Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gal, lecac wieki temu do Wiednia zalapalem sie wlasnie na ktorys z radzieckich wynalazkow w sluzbie LOT-u. Niezapomniane sa chwile kiedy wszyscy pasazerowie klaszcza po wyladowaniu :lol: No i do tego siedzaca za mna kobieta ze znudzona mina powiedziala: "nie lubie latac tymi ruskimi samolotami, bo im sie skrzydla trzesa" :shock: Patrze za okno, a samolot faktycznie "macha" skrzydlem... Po wyladowaniu klaskalem...oj mocno ... :mrgreen:

 

Szymon, kazdy ktorym lecialem troche machał ;-) I nie byly to ruskie wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie towarzyskie w ogóle rozkwitło - miałem wrażenie, że jestem jedynym, który nie ma flaszki (lub kilku) przy sobie. Ludzie chodzili po pokładzie z butelkami w rękach, tworzyły się grupki dyskusyjno-wokalne, nikt nie zwracał uwagi na stewardesy ani nie oczekiwał od nich czegokolwiek.

 

Czy aerofłot lata do Australii? :mrgreen: Uprzyjemniloby to 26 godzin lotu nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jak się na Wymój-Mańki napada hopę z 200kmh! :razz:

No coś Ty... grzeczny byłem... ostatnio :twisted:

 

Na liczniku wskoczyło tydzień temu 200k km... i tak długo te oryginalne amorki wytrzymały :) Zwłaszcza, że przez ostatnie 40 tysięcy (od kiedy ja tym sprzętem jeżdżę), lekkiego życia nie miały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges:

- Nie zarejestrowałem szrota, bo zostawiłem zaświadczenie o akcyzie z UC w mieszkaniu, a zanim dojadę i wrócę z Krakowa - to Wydział Komunikacji będzie już zamknięy.

- Firma DPD-Masterlink - to jakiś dramat. Od 20-ego czekam na opony.

 

 

Mam już dość tego auta... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, nie chce Cie dolowac, ale jak z carfitem przesylalismy sobie opony kurierem, to wcielo... 4 opony rozplynely sie w firmie kurierskiej bez sladu... "nie mamy pana plaszcza i co nam pan zrobi" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zyczliwi modom forumowicze.... :roll: ... nawet w swieta nie odpuszcza.... :roll:

 

 

:mrgreen::lol:

 

Wigilia to nie święto i pewnie dlatego :) Oczywiście nawet modom życzę w święta zdrówka :mrgreen: Ehh panowie to nieteges jest, a nas się żarty trzymają.

 

Zatem nieteges: wstałem dzisiaj o 7 rano... nie wiedziałem, że tak wcześnie to już coś się dzieje na świecie. Zawsze myślałem, że wszystko wyłączają i na noc nawet Ziemia przestaje się obracać :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Gru 24, 2007 10:06 am ]

Pumex bo za opony pozostawione u szatniarza, szatniarz nie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges:

- Nie zarejestrowałem szrota, bo zostawiłem zaświadczenie o akcyzie z UC w mieszkaniu, a zanim dojadę i wrócę z Krakowa - to Wydział Komunikacji będzie już zamknięy.

- Firma DPD-Masterlink - to jakiś dramat. Od 20-ego czekam na opony.

 

Żebyś z tymi papierkami nie skończył, jak ten nieszczęśnik z "Alternatywy 4", który żeby dostać mieszkanie musiał akty urodzeń rodziców z Syberii ściągać :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges:

- Nie zarejestrowałem szrota, bo zostawiłem zaświadczenie o akcyzie z UC w mieszkaniu, a zanim dojadę i wrócę z Krakowa - to Wydział Komunikacji będzie już zamknięy.

- Firma DPD-Masterlink - to jakiś dramat. Od 20-ego czekam na opony.

 

 

Mam już dość tego auta... :roll:

 

rejestrujesz gdzies na wsi zeby ubezpieczenie bylo tansze ? :mrgreen:

 

dpd jest tragiczne, 6 listopada wyslano do mnie paczke z dusseldorfu. odebralem kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...