Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2018 o 10:51, andgasow napisał:

Czołem!
Wczoraj miałem przyjemność powypasać swoją świnkę na płycie lotniska Warszawa-Babice pod okiem Piotra Wróblewskiego.
Najpierw pokazał mi ile potrafi moje nowe autko, później zaś przez półtorej godziny rugał mnie z siedzenia obok. Dla mnie, człowieka całkowicie zielonego i samouka drogowego było to niesamowite przeżycie, wiem że przez najbliższe miesiące będę częstym gościem Piotra. Polecam każdemu niezależnie od umiejętności. Człowiek potrafi nauczyć a jego rozeta to naprawdę wymagający tor.

https://www.google.com/maps/@52.2670205,20.9203869,273m/data=!3m1!1e3
Szerokości panie i panowie! :-)

ps. Dzięki @sender3 za to piękne auto. Jest warte każdej złotówki i chwili w nim spędzonej.

 

I jak Sportshift to fajna i wygodna zabawka? Też już uważasz że nie trzeba manualnej skrzyni do fajnej zabawy ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
36 minut temu, suberet napisał:

Kupiłem "nowego" Forka. 2007 NA, z LPG założonym pół roku temu, z prawdziwym przebiegiem 136tys. :)

Na wielce zasłużonego poprzednika jest już chętny. :)

Pokaz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, suberet napisał:

Nie obfotałem jeszcze. Srebrny, typowy, wszystkomający. Nawet wszystkie żaróweczki podświetlania przycisków  świecą.

Czad B)

Gratulacje :thumbup:

Ma elektrycznie składane lusterka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suberet napisał:

Kupiłem "nowego" Forka. 2007 NA, z LPG założonym pół roku temu, z prawdziwym przebiegiem 136tys. :)

Na wielce zasłużonego poprzednika jest już chętny. :)

Gratki, a poza tym :needpics2as1fs:

 

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Teddy26 napisał:

Czad B)

Gratulacje :thumbup:

Ma elektrycznie składane lusterka ? 

Dzięki!

Lusterka się składają, co mnie bardzo cieszy, bo to dość rzadki bajer. No i okno w dachu jest, co też nie zawsze występuje.

Jedyne, czego nie ma, to chłodzony schowek w podłokietniku, bo takie chyba były. Przynajmniej tak mi się wydaje jakby tam czegoś brakowało.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Aga napisał:

Gratki, a poza tym :needpics2as1fs:

 

;)

 

Ciemną nocą go przywiodłem

Zrobić fotek więc nie mogłem

Co nadrobić się postaram

Choć żem tępy w tym jak taran

 

 

 

....a może by jakiś odpust za ożywienie wątku i obędzie się bez zdjęć? :unsure:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, suberet napisał:

....a może by jakiś odpust za ożywienie wątku i obędzie się bez zdjęć? :unsure:

Wszyscy czekają na fotki :evil2:

 

12 godzin temu, suberet napisał:

Lusterka się składają, co mnie bardzo cieszy, bo to dość rzadki bajer.

Tego mi właśnie niestety brakuje :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szlag mnie jasny trafi zaraz!!! :wacko: Siedzę 55 min z podłączonym do lapka telefonem, bo chciałem zdjęcia przenieść i nijak nie mogę dojść jak to zrobić. Ten, co wymyślił cały ten Android to jakiś powalony gość. W Nokii na Windowsie było to banalnie proste, nawet dla takiego tłuka jak ja. Mam w Lapku mój telefon, czyli go znajduje, mam tysiące zdjęć (nawet te z przed 15 lat robione Nokią i przeniesione na obecnego Samsunga) ale tego, co robiłem dzisiaj nie ma NIGDZIE! Co za kretyn wymyślił, żeby miejsce przechowywania zdjęć w tel. opisać jako DCIM? Programiści są powaleni totalnie! Czy to tak trudno jakoś czytelnie opisać? Poddaję się....

 

Kończę, bo mógłbym tak długo i dużo.....:evil:

No i wyszedł nieteges w tegesach.....

 

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, suberet napisał:

No szlag mnie jasny trafi zaraz!!! :wacko: Siedzę 55 min z podłączonym do lapka telefonem, bo chciałem zdjęcia przenieść i nijak nie mogę dojść jak to zrobić. Ten, co wymyślił cały ten Android to jakiś powalony gość. W Nokii na Windowsie było to banalnie proste, nawet dla takiego tłuka jak ja. Mam w Lapku mój telefon, czyli go znajduje, mam tysiące zdjęć (nawet te z przed 15 lat robione Nokią i przeniesione na obecnego Samsunga) ale tego, co robiłem dzisiaj nie ma NIGDZIE! Co za kretyn wymyślił, żeby miejsce przechowywania zdjęć w tel. opisać jako DCIM? Programiści są powaleni totalnie! Czy to tak trudno jakoś czytelnie opisać? Poddaję się....

