Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

To, co sie dzieje w warszawie, jest nietegesowe

 

 

No niestety. Nie sądziłem że dożyję czasów w których homoseksualiści będą mieli większe prawa niż zwykli obywatele.

Czy możesz rozwinąć swą wypowiedź ? Co ma orientacja seksualna do praw obywatelskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że blokują oni oficjalnie zgłoszony marsz a milicja zamiast umożliwić przeprowadzenie prowokuje i pacyfikuję ludzi którzy chcą uczcić dzisiejszą rocznicę. Chociaż kto się choć trochę orientuję w takich obstawach policyjnych to wiedział że to się tak skończy.

 

Szkoda że takie filmiki jak ten

nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

Może niektórzy po obejrzeniu tych filmów zmienią swoje poglądy na temat tych "pokojowo" nastawionych.

 

http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/post/37193,lewackie-bojowki-z-niemiec-w-warszawie

 

Jeżeli ktoś z Was czuje się dobrze z tym że szwaby chodzą po ulicach Warszawy z pałkami i tłuką ludzi którzy mają naszą flagę w rękach to gratuluję "wolności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie filmiki jak ten
nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

o co chodzi w 45 sekundzie koleś kopie gościa, a policja kładzie na glebe tego kopanego, coś tu chyba nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie filmiki jak ten
nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

o co chodzi w 45 sekundzie koleś kopie gościa, a policja kładzie na glebe tego kopanego, coś tu chyba nie halo

 

 

Bo to tajniak. I jaką mieć teraz pewność że tacy frajerzy nie prowokowali dzisiejszych zamieszek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie filmiki jak ten
nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

o co chodzi w 45 sekundzie koleś kopie gościa, a policja kładzie na glebe tego kopanego, coś tu chyba nie halo

 

 

Bo to tajniak. I jaką mieć teraz pewność że tacy frajerzy nie prowokowali dzisiejszych zamieszek??

 

 

filmik mocny ale... nie wiesz co było 2 minuty wcześniej :twisted: psa nie uspraweidliwiam ale myślę, że gość musiał zapracować na te buty!

 

W dniu dzisiejszym trzymam stronę psiarni! wp... jednym i drugim żeby mi się po mieście nie panoszyli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kominiarki na twarzach to normalny atrybut uczestników pokojowych przemarszów?

 

Przyjrzyj się równie dobrze kolorowym bo u nich też pełno osób mialo pozasłaniane twarze. Fakt że o zasłoniętych twarzach TV mówi tylko w kontekscie uczestników Marszu Niepodległości, ale to dziwić w dzisiejszych czasach nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kominiarki na twarzach to normalny atrybut uczestników pokojowych przemarszów?

 

Przyjrzyj się równie dobrze kolorowym bo u nich też pełno osób mialo pozasłaniane twarze. Fakt że o zasłoniętych twarzach TV mówi tylko w kontekscie uczestników Marszu Niepodległości, ale to dziwić w dzisiejszych czasach dziwić nie może.

 

Pisząc o kominiarkach miałem na myśli wszystkich bez względu na przynależność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie tu ten homoseksualizm który ma te większe prawa ??? Mam wrażenie że został "przywołany" z braku innych argumentów ...

Co do wczorajszych wydarzeń - z pewnością prawdziwy jest obraz gdzie to aniołki które maski założyły tylko dlatego że im było w buźki zimno zostały zaatakowane bez powodu przez rozjuszone hordy policjantów mających pianę na paszczach i przekrwione z wściekłości ślepia ...

Lukaszdraz, napisz też coś o tych szwabach tłukących biednych polskich patriotów z flagami w rękach ... Skąd ci Niemcy się wzięli - bojówki z ambasady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie tu ten homoseksualizm który ma te większe prawa ??? Mam wrażenie że został "przywołany" z braku innych argumentów ...

 

 

To ich zwolennicy zablokowali Marsz Niepodległości, przez co nie mógł przejść wcześniej zaplanowaną trasą. Logicznie myśląc policja powinna rozgonić tą całą kolorową niepodległą i umożliwić przejście marszu. Ale wtedy wszystkie media by podniosły larum że w jakim my kraju żyjemy że policja przegania gejów, lesbijki, czarnoskórych. Lepiej prowokować kilkutysięczny tłum niż rozgonić kilkaset osób. No i jeszcze trzeba powyzywać ich od faszystów, bo w święto narodowe chcą zamanifestować swoje przywiązanie do kraju, a nie działać na rzecz "wolności" 2 facetów całujących się na ulicach.

