Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

U Marka w Dzierżoniowie byłeś? :twisted:

 

Czy to nie jest auto forumowicza nie-ASO. To zdaje się nie jest 22B

byłem w piątek na 30 minut bo akurat przez dolnośląskie przejeżdżałem :)

 

 

Skoro to nie 22b to co ?

 

 

Jakiś RS zrobiony na Stodoła'22b'botykit ? :)

 

 

 

Type-R

 

z takim szerokim tyłem ?

 

 

 

 

TypeR zrobiony na Stodoła'22b'botykit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka tegesowo - komplet wiesniakow na dzielni wraca do normy

z tej okazji moj teges byl nietegesem czarnej 'dzielnicowej' 4-rurowej Brery. Slaaaaaaabe to to bylo :wink:

 

moment - nawet znalazlem cos :

http://www.autokrata.pl/lod/996/test_alfa_romeo_brera/

 

niech no pocytuje:

jeśli przypadkowo zdarzy się, że nikt na nią nie spojrzy, wystarczy lekko musnąć pedał gazu, by odezwała się barytonem silnika. Wówczas wszystkie oczy zwrócą się na Brerę momentalnie.

 

Jej silnik i układ wydechowy to majstersztyk. 3,2 V6 o mocy 260 koni radzi sobie z nadwagą Brery bez problemów

 

wydając przy tym dźwięk porównywalny tylko z silnikami V8 AMG, bokserami Porsche czy Subaru. Jest szlachetny i głęboki

 

Brera do setki przyspiesza w 6,8 sekundy, a potrafi jechać nawet 240 km/h. Dzięki dużej masie (1 630 kg) i napędowi na 4 koła jest bardzo stabilna nawet przy prędkości maksymalnej. To taki autostradowy pogromca

 

spalanie, które było bolesne już w trasie, w mieście staje się niemal nie do zniesienia, dochodząc nawet do 25 litrów na setkę.

 

o nie jest sportowy samochód, a niezbyt praktyczne i drogie (185 500 zł) gran turismo.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, zuch chłopak! :)

 

Pamiętajmy tylko, że nasze postrzeganie tego, co jest MOCNYM samochodem jest mocno skrzywione :cool:. Dla bardzo wielu osób, w tym dziennikarzy motoryzacyjnych, 260KM przy masie prawie 1.7 tony to i tak rakieta :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges: moja kochana córeczka Karolinka obchodzi swoje pierwsze urodziny, i jej kochany tatuś od wczoraj zaprasza kolegów na wspólne zabawy :mrgreen:

Jest grubo, prosze jutro do mnie nie dzwonić :twisted: bedem miał kaca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprasza kolegów na wspólne zabawy :mrgreen:

jakbys byl mlodszy to bys zapraszal kolezanki :cool: :mrgreen:

zalozylem dzis bova, pieronsko syczy a mnie sie morda ciagle smieje o tak ---> :mrgreen:

zawsze mnie to wnerwialo, ale od kiedy mam zalozonego - ponad Devila preferuje. jechalem dzis z jedna pania prawnik, ogolnie ą-ę, nie pije, nie pali, niepuszczalska, w ogole nie robi zadnych rzeczy na "p", ale zakochala sie w BOVie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie to wnerwialo, ale od kiedy mam zalozonego - ponad Devila preferuje. jechalem dzis z jedna pania prawnik, ogolnie ą-ę, nie pije, nie pali, niepuszczalska, w ogole nie robi zadnych rzeczy na "p", ale zakochala sie w BOVie.

 

tez mialem doczynienia z pania prawnik (chyba), przechodzila w niedozwolonym miejscu, jechalem powolutku, ale kolo nie jak nie napompowalem, jak nie parsknalem, jak ona nie zaczela sp....adac na druga strone ulicy szybkim truchtem :mrgreen:

 

fajny co :twisted:

 

a no fajny fajny, taki różowy ;) na poczatku myslalem, ze za glosny jest, ale tak ze wszystkim bylo, subarak na poczatku mial za glosny wydech, byl za szybki... ;) pozdro i jeszcze raz dzieki! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, w Twoim wozie akurat BOV ma uzasadnienie .
w moim aucie wszystko ma uzasadnienie :mrgreen:
dba o odpowiednia ilosc wiochy w wiesniackim aucie wiesniaka
takich trzech, jak nas dwoch, nie ma ani jednego :twisted::mrgreen:
jak ona nie zaczela sp....adac na druga strone ulicy szybkim truchtem
a moze miala ciekawe wnetrze, a Ty ja splawiles :cool: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jej "chłopaki" na mieście nie ruszą :mrgreen:

 

Ty popatrz o tym nie pomyślałem :razz: Faktycznie chyba krąży jakiś przesąd wśród złodziei i aut z 13 nie biorą.

 

Moje wszystkie dotychczasowe auta miały albo tablice z "kosą" (7, później podwójna czyli 77) i 3 auta z "13" (znaczy Żaba jest trzecia). Ja lubię "trudne" numerki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hun to moja kobieta, bov to prezent od niej, nic nie wiedzialem, ze go kupuje, panowie na jej czesc HIP HIP HURRRRRRRA!!! :grin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

swoja droga taka kobieta to skarb co? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...