Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie znieczulił w bardziej tradycyjny i przyjemniejszy sposób i taksówka pojechał do dentysty z zapasem znieczulacza w plecaku :twisted:

 

se jaja robicie a to jest powazna sprawa - niczego sie tak nie boje jak dentysty :cry:

 

trza sie umowic na narkoze :mrgreen: i to jest teges bo narkoza dozylna jeste BARDZO TEEEEGES :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chodzę do dentystek, po tym co usłyszałam od ostatniej jakiś czas temu .

 

A ja wręcz przeciwnie :cool:

Jak Pani Dentysta jest miła, zgrabna i powabna, to człowiek chętniej na wizyty się umawia, jakoś mniej boli i pieniędzy nie tak szkoda :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal napisał/a:

... po tym co usłyszałam ...

 

 

Co, co?

 

Dwie dentystki rozmawiały sobie, jak to nie mają siły i że po 17tej to już coś słabo widzą itp. :roll: . Chyba się troszkę zapomniały, ale więcej tam nie poszłam. Teraz mam za to miłego i przystojnego Pana Dentystę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie dentystki rozmawiały sobie, jak to nie mają siły i że po 17tej to już coś słabo widzą itp. :roll: . Chyba się troszkę zapomniały, ale więcej tam nie poszłam. Teraz mam za to miłego i przystojnego Pana Dentystę :mrgreen:

 

i łudzisz się, że on ma zdrowsze oczy? :mrgreen:

Moja dentystka stawia sprawę jasno - do 18.00 robi poważniejsze zabiegi, wieczorem przeglądy, wybielanie lub emergency. Stomatolog też człowiek. Podobno :wink:

Moja jest równa babeczka, leczę się u niej od... 14 lat :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i łudzisz się, że on ma zdrowsze oczy? :mrgreen:

 

ale może chociaż ładniejsze? :mrgreen:

 

z drugiej strony się nie dziwie, widziałem nieraz efekty przepracowania w przygotowaniu zębów pod korony. z kilku opiłowanych zębów 3 zrobione perfekt, a później coraz gorzej. ja bym unikał takich co "mogą" pracować 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak wysłałem kumpelę do znajomego, w celu usunięcia ósemek, w dniu jak akurat przenosili instytut stomatologii. W trakcie wyrywania.

-siostro, proszę o ligninę

-ale panie doktorze, lignina jest już spakowana

-ok

po chwili

-siostro, poproszę szwy

-one też już są spakowane

 

:mrgreen:

 

Po tym powiedziała że już nigdy nie pójdzie do nikogo kogo Jej polecę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...