 

Kończę, bo mógłbym tak długo i dużo.....:evil:

A nie masz ustawionego automatycznego usuwania zdjec po zrobieniu backupu do chmury?  Sam DCIM (Digital Camera IMages) to nie przypadlosc Androida tylko specyfikacja odziedziczona po producentach aparatow foto :) Ajfony tez to maja tylko tam nikt nie zaglada na telefon a wszystko przez appke/chmure leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

A nie masz ustawionego automatycznego usuwania zdjec po zrobieniu backupu do chmury?  Sam DCIM (Digital Camera IMages) to nie przypadlosc Androida tylko specyfikacja odziedziczona po producentach aparatow foto :) Ajfony tez to maja tylko tam nikt nie zaglada na telefon a wszystko przez appke/chmure leci.

Co ty do mnie piszesz??? :blink:

Nie korzystam z chmury. Zrobiłem zdjęcie i je mam w tel. Tyle wiem i tyle umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, blejzu napisał:

Ale to masz to zdjecie ale nie mogles znalezc czy nie masz?

Mam je normalnie w telefonie. Laptop widzi telefon, stare zdjęcia, filmy i inne pierdoły są, a najnowszych zdjęć nie ma na laptopku. nie wiadomo, gdzie ich szukać. Przejrzałem wszystkie dostępne pliki.

Nie ma co dywagować, tylko muszę podszkolić się w tych technologiach, bo przez ponad 6 lat z Nokią rozleniwiłem się i zostałem mocno z tyłu. W rodzinie i wśród znajomych ruszyła fala wsparcia moralnego i technicznego dla ostatniej sieroty technologicznej, więc może w końcu to ogarnę. Obawiam się jednego - zanim ogarnę, znów będę z tyłu. Wkurza mnie to, że już kilka razu doganiałem postęp (a przynajmniej tak mi się wydawało) ale rzadkość użytkowania jakichś nowo poznanych funkcji powoduje, że zapominam i cały cyrk zaczyna się od nowa.

Niestety, Windows wpuścił ludzkość w ślepą uliczkę zmuszając kolejne już pokolenia do jazdy nowoczesnym w latach 80tych Polonezem, tyle, że doposażanym w ABS, ESP, i inne trzyliterowe skróty, we wszelkie poduszki, elektrobajery, katalizatory, cuda wianki, ale to nadal Polonez. Doinwestowany, obajerowany, nabłyszczony, ale nadal Polonez. Taki jest właśnie Windows i wszystko, co z nim musi współpracować. To nie jest moja opinia. Wyraził ją pewien znany w świecie informatyk. Oczywiście nie pisał o Polonezie, tylko czymś znanym w USA.

Ja jestem z pokolenia, które, co włączyło, to działało. I tyle. Wszystko było proste. Teraz współczesna technologia działa jakby się chciało włączyć światło w jednym pokoju, to trzeba wejść pod łóżko, potem włączyć coś w piwnicy, następnie za szafą i na strychu, itd. Taka jest w moim odbiorze współczesna elektronika.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, suberet napisał:

Ja jestem z pokolenia, które, co włączyło, to działało. I tyle. Wszystko było proste.

 

Niestety, mimo, że wydaje mi się "że ogarniam" to czasami tracę sporo czasu na "rozkminienie" dlaczego coś działa tak a nie inaczej i jak to zmienić ... zwłaszcza jak sobie przypadkowo coś przestawiłem ;) 

 

Wg mnie powinny być jakieś "poziomy" konfiguracji i ustawiania telefonu: newbie, intermediate, advanced czy coś. Ten co używa 5 funkcji na krzyż może sobie włączyć i zostać na poziomie "newbie" na wieki wieków. A reszta niech sie doktoryzuje ;)

 

 

 

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, subleo napisał:

 

Otwórz tj. wyświetl na telefonie, którekolwiek z "niewidocznych dla komputera" zdjęć. Wybierz "Details"/ "Szczegóły" i zobacz gdzie jest zapisane i czy nie ma jakiś dziwnych opcji włączonych (typ ukryte pliki etc.)

Ścieżka / Karta pamięci/DCIM/Camera - wszystko to przejrzałem na kompie kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, suberet napisał:

Ścieżka / Karta pamięci/DCIM/Camera - wszystko to przejrzałem na kompie kilka razy.

 

Rozumiem, że na telefonie jest a po wrzuceniu karty do komputera nie ma. Ja bym spróbował za pomocą telefonu skpiowac te zdjęcia do innego, nowego folderu. Poźniej wrzucił kartę do komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, przemekka napisał:

Może zapisały się w pamięci telefonu, a nie na karcie. 

Nie przekładam karty, tylko podłączam się kabelkiem do wejścia USB.

Ale tak w ogóle, panowie dajmy spokój, bo się wątek robi mega nietegesowy. Dziękuję wszystkim za pomoc. Jakoś dojdę do tego. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym wszystkim falowcom obciętym na krótko polecić sklep i komis Radiokom z Torunia

Kupiłem w nim używane CB radio Uniden pro 520xl oraz antenę do niego, ale nie w tym rzecz.

Dawno już nie spotkałem się z tak profesjonalną i kreatywną obsługą klienta, co dla mnie, słabo obeznanego z CB, stanowiło przeogromną wartość.

Pana Jarosława serdecznie pozdrawiam i dziękuję a jego usługi polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...