiem z zakrętu, to przednie koła złapały przyczepność i subarak pojechał w lewo, zaliczając niezły rów :(((

 

AWD to jednak coś zupełnie innego... I w swoich oczach jako kierowca 'awansowałem' w prywatnej skali z 5/10 do 2/10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...