Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

coś zmieliłem w napędzie :evil: bardziej doświadczeni mówią że to skrzynia :???:

 

NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁEM TAK AWARYJNEGO PARCHA JAK SUBARU IMPREZA WRX, DNO I DWA METRY MUŁU :mad: :mad: :mad:

 

NIGDY WCZESNIEJ W ŻUCIU TAK NIE TRAKTOWAŁEŚ AUTA....

 

Nie wierze że jeździłaś normalnie i sie skrzynia skończyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zmieliłem w napędzie :evil: bardziej doświadczeni mówią że to skrzynia :???:

 

NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁEM TAK AWARYJNEGO PARCHA JAK SUBARU IMPREZA WRX, DNO I DWA METRY MUŁU :mad: :mad: :mad:

 

NIGDY WCZESNIEJ W ŻUCIU TAK NIE TRAKTOWAŁEŚ AUTA....

 

mylisz sie, S(z)kodą jeżdżę ostrzej od końca dotarcia i tfu :!: tfu :!: nie ma z nia zadnych problemow :mad: a seryjna to ona nie jest :razz:

 

Nie wierze że jeździłaś normalnie i sie skrzynia skończyła :P

 

to w co wierzysz a w co nie jest mało istotne w tym przypadku, dla mnie wazne jest to, że ruszyłem spod świateł delikatniej niz Skodą w dieslu i wspaniałe subaru się rozpadło :evil:

 

o kwestii wymiany panewek i wału w seryjnym aucie nawet nie wspominam :evil: zapewne za jedno i drugie moge serdecznie podziekowac poprzedniemu wlascicielowi, ale wcale nie zmienia to faktu ze sie sypie to moje spelnione marzenie :???:

 

[EDIT]

Octavia bylem dwa razy na torze i kilka razy na zawodach na 1/4 (a nocnych spotow nie zlicze), Subaru boje sie jechac na tor, bo nie mam gwarancji ze dojade, a praktycznie mam gwarancje ze nie wroce na wlasnych kolach :lol: zaczalem sie powaznie zastanawiac nad zalozeniem haka do Octy i zakupem/wynajeciem przyczepki, byloby w sam raz do poruszania sie subaru i moze by sie przestalo psuc :mrgreen:

Echhh polska i rynek aut uzywanych oraz uczciwosc ludzka :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁEM TAK AWARYJNEGO PARCHA JAK SUBARU IMPREZA WRX, DNO I DWA METRY MUŁU

 

1. Wyrazy współczucia :shock:

 

2. Dawać tu Krzysioma!!! :wink:

 

3.

Echhh polska i rynek aut uzywanych oraz uczciwosc ludzka

Do Polski jako takiej bym pretensji o to nie miał - nie Jej wina, że ją zgwałcono sto razy i sto razy wyrżnięto elity - natomiast co do uczciwości różnych ludzkich kundli, jak najbardziej, niestety, racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zmieliłem w napędzie bardziej doświadczeni mówią że to skrzynia

współczucia. PS. Może ta awaria wynikła z faktu że nie był wymieniony olej w skrzyni i dyfrze przy 50tys.

 

moze, wszystkie oleje wymienilem zaraz po zakupie, ale co bylo wczesniej tego nie wie nikt :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY WCZESNIEJ W ŻUCIU TAK NIE TRAKTOWAŁEŚ AUTA....

 

Nie wierze że jeździłaś normalnie i sie skrzynia skończyła :P

 

to w co wierzysz a w co nie jest mało istotne w tym przypadku, dla mnie wazne jest to, że ruszyłem spod świateł delikatniej niz Skodą w dieslu i wspaniałe subaru się rozpadło

 

Intak - miałem przyjemność zobaczyć, jak misiekwaw traktuje swoją Skodę, zanim stał się posiadaczem subaru i forumowiczem na tym forum i wiem, że nie jest to wolne auto, a misiekwaw wie, jak się z nim obchodzić, tak że muszę powiedzieć, że tym razem się jednak mylisz.

 

Wygląda mi na to, że misiekwaw trafił na jakiegoś piiiiiiip (o jaka szkoda, że jestem modem :neutral:), który mu sprzedał zdrutowane auto, nadające się najwyżej na złom. I nie ma tu różnicy, czy to subaru, czy nie. Mam świadomość, że też masz WRX-a, podobny rocznik i że też nie jeździsz nim wyłącznie po bułkę. Różnica polega tu na tym, że Ty masz samochód od nowości i dbasz o niego, a najwyraźniej poprzedni właściciel miśkowego WRX-a był zwykłym druciarzem i mordercą samochodów. A przed takim to nawet subaru się podda... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega tu na tym, że Ty masz samochód od nowości

 

Intak nie ma WRXa od nowości - z tego co pamiętam to zanabył go od wrx33.

 

No to tym bardziej - jak ja bym sprzedawał wóz komuś z forum, to 15 razy bym go (samochód, nie tego kogoś*) przed sprzedażą sprawdził, żeby nie musieć potem na forum świecić oczami :twisted:.

