Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie z resztą jak kolega Letkas.

 

Kurtka na wacie, to wykropkowane tez się liczą? :oops:

 

Ja napisałem tak ogólnie, a nie o Twojej sprawie, co też zaznaczyłem w pierwszych słowach mojego postu :wink:

 

Odniosłem inne wrażenie, ale przeczulony jestem widocznie. Spox :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem tak ogólnie, a nie o Twojej sprawie, co też zaznaczyłem w pierwszych słowach mojego postu :wink:

 

Odniosłem inne wrażenie, ale przeczulony jestem widocznie. Spox :D

Nie wiem jak było w tym przypadku i mnie to nie interesuje ................................................................................................................................................................................................Co innego jak faktycznie trafi się jakaś menda która leci z kazdym nieistotnym "newsem" do szefa, bo ktoś się spóźnił 2 minuty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka na wacie, to wykropkowane tez się liczą? :oops:

Ano jakby ;)

Ale kiedyś można było kliknąć w pasek/ostrzeżenie i zobaczyć za co odznaczenie zostało wręczone. Teraz nie - to nieteges! :mrgreen:

Pracują nad tym ;) ale na razie efektów trochę brak.... Ten silnik forum ma jeszcze przed sobą długi okres rozwoju, niestety. Natomiast autor posta dostaje informację na PW z linkiem do posta niezgodnego z regulaminem a ja zawsze dopisuję powód pasiaka. Swoją drogą lepsze to niż od razu urlop (tak było do tej pory i trzeba było z tego korzystać). Pasiak to pasiak ;) Dobra rzecz bo "użyszkodnik" ;) wie za co, ma okazję na uspokojenie pióra.

Dobra, koniec OT.

Mój nieteges: wczoraj przyjechało do mnie auto dla klienta z uszkodzonym dachem. Jakiś kawał lodu musiał spaść.... Na szczęście facet normalny i podszedł do sprawy rzeczowo, czyli naprawiamy auto, CAT Polska wypłaca za naprawę i odszkodowanie za utratę wartości pojazdu naprawianego plus zniżki na serwis przez cały okres gwarancji. Facet przywrócił mi wiarę w ludzi ;) (w sumie to tegeso-nieteges ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nieteges: wczoraj przyjechało do mnie auto dla klienta z uszkodzonym dachem. Jakiś kawał lodu musiał spaść.... Na szczęście facet normalny i podszedł do sprawy rzeczowo, czyli naprawiamy auto, CAT Polska wypłaca za naprawę i odszkodowanie za utratę wartości pojazdu naprawianego plus zniżki na serwis przez cały okres gwarancji. Facet przywrócił mi wiarę w ludzi (w sumie to tegeso-nieteges )

 

 

Gdybym kupował dupowóz chciałbym mieć takiego pecha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile "punktów" możnaby przyznać donosicielowi za donoszenie przełożonemu na mnie i to jeszcze w mojej obecności? :roll:

jeden prosty ale skuteczeny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile "punktów" możnaby przyznać donosicielowi za donoszenie przełożonemu na mnie i to jeszcze w mojej obecności? :roll:

jeden prosty ale skuteczeny :evil:

A ja myślę, że może lepiej dwa:

prosty i podbródkowy...

 

-- 29 gru 2010, o 17:46 --

 

Zatrzymano autora szokującego filmu z kotem.

"W jednym z krakowskich mieszkań policjanci zatrzymali 15-letniego chłopaka. Wygląda na to, że to właśnie on nakręcił film, na którym jego 3-letni brat dręczył kota - informuje TVN 24."

 

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/za ... omosc.html

 

 

Mam nadzieję, że dostaną za to po dupie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zatrzymano autora szokującego filmu z kotem.

"W jednym z krakowskich mieszkań policjanci zatrzymali 15-letniego chłopaka. Wygląda na to, że to właśnie on nakręcił film, na którym jego 3-letni brat dręczył kota - informuje TVN 24."

 

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/za ... omosc.html

 

 

Mam nadzieję, że dostaną za to po dupie :evil:

 

Jakby tak kodeks Hammurabiego obowiązywał... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak kodeks Hammurabiego obowiązywał... :evil:

To co? Waliłbyś dzieciakiem o ścianę? Daj spokój, tu należałoby rodziców wziąć na "warsztat" i zapytać jak to się mogło zdarzyć, że wychowują potwory? Swoją drogą 24 godziny na pogotowiu dziecięcym dobrze by szczeniakowi zrobiły, to mocno trafia do nastolatka co może go czekać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nieteges: wczoraj przyjechało do mnie auto dla klienta z uszkodzonym dachem. Jakiś kawał lodu musiał spaść....

z tej serii - człowiek zamówił sobie samochód. Wersja indywidualna, itp. - 8 miesięcy oczekiwania. Samochód przyjechał, rozładunek u dealera - no i kierowca lawety sprawnie samochody rozpakowywuje. Dodam tylko, że na oczach klienta, który wyposzczony przyleciał napatrzeć się na swoją nową zabawkę. Kierowca lawety zaczął opuszczać górny pokład... tyle, że zapomniał, że na dolnym stoi jeszcze ten ostatni samochód.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 24 godziny na pogotowiu dziecięcym dobrze by szczeniakowi zrobiły, to mocno trafia do nastolatka co może go czekać.

Jacek - Ty w to naprawdę wierzysz? Skoro miał dobry ubaw filmując maltretowanie zwierzaka, to jego psychika działa nieco inaczej niż zakładasz - i takie 24h to niekoniecznie odniesie skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - Ty w to naprawdę wierzysz?

Sam już nie wiem, chciałbym. Myślę, że na mnie by zrobiło...Byłem kiedyś tam ze swoją siostrą (jest prokuratorem) i wyszedłem zdołowany na maxa...Ale może faktycznie czasy się zmieniają i takie coś to już nawet nie prewencja...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca lawety zaczął opuszczać górny pokład... tyle, że zapomniał, że na dolnym stoi jeszcze ten ostatni samochód....

 

zawału klient nie dostał :( :?:

na szczęście nie. Aczkolwiek - to był ordynator w dużym szpitalu - ale nie kardiologii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy nie do końca przemyślany pomysł w czasie oglądania "dzieła".

 

Tak myślałem ;) Ja nie widziałem tego filmu i widzieć go nie chcę ale według mnie 90% winy ponoszą rodzice i ich zaniedbania, ot i tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... tak :roll:

:roll: :?

Jak mniemam swoich dzieciaków jeszcze nie masz?

Pozdrawiam

 

Nie mam. A to, że prawo Hammurabiego i tak dalej - pierwszy nie do końca przemyślany pomysł w czasie oglądania "dzieła".

 

...eeeetam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy nie do końca przemyślany pomysł w czasie oglądania "dzieła".

 

Tak myślałem ;) Ja nie widziałem tego filmu i widzieć go nie chcę ale według mnie 90% winy ponoszą rodzice i ich zaniedbania, ot i tyle.

Pozdrawiam

 

Rodzicami tez o sciane mozna , nie widzę przeszkód. Ale to nie w temacie.

 

Czy to ktoś z forum jest posiadaczem Subaru o numerze WX 54039 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...