Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Twoim zdaniem jasne wytyczne, wyjaśnienie jak oznaczone są felgi na konkretną stronę auta i zdjęcie samochodu z poprawnie zainstalowanymi felgami to ZA MAŁO żeby baran je poprawnie założył...? Zgaduje że najlepiej to ojciec powinien je sam założyć, coby wulkanizator przypadkiem błędu nie popełnił :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel Castro nie żyje :(

Ja o tym napisałem w tegesach. ;)

Co by o nim nie myśleć niesamowita i raczej pozytywna postać. Kilkaset zamachów CIA na jego życie a i tak odszedł na własnych warunkach (dzisiaj całkowicie wystarczyłby jeden-dwa drony, również bez sądu ...cóż takie czasy).

Taaaaa...., pozytywna. O święta naiwności!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze i PW - w jednym zbiorze! ;)

Może to jest zbiór relaksu?... Nie? Hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belg US,B-52 myślę  że część czytających  zrozumiała moje przesłanie .  A resztę odsyłam do Wikipedii.


skwaro kpiny sobie robisz z symbolu Polski walczącej  ?

Edytowane przez Krajanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belg US,B-52 myślę że część czytających zrozumiała moje przesłanie . A resztę odsyłam do Wikipedii.

 

skwaro kpiny sobie robisz z symbolu Polski walczącej ?

Nie ja, pseudopatrioci tego pokroju robią. Znaczek Polski Walczącej został obrzydzony i zohydzony kompletnie przez takich baranów. Ostatnio widziałem takiego pseudopatriotę na pokaz z opaską PW na ramieniu na mieście. Ciekawe czy to jego auto:

ba07fe157121d2d44f2dee5ee8d1f752.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem na tylną kanapę 3 worki ekogroszku z Castoramy. Oczywiście nie bezpośrednio, ale na podwójnie złożonym, grubym kocu. Po kilku godzinach wożenia się z nimi po mieście okazało się, że w jednym z nich było tyle wody, że wyciekła z niego czarna maź. No i mam kanapę upaćkaną na czarno.  :facepalm:  :cry: 

Pocieszeniem jest sypiący od kilku godzin śnieg. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...