 

 

 

* - chociaż po akcji Babroch sprawdziłbym i to i to :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekwaw, czy moze kupowales autko stąd :?:

 

wyglada podobnie a to ze dane, szczegolnie przebieg, sie nie zgadzaja to juz najmniejszy problem dla naszych handlarzy :evil: . jesli tak to o duda auto juz bylo na forum :!: . smiechu w kupie/sprzedam ostrzegal przed autem przez nich robionym wiec moze to jest pies pogrzebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekwaw, czy moze kupowales autko stąd :?:

 

wyglada podobnie a to ze dane, szczegolnie przebieg, sie nie zgadzaja to juz najmniejszy problem dla naszych handlarzy :evil: . jesli tak to o duda auto juz bylo na forum :!: . smiechu w kupie/sprzedam ostrzegal przed autem przez nich robionym wiec moze to jest pies pogrzebany

dlatego wrzucilem linka. oczywiscie nic nikomu nie zarzucam i o nic nie oskarzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zmieliłem w napędzie :evil: bardziej doświadczeni mówią że to skrzynia :???:

 

NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁEM TAK AWARYJNEGO PARCHA JAK SUBARU IMPREZA WRX, DNO I DWA METRY MUŁU :mad: :mad: :mad:

 

NIGDY WCZESNIEJ W ŻUCIU TAK NIE TRAKTOWAŁEŚ AUTA....

 

Nie wierze że jeździłaś normalnie i sie skrzynia skończyła :P

 

misiek wg mnie najnormalniej w swiecie wycial dwojke - auto juz jest w dobrych rekach i najrawdopodobniej dostanie nowa skrzynie od 04 i misiek juz nie bedzie narzekal :razz:

 

miejmy nadzieje ze to ostatni przypdek ktory dopadl miska bo juz mu wystarczy tych przypadkow ;)

 

misiek bedzie dobrze i auto na serio Ci sie odwdzieczy za to ze je doprowadziles do stanu uzytkownosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze to ostatni przypdek ktory dopadl miska bo juz mu wystarczy tych przypadkow

 

życze ci zeby tak było, ale niestety jesli jest faktycznie zdrutowany wrx to to sie tak szybko nie skonczy. Kupiłem kiedys nieswiadomie ibize cupre po przejsciach i wkladałem w nią cierpliwie liczac ze to własnie ostatnia naprawa i nic, sypała sie az do kresu zywota (rozwaliłem ją bo mi duren ciężarówką wyjechał przed maskę na skrzyzowaniu przy broniszach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nieraz nie da się przewidzieć awarii i trudno obwiniać sprzedającego. W GTku, którego teraz kupiłem po przejechaniu 100 km obróciła sie panewka. Mam odpowiedni aneks do umowy kupna sprzedaży, który teraz pozwoliłby mi oddać auto ,ale nie mam żadnych pretensji do sprzedawcy, bo wiem że nawet w autach salonowych dzieją sie różne rzeczy...(ale tu jest gwarancja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kawiory sprzedają auta? Myślałem, że oddają biedocie w celach charytatywnych.

 

sprzedają - gdyby rozdawały, już dawno byś jakimś jeździł :razz:

 

sorry, dowcip z tej samej półki :razz:

 

Czemu dowcip? Ja bym naprawdę chciał jakimś jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Kierownik S8 do mnie przez CB:

- "To już jest ten diesel Subaru?"

- " :shock: Nie... To jest benzyna..."

- "Eee... To czemu tak dymi przy przyspieszaniu...?

 

Jechaliśmy wtedy w okolicach 200 - 220, ale czy to jest normalne w Subaru, że dymi w maksymalnym obciążeniu?

Czy to jest odpowiedź na pytanie "Dlaczego Subaru palą tak dużo?", czy też po ok. 100'000 w H6 już nie ma pierścieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest odpowiedź na pytanie "Dlaczego Subaru palą tak dużo?", czy też po ok. 100'000 w H6 już nie ma pierścieni?

Gal!!Przekombinowalem z wydechem w swoim OBK i auto przestało chodzić na 6 cylindrów. Różne były domysły. Balem się,że krzywdę zrobilem silnikowi. Uspokoili mnie stwierdzeniem:

"Nie mart się! W Polsce (info kogoś z SIP) padły dwie H6. Jeden jeździł bez oleju, drugi bez płynu chłodniczego. Ten silnik jest nie do zarżnięcia" Dzięki Bogu nie bylem trzecim przypadkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal!!Przekombinowalem z wydechem w swoim OBK i auto przestało chodzić na 6 cylindrów. Różne były domysły. Balem się,że krzywdę zrobilem silnikowi. Uspokoili mnie stwierdzeniem:

"Nie mart się! W Polsce (info kogoś z SIP) padły dwie H6. Jeden jeździł bez oleju, drugi bez płynu chłodniczego. Ten silnik jest nie do zarżnięcia" Dzięki Bogu nie bylem trzecim przypadkiem :mrgreen:

Wygląda więc na to, że przy maksymalnym obciążeniu daje tak bogatą mieszankę, że z wydechu można by ołówki robić.

No i to tłumaczy spalanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to, że przy maksymalnym obciążeniu daje tak bogatą mieszankę, że z wydechu można by ołówki robić.

No i to tłumaczy spalanie...

Czasami mojego też "trochę" obciążę i koledzy, którzy w efekcie moga obserwować nowy tłumik mojego OBK nie wspominali, że coś tam przydymia :mrgreen: Ja bym jednak podjechal do ASO, ale stawiam flaszkę, że silnik jest OK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...