Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, fajne! Miałem kiedyś taki breloczek to mi się urwał :sad:

 

Hmm, chyba Ci sie odpial raczej :P Ta linka jest konkret

 

[ Dodano: Nie Lis 08, 2009 8:05 pm ]

A ja mam podobny tylko, ze Solberg ma nr 5 i jedzie w Monte Carlo :cool:

 

A to tez byl i jeszcze ze 3 inne :) Ten moj to moj rocznik, wiec wybor byl prosty.

 

[ Dodano: Nie Lis 08, 2009 8:07 pm ]

Ygrek gdzie nabyłeś?

 

1:18 na alledrogo, a te maluszki w jakims sklepie, musze poszukac jak cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges z wczoraj

 

Z jakiś niewyjaśnionych powodów drogą leśną gdzie zazwyczaj mam 90-100 km/h jechałem jakieś 40 . Za zakrętem na środku drogi stoi sarna i się na mnie gapi. Z takiej prędkości bez problemu wyhamowałem :razz: . Ruszyła dalej dopiero jak się całkowicie zatrzymałem. Jak tylko przeszła na drugą stronę za nią ruszyły jeszcze z 4 . Jakbym jechał jak normalnie to byłby niezły dzwon :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, to nieźłe szkody :shock: Tymbardziej się cieszę że skończyło się na podziwianiu jak przebiegaja przez drogę . Jak z ubezpieczeniem w takich przypadkach ? Czas lasy państwowe są od tego ubezpieczone ? Czy był znak żeby uważać na zwierzęta to niewiem . Muszę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, to nieźłe szkody :shock: Tymbardziej się cieszę że skończyło się na podziwianiu jak przebiegaja przez drogę . Jak z ubezpieczeniem w takich przypadkach ? Czas lasy państwowe są od tego ubezpieczone ? Czy był znak żeby uważać na zwierzęta to niewiem . Muszę sprawdzić

nie miałem akurat ochoty szukać znaku, policji... AC nie mam, więc wziąłem wszystko na własną klatę (kieszeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten kuzyn? :lol:

 

jest to możliwe :) nie śledzę każdego wywiadu.. Kuzyn się Jacek nazywa. Nazwisko to samo co moje.

 

Pochwal się!

sie chwalę :

978-83-7414-413-1_1780_F.jpg

 

i po relaksie. czas na wódkę.

 

Relaks leży gdzieś daaaaaaleeeeeko od SEXo! :mrgreen:

:)

 

 

jade Sexo przedymać po ulicy, niech pooddycha bestia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten kuzyn? :lol:

 

jest to możliwe :)

(...)

sie chwalę :

Tak, to ten :wink: Przekaż mu że jest fajny :lol: A tak bardziej serio - byłem ciekaw jak czytałem z nim wywiady w Hiszpanii, czy ten Dehnel, to od tego Dehnela. :grin:

 

Edit: Może założymy temat: nasze książki? I będziemy wklejać książki kuzynów, dziewczyn i innych babć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...