Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni teges: pojechalismy z kumplem wieczorem robic zdjecia w opuszczonymi i zdewastowanym osrodku nad Zegrzem, potem przenieslismy sie na plaze w okolice Nieporetu, a pozniej na Zapore Debe i tam kumpel zauwazyl, ze nie ma torby z obiektywami. Przypomnialo mu sie, ze zostawil ja na plazy w Nieporecie. Prawie sie splakal, bo to wszystkie jego obiektywy, w tym jeden jeszcze nie splacony, a szanse na znalezienie juz raczej niewielkie...

Wrocilismy na plaze i oczywiscie po torbie ani sladu, ale postanowilam popytac w okolicznych knajpach, czy ktos przypadkiem nie oddal. Pod jedna z nich stalo dwoch motocyklistow, ktorzy czekali na nas ponad godzine, zeby nam te nieszczesna torbe oddac. Fajnie, ze sa jeszcze uczciwi ludzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, wczoraj byłem na plaży w Nieporęcie ale żadnej torby nie widziałem :razz: i żadne Subaru nie było chyba zaparkowane :mrgreen:

Bo my bylismy w sobote i audi :)

a co do uczciwych ludzi... to już chyba przypadki

No niestety... ale tym bardziej tegesowo, ze nam sie udalo te torbe odzyskac, bo kumpel juz byl przekonany, ze jest pare tysi w plecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawilem auto w Galerii Tonow na 2tyg. jak naprawia kilka rzeczy, Rudej Grazynie dirtybass zdmuchnie dosztukowany tupecik :twisted:

 

Ooo to se chłopaki przez 14 dni poszaleją każdy po 3 razy, w te i z powrotem i znów od początku :) Turbina będzie pracować aż miło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę pojeździełem klienta/kolegi nowym nabytkiem STI 06 490 KM i 680 Nm :shock: w budzie SPEC C :idea: . Mówie wam cos nieprawdopodobnego jak to idzie , moje przy tym to jak polonez przy WRX . :twisted:

Jutro Wam wrzuce zdjęcia co ma pod maska i jak to wygląda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę pojeździełem klienta/kolegi nowym nabytkiem STI 06 490 KM i 680 Nm :shock: w budzie SPEC C :idea: . Mówie wam cos nieprawdopodobnego jak to idzie , moje przy tym to jak polonez przy WRX . :twisted:

Jutro Wam wrzuce zdjęcia co ma pod maska i jak to wygląda :roll:

 

Kurcze, moc i moment juz na poziomie dobrego porsche, lamborghini i innych super cars, mozna niezle wlascicieli takich wozkow zaskoczyc. Parametry robia wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jak się tym rusza? Nie jechałem takim momentem obr - z każdych obrotów "ciągnie" niemiłosiernie? :)

 

Rusza sie normalnie,do 4.5 tys. sie prawie nic nie dzieje, ale potem....................... ożesz w morde :twisted:

 

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 10:19 pm ]

Dziś trochę pojeździełem klienta/kolegi nowym nabytkiem STI 06 490 KM i 680 Nm :shock: w budzie SPEC C :idea: . Mówie wam cos nieprawdopodobnego jak to idzie , moje przy tym to jak polonez przy WRX . :twisted:

Jutro Wam wrzuce zdjęcia co ma pod maska i jak to wygląda :roll:

 

Kurcze, moc i moment juz na poziomie dobrego porsche, lamborghini i innych super cars, mozna niezle wlascicieli takich wozkow zaskoczyc. Parametry robia wrazenie.

 

Porównywali to do Gallardo superlegery i do 200, szybsze Subaru potem galardo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...