Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Hamulec nożny dodatkowy obsługujemy następująco:

 

1. Otwórz drzwiczki kierowcy.

2. Wystaw nogę.

3. Zahamuj.

 

Potem można sobie dla relaksu podotykać... DVD, żeby się zorientować względem róży wiatrów.

 

PS. Po otwarciu drzwiczek, samochód jest rzeczywiście jakby większy... no, może nie "duży", ale jednak.

 

Więc zasadniczo wszystko się zgadza...

 

PS 2. Zbychu, witamy na Forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie chcą czekać do rana:

 

http://www.dziennik.pl/polityka/article ... otych.html

 

Upatrzone przez Ziobrę auto jest naprawdę z wysokiej półki. Subaru forester kosztuje prawie 200 tysięcy złotych. Według "Faktu", takim autem jeździ brat Zbigniewa Ziobry - Witold. Samochód ma najnowocześniejsze wyposażenie, m.in. silnik sterowany mikroprocesorem, kilka rodzajów hamulców, nawigację DVD z ekranem dotykowym. Przede wszystkim auto jest duże.

 

:mrgreen:

Nie przepadam za panem Ziobro, ale pismaki (WIELU :!: ) to gnoje do potęgi. Hieny, które zgnoja każdego, a poźniej napiszą sprostowanie na ostatniej stronie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik sterowany mikroprocesorem

no wlasnie w tych pospolitych autach tylko ECU wlozyli :mrgreen:

 

kilka rodzajów hamulców

Zwykly i awaryjny. Wypasik. :mrgreen:

 

Co oni ten artykul 30 lat temu napisali i do tej pory trzymali haka? :wink:

 

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 1:07 am ]

PS 2. Zbychu, witamy na Forum :twisted:

 

uzytkownik zbizio, znany lawtrendsetter :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..lę, jak można ludziom robić taką wodę z mózgu. Nie lubię Ziobry, ale takie teksty to trochę poniżej pasa. Nie sprostuje - znaczy coś jest na rzeczy, sprostuje - aha nie za 200 tylko za 100, a ja ciężko pracujący lud to muszę po dziadku Niemcu Golfem 3 za 5 tysi jeździć. Zaczynam rozumieć maksymalne wkur... niektórych ludzi na szmatławce.

 

P.S. Mamusia - Tribeca, brat Forester, sam Zbysiu też pewnie Forester - to się nazywa przywiązanie do marki. A może zacznie nas tu odwiedzać? Brrrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.onet.pl/0,1664917,wiadomosci.html

w tym kraju juz widzialem rozne rzeczy... ale chyba codziennosc nie przestanie mnie zaskakiwac....

BTW, czy ktos ma wejscie na fuche w komisji przetargowej? dajcie mi rok.... i ja pierdziele 6-stki w totka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styczeń za pasem a co za tym idzie sesja a ja jeszcze nie zacząłem się uczyć :/

 

taa a ja musze prace mag oddac :roll:

 

oddać do promotora by ten poprawił, czy złożyć w dziekanacie celem zarejestrowania pracy...

 

btw. pytanie do obeznanych z tematem uczelnianym: ile czasu (lat) ma się na złożenie pracy magisterskiej po skończonych studiach, by móc ją bronić a nie ponownie studia powtarzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upatrzone przez Ziobrę auto jest naprawdę z wysokiej półki. Subaru forester kosztuje prawie 200 tysięcy złotych.

ROTFL! W ciagu kilkudziesieciu minut poprawili na 160tys =) A na zdjeciu wolnyssak :lol:

 

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 11:15 am ]

Nie przepadam za panem Ziobro, ale pismaki (WIELU :!: ) to gnoje do potęgi. Hieny, które zgnoja każdego, a poźniej napiszą sprostowanie na ostatniej stronie :!:

Akurat po fakcie nie mozna sie spodziewac niczego innego. Niech sie i tak Ziobro cieszy, ze w takim falszywie zyczliwym tonie napisali, bo mogli, jak w jakiejs innej gazecie (nie pomne ktorej) widzialem, stwierdzic, ze Subaru, to auto dla dojrzalych i opanowanych ludzi (pewnie wielu z The Forum sie z ta teza zgodzi), a Ziobrze jeszcze daleko do tego stanu.

 

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 11:17 am ]

Nie lubię Ziobry [...] A może zacznie nas tu odwiedzać? Brrrrrr....

I jeszcze bedziesz do niego kiwal po drodze :shock:

 

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 11:21 am ]

Czyli szykuje się nowy forumowicz ... hmmm jaki mógłby mieć nick : kosteczka , ex-mini , Zbigniew Z ???

Stojąc w szeregu z Normalnym , Zbigniewem B , Rebelem mógłby przysporzyć wiele uciechy ...

Jestem za . :cool:

I pewnie zacznie od razu zbierac logi, screenshoty i inwigilowac adminow serwera, a jak dojdzie do wladzy ponownie, to uruchomi prokuratorska machine... Pierwszy na tapete pojdzie watek "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego" na rowni z tymi, ktorzy odwaza sie ze Zbynka Z nasmiewac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szykuje się nowy forumowicz ... hmmm jaki mógłby mieć nick : kosteczka , ex-mini , Zbigniew Z ???

Stojąc w szeregu z Normalnym , Zbigniewem B , Rebelem mógłby przysporzyć wiele uciechy ...

Jestem za . :cool:

I TO BĘDZIE MEGA NIETEGES.... :evil::evil::evil:

 

EDIT.

 

Żona, jak uslyszała, sprzedaje Forestera :evil: :wink:

ale kupi inne Subaru.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...