Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nieteges jest dopiero 2 miejsce we wczorajszych wyścigach go cartowych... pewien koleś z Anglii nie dał mi szans... regularnie miałem do niego po 2 sek straty... nie mam pojecia jak On to robił :???: chyba juz wiem kim jest Stig :mrgreen: koleś kręcił regularne 35s ja miałem regularne 37s a kolejni do 39-40s :twisted:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj sie z nimi, moze mozesz wyslac papcie i to jakos zalatwic

 

ide sobie przypadkową ulica w mieście, w którym się przypadkowo zatrzymałem na jedzenie, wchodzę do przypadkowego sklepu, płacę gotówką. Ani adresu, ani nazwy ani paragonu... :???:

 

Najfajniejsze było to że przy zakupie 3 butów

 

na co Ci 3 takie same buty? Nosisz ze soba zapasówkę? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien koleś z Anglii nie dał mi szans... regularnie miałem do niego po 2 sek straty... nie mam pojecia jak On to robił :???: koleś kręcił regularne 35s ja miałem regularne 37s a kolejni do 39-40s :twisted:

 

może jeździsz kartem BMW? Kersa i dyfuzor masz? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem na JEDYNEJ na 'trawniku' kępce trawy ;D zrobiłem zdjęcie i poszedłem do straży. 20 minut rozmowy i wyszedłem wolny. Strażnik się śmiał z kolegów, że to trawnikiem nazwali ;D

W tamtym roku przed firmą zasadziłem trawnik, cotygodniowe strzyżenie, jak sucho to podlewanie.

Teraz już jest klepisko / sralisko (dla psów)

Dziękuję takim kierowcom jak DNL. :sad:

 

nie mam pojecia jak On to robił

Waga taka sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25 napisał/a:

nie mam pojecia jak On to robił

 

Waga taka sama ?

 

tak naprawde to wiem doskonale na czym polegał problem... Kolega juz nie raz startował kartem, ma na swoim koncie nawet jakieś puchary a ja za kierownicą karta pierwszy raz w zyciu siedziałem :) biorąc to pod uwagę uważam, że zajęcie 2 miejsca za "zawodowcem" jest niezłym rezultatem - w końcu byłem pierwszy wsród "amatorów" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 22 dostałem klucze i papierki punktu na którym będę zastępował kolegę od poniedziałku. O 2 dostaje telefon że było włamanie. Szyby wypchnięte w jakiś sposób, ale alarm zadziałał i uciekli nie zabierając nawet komputerów i sprzętu który leżał na wierzchu. Zanim spisali zeznania i udało się wszystko zabezpieczyć było grubo po 3. Zasnąłem o 4 i dzisiaj w pracy jestem nieprzytomny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś palant/ka przerysował mnie tylny zderzak na parkingu. :evil:

 

Jakis pomidor namazal mi na aucie "umyj mnie" tak skutecznie ze rysy sa do podkladu i caly napis po umyciu auta dalej widac ... Normalnie to ja wyjatkowo opanowany jestem ale w takiej sytuacji jakbym dorwal to nie wiem jakbym sie zachowal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...