Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, przesylki gina tez w firmie Opus. Odsylalem do carfita opony (chodzilo o wymiane na inny indeks predkosci). Z Poznania opony wyszly, do W-wy doszly, ale juz z W-wy na poludnie do carfita nie wyjechaly. 4 opony o wadze lacznie 25 kg wyparowaly.... "nie mamy pana plaszcza i co nam pan zrobi"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, przesylki gina tez w firmie Opus. Odsylalem do carfita opony (chodzilo o wymiane na inny indeks predkosci). Z Poznania opony wyszly, do W-wy doszly, ale juz z W-wy na poludnie do carfita nie wyjechaly. 4 opony o wadze lacznie 25 kg wyparowaly.... "nie mamy pana plaszcza i co nam pan zrobi"... :roll:

 

I nic? :shock: Znaczy, ze jesteś 4 opony w plecy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA $%$^&%^ nie teges

 

jakaś po$%^$ gnida stwierdziła że przyda jej się radio z Hansa... więc rozbiła mu sie przy tym szyba..poprzecinał dach i połamała część deski..

 

a żeby tak wszystkie plagi, choroby, najgorsze teściowe świata i co tylko na tego dziada! żeby tak moje maleństwo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA $%$^&%^ nie teges

 

jakaś po$%^$ gnida stwierdziła że przyda jej się radio z Hansa... więc rozbiła mu sie przy tym szyba..poprzecinał dach i połamała część deski..

 

a żeby tak wszystkie plagi, choroby, najgorsze teściowe świata i co tylko na tego dziada! żeby tak moje maleństwo :cry:

 

Uuuuuuuuu.... wyrazy współczucia... Trzeba być niezłą gnidą, żeby tak zrobić. Bardzo nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa,

MEGA $%$^&%^ nie teges

 

jakaś po$%^$ gnida stwierdziła że przyda jej się radio z Hansa... więc rozbiła mu sie przy tym szyba..poprzecinał dach i połamała część deski..

 

a żeby tak wszystkie plagi, choroby, najgorsze teściowe świata i co tylko na tego dziada! żeby tak moje maleństwo

 

Witek mi o tym syfie opowiadał w poniedziałek. Przykro strasznie i wściekło okrutnie :evil:

 

Głowa do góry.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dla wszystkich za słowa wsparcia..będzie miło Hansowi jak mu je przekaże. Jak sobie przypomne jak stał taki biedny, zdemolowany to aż zaczynam gotować. :evil::evil::evil:

 

Przy okazji podziękowania dla Norberta i Kiszeczki Serwisowej za pomoc w "ogarnięciu tematu"

 

p.s. Fido-dobrze że masz liczną rodzine i sporo słusznych parasoli...mój narazie sie trzyma choć dziś był wystawiony na "testy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...