Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero przeczytałem. :shock: :evil:

 

Wyrazy współczucia.

 

Nie sądzę osobiście, żeby skradzione rzeczy wypłynęły na Allegro lub na giełdzie. Nie są tak łatwe do sprzedania. To raczej zamówienie.

 

Będzie dobrze.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, zasadniczo, pomijając współczucie moje i męża dla Ciebie za to co się stało, to będziesz miał teraz na głowie :roll: , skoro miałeś taki alarm, to chyba od tego należałoby zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, przepraszam, ale to chyba nawet widać na zdjęciu :roll:
Może być naziemny, albo nawet piętrowy, tak samo może wyglądać, dlatego pytam. Jeśli faktycznie podziemny to normalka że GPS mógł nie zadziałać. Choć sam alarm powinien się włączyć, ale jeśli nikogo nie było w pobliżu to i tak co z tego skoro chwilę pobrzęczał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam ze takie rzeczy dzieja sie tylko w amerykańskich filmach :roll:

Przemeq, mam gdzieś jakieś stare graty typu turbo timer itp itd nawet trójkąt się znajdzie :mrgreen:, więc jak by co chętnie oddam :) Mi to sie wala po garażach a Tobie teraz sie przyda:)

Podziwiam za opanowanie i zimną krew w takiej sytuacji. Ja osobiście poruszyłabym niebo i ziemie w poszukiwaniu tego który to zrobił. Tylko po to by uciąć mu rękę i jaja, bo nie zasługuje na nie skoro nie potrafi uczciwie zarabiać albo przynajmniej docenić tego, że ktoś na to ciężko pracował.

Trzymaj się :)

Zrobimy forumową zrzutkę na jedna felge dla ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq :shock: :shock: :shock:

 

co za mendy p@$%#%@$#&^@%$e :!:

 

 

Mi się wydaje, że cynk sobie znaleźli właśnie u nas na forum lub przyuważyli Ciebie na mieście i po prostu za Tobą pojechali wybadać co i jak. Te buraki zasrane maja dobry wywiad :!:

 

Swego czasu jak siedziałem na autokąciku była podobna sprawa komuś okradli w podobny sposób auto i były podejrzenia, że złodzieje namiary sobie znaleźli właśnie na autokąciku. Na forum gitara.pl też był przypadek wiadomo każdy tam sobie porównuje sprzęt i jeden użytkownik w którymś poście napisał gdzie ma próby i mu wszystkie graty wynieśli za grubą kasę. O naszej-klasie nie wspomnę która jest kopalnią wiedzy dla "ciekawskich".

 

zastanawiam mnie czy istnieje taka możliwość aby w profilu usunąć możliwość zobaczenia wszystkich postów danego użytkownika :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere wyrazy Przemeq , aż ciezko w to uwierzyć

Ja osobiście poruszyłabym niebo i ziemie w poszukiwaniu tego który to zrobił. Tylko po to by uciąć mu rękę i jaja, bo nie zasługuje na nie skoro nie potrafi uczciwie zarabiać albo przynajmniej docenić tego, że ktoś na to ciężko pracował.

o to to.

 

Najgorsze jes to, że skradzione części ktoś kupi, często ze świadomością ich pochodzenia. Mało tego, nie będzie widział w tym nic złego.

Niestety w naszym kraju istnieje powszechna akceptacja złodziejstwa i to na różnych szczeblach.

Co z tego, że kradzione, jak taka okazja :!: :shock: :???:

 

Patrząc na sprawę z innego ujęcia, ogromną część winy ponosi policja. Przecież oni doskonale znają środowiska przestępcze, jakby robili to do czego zostali powołani, to tego typu sprawy byłyby w 90% wykrywane, a co sie przez to rozumie nie opłacalne dla złodzieji. Tu nie trzeba Sherloka, jestem przekonany że to sprawa na dzień dla średniej klasy inpektora.

Sam wielokrotnie byłem okradany. Trzykrotnie radio, raz cały samochód, czterokrotnie lokal i jeszcze kilka drobnych jak telefon itp.

Zawsze zgłaszam na policję i.... nic. Raz, żeby im pokazac jakie to łatwe sam odszukałem ślad przestępcy, co doprowadziło do jego zatrzymania.

Niestety okazał sie nieletni i wypuścili gówniarza :???: .

 

Trzymaj się Przemeq, Ty wracasz do Swojego normalnego, uporzadkowanego życia, a oni będą musieli trwać ze świadomościa bycia gnidą i szmaciarzem do jego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - pamiętaj o jednym - tych ćwoków i tak dosięgnie sprawiedliwość. Jestem o tym przekonany!

 

Pamiętam jak jakieś 13 lat temu mojemu szwagrowi zdjęli pod blokiem na Żoliborzu koła z żółtego malucha, który cały był wart tyle, co Twój turbotimer :lol: Strasznie bolało... Nie trudno sobie wyobrazić jak musiało boleć Ciebie (i to wcale nie tylko z powodu wartości pieniężnej...).

3m sie! I dobrze, że tak do tego podchodzisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom ale hujoza .....

Przykro mi strasznie. :cry:

Jak uda sie kutasów złapać jestem chętny do ganiania ich Babcią po Słomczynie !

Przemeq ciesze sie, że myslisz pozytywnie , tak trzymaj :!:

 

ps. dobry pomysł ,żeby założyć osobny wątek w sprawie skradzinych aut i części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zlodzieji i forum.

nie sadze aby zlodzieje po forach buszowali i tak szukali.mysle ze raczej upatrzyli przemka auto,wiedzieli ze jest wychuchane i zrobione w zwiazku z tym na bogato.mysle ze zlodzieje poprostu go dlugo obserwowali i znalezli czas i moment na kradziez.

identyczna mialem sytuacje z kradzieza mojego forestera.ukradli auto kiedy mialem balange bylismy pijani i wiadomo bylo ze o 2 nad ranem bedziemy spac jak bele i nic nas nie obudzi.weszli do domu wzieli sobie kluczyki portfele narty! (w srodku lata) i ...kielbase z lodowki.po czy otworzyli sobie brame i cichutko wyjechali.akcja przemkowa byla wg.mnie przemyslana strategicznie i nie zrobili tego amatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...