 

Lukaszdraz, napisz też coś o tych szwabach tłukących biednych polskich patriotów z flagami w rękach ... Skąd ci Niemcy się wzięli - bojówki z ambasady ?

 

Umieszczałem wcześniej filmik pokazujący jak przez Warszawę idzie grupa zamaskowanych Niemców z pałkami w rękach. A zostali oni zaproszeni przez m.in Szczukę i całą tą "pokojowo" nastawioną Antifę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że blokują oni oficjalnie zgłoszony marsz a milicja zamiast umożliwić przeprowadzenie prowokuje i pacyfikuję ludzi którzy chcą uczcić dzisiejszą rocznicę. Chociaż kto się choć trochę orientuję w takich obstawach policyjnych to wiedział że to się tak skończy.

 

Szkoda że takie filmiki jak ten

nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

Może niektórzy po obejrzeniu tych filmów zmienią swoje poglądy na temat tych "pokojowo" nastawionych.

 

http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/post/37193,lewackie-bojowki-z-niemiec-w-warszawie

 

Jeżeli ktoś z Was czuje się dobrze z tym że szwaby chodzą po ulicach Warszawy z pałkami i tłuką ludzi którzy mają naszą flagę w rękach to gratuluję "wolności".

 

jestem w szoku po tych filmikach i pierwsze slowa jaki mi sie odrazu cisna to:

- dlaczego zamiast lac naszych policja nie wpier... tym niemieckim idiotom chowajacym sie w pedalskiej knajpie ??

kij basebalowy czqy palka to sa powszechnie uznawane narzedzia niebezpieczne wiec nie wierze ze nie mieli podstaw zeby wejsc tam na pelnej p....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że blokują oni oficjalnie zgłoszony marsz a milicja zamiast umożliwić przeprowadzenie prowokuje i pacyfikuję ludzi którzy chcą uczcić dzisiejszą rocznicę. Chociaż kto się choć trochę orientuję w takich obstawach policyjnych to wiedział że to się tak skończy.

 

Szkoda że takie filmiki jak ten

nie ukarzą się np w TVN24. No ale powszechnie wiadomo że ta telewizja z obiektywizmem nie ma nic wspólnego.

 

Może niektórzy po obejrzeniu tych filmów zmienią swoje poglądy na temat tych "pokojowo" nastawionych.

 

http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/post/37193,lewackie-bojowki-z-niemiec-w-warszawie

 

Jeżeli ktoś z Was czuje się dobrze z tym że szwaby chodzą po ulicach Warszawy z pałkami i tłuką ludzi którzy mają naszą flagę w rękach to gratuluję "wolności".

 

jestem w szoku po tych filmikach i pierwsze slowa jaki mi sie odrazu cisna to:

- dlaczego zamiast lac naszych policja nie wpier... tym niemieckim idiotom chowajacym sie w pedalskiej knajpie ??

kij basebalowy czqy palka to sa powszechnie uznawane narzedzia niebezpieczne wiec nie wierze ze nie mieli podstaw zeby wejsc tam na pelnej p....

 

Uwierz że gdyby to była druga strona to by ich na miejscu otoczyli i spacyfikowali. Ale w tym przypadku byli by zapewne posądzeni o ksenofobie i niepotrzebną przemoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie obserwując zachowanie policji w tym dniu, trudno nie myśleć, że byli tam tylko po to by systuacja nie wymknęła się za bardzo z pod kontroli jak już się zaczną tłuc (bo to że zaczną było bardziej niż pewne, zwłaszcza jak się im na to pozwoli)

cała ta wielka ustawka musiała się przerodzić w zadyme, żeby obecnie można było publicznie debatować o sensie takich manifestacji i o zmianie prawa w kwestiach organizacji takich imprez

 

 

lukasdraz, pokojowych narodowców w kominiarkach, rzucających wszystkim co lata, nie zauważyłeś? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, pokojowych narodowców w kominiarkach, rzucających wszystkim co lata, nie zauważyłeś? :|

 

Ja nigdzie nie pisałem że niektórzy uczestnicy marszu nie dymili.

 

QbaqBA dla uzupełnienia Twojego postu :wink:

 

 

Nie wiem na 100% czy to ten sam koleś ale istnieje duże prawdopodobieństwo że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, pokojowych narodowców w kominiarkach, rzucających wszystkim co lata, nie zauważyłeś? :|

 

Ja nigdzie nie pisałem że niektórzy uczestnicy marszu nie dymili.

 

w takim razie to moje złudzenie, bo Twoje posty odczytałem jako piętnujące tylko jedną stronę mnifestacji, a obie mają dużo za uszami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...