Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Miałem z nią do czynienia dwa razy i dwa razy zachowała się jak kretynka. Jako dziennikarka była ok

Brak wspolnego poczucia humoru czy obcesowość nacechowana cynizmem? Pytanie otwarte i bez uprzedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem z nią do czynienia dwa razy i dwa razy zachowała się jak kretynka. Jako dziennikarka była ok

Brak wspolnego poczucia humoru czy obcesowość nacechowana cynizmem? Pytanie otwarte i bez uprzedzenia.

 

 

Raz w pracy doniosła na mnie za winy nie zawinione, a drugi raz poszła na skargę do Baczyńskiego, że jej zginęły rzeczy z biurka. Ten drugi raz, to akurat byłem minutę w pokoju z red naczelnym i tylko przestawiłem jej fotel, a zostałem oskarżony o kradzież, ale nie miałem karty do pokoju i na kompie wyszło, że drzwi otwarte były 2 minuty. Na biurku bałagan, ale....... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda... ale lotka może ocalała :)

i oczywiście kierowca... wszyscy OK?

Tam wiele gratów ocalało, pewnie niedługo jako igła bez uszczerbku będzie do kupienia :)

 

Co do filmiku "polskie drogi",to też pompę cisnąłem z tego 911 ,ale jak się okazało niby przekierowuje na 112,dziwne to to,ale grunt,że hula,niby.

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dwumiesięcznym postoju w garażu gtek ma zastały tylny prawy zacisk... Jutro się zabieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...