Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie git a jak nie, to też git :razz: :mrgreen:
no, na pewno będzie git
nie gadaj z radekkiem bo forka na dachu postawisz :mrgreen:
lepiej móc chociaż postawić na dachy niż w ogóle nie móc wyjechać tak jak Ty wanną :twisted:

choć w sumie raz widziałem ją w ruchu, ale to pewnie ją pchali :razz:

radekk tak probowal :mrgreen: ale chyba za slabo naostrzone mial :lol:
:lol::mrgreen: za kilka lat może to będzie nowa dyscyplina sportowa na zimowej olimpiadzie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w szafie, pod ubraniami butelkę mołdawskiego Caberneta . Niby ważny do 04.2007, banderola z 2006r, ale co tam... Przeleżakował się 3 lata pod swetrami, w stałej temperaturze...baaaaaaardzo dobry jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tu dużo będę gadał :roll: :arrow: Odebrałem STi my 06 yeeeaaaahhhh :twisted::twisted::twisted:

Eee, to jak to jest :roll: Ja myślałem, że powyżej MY'06 włącznie jest STI, a nie STi. Jest w końcu jakaś różnica :?: :razz:

 

 

 

Oczywiście gratulacje :!: :cool:

 

 

PS. Chyba jest cichszy niż WRX :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka dziś rano, jak ją tatuś przekonywał, jakie BMW jest piękne, stwierdziła:

 

Tato, ja mam tylko jedno do powiedzenia, tylko SUBARU ma świnki :twisted::mrgreen::lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jest piękne

 

cos w tym jest!

 

tylko SUBARU ma świnki

 

w tym tez cos jest (i niekoniecznie grypa :wink: )

 

moj teges jest taki, ze Series McRae zostal odebrany od lakiernika i jest jeszcze piekniejszy... od kazdego BMW :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest!

:cool:

 

warto było popduścić męża, bo coraz rzadziej mi się to udaje :roll: , i powiedzieć, że Subaru ładniejsze :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeździłeś na dachu?

 

To Twoja domena :mrgreen:

 

gdzie żeś przytarł, że musiałeś malować?

 

nie przytarlem i nie musialem, kaprys po prostu :mrgreen: pojawily sie jakies male ogniska rdzy na tylnych nadkolach i byl jeden maly odprysk przy wlewie paliwa, na przednim spojlerze zeszla farba od jakiegos kamienia.Teraz jest mniod malina :mrgreen: i polerka byla o calosci (fotek nie bedzie bo pada :sad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeździłeś na dachu?

 

To Twoja domena :mrgreen:

raz, czy tam dwa razy...no może trzy i od razu sensację robią jakbym nie wiadomo co robił :lol:
nie przytarlem i nie musialem, kaprys po prostu :mrgreen: pojawily sie jakies male ogniska rdzy na tylnych nadkolach i byl jeden maly odprysk przy wlewie paliwa, na przednim spojlerze zeszla farba od jakiegos kamienia.Teraz jest mniod malina :mrgreen: i polerka byla o calosci (fotek nie bedzie bo pada :sad: )
to znaczy że taniej sprzedasz skoro już zaczyna się sypać :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że taniej sprzedasz skoro już zaczyna się sypać

 

raczej drozej :razz: cena poszla w gore o 10K i to jeszcze przed malowaniem :wink: ze stanu prawie idealnego zrobil sie stan mega idealny :cool: (a za chwile bedzie kiera OMP i pare gadgetow momo i buddy club do srodka :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a za chwile bedzie kiera OMP i pare gadgetow momo i buddy club do srodka
czyli nie będzie już egzemplarzem kolekcjonerskim, skoro nie będzie serii? Cena znów pójdzie w dół :twisted: porób coś jeszcze to może kupię :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare tegesow

 

przezylem wieczor przed Dniem Krolowej

przezylem Dzien Krolowej

wczoraj ponad 300 km zrobionych zwiedzajac Holandie ;)

a teraz wstalem i zaraz jade do Belgii do SPA na tor F1 na World Series by Renault :mrgreen: i pokazy ING Renault F1 Team :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...