Skocz do zawartości

Forester diesel przeglad po 60tys


najman

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiedzialem ze te oponki maja na to taki wplyw. Zimowki mam w tym samym rozmiarze ale trzyma sie drogi o niebo lepiej niz na tych dziadowskich yokohamach. Lepsze amorki by nie pomogly? Tzn twadsze? A ogrzewanie to porazka, jak ustawisz na minimum to w nocy latem zimno jak dasz na 17 stopni to leci gorace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co innego miałbym niby kupić w zamian

 

i tu się muszę z kolegą zgodzić. forester to jedyna obecnie opcja, Legacy wygląda jak avensis, outaback też nie lepszy a na dodatek z uporem maniaka wciskają wszystkim te automatyczne skrzynie biegów.

 

wystarczy trochę kaski dołożyć, założyć progresywne springi, porządne stabilizatory zrobić porządek z felgami i oponami i "powinno" byś ok.

 

Mam nadzieję, ze następna generacja będzie powrotem do aut które coś potrafią.

 

Ktoś pamięta jeszcze legacy spec.b? :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co innego miałbym niby kupić w zamian

 

i tu się muszę z kolegą zgodzić. forester to jedyna obecnie opcja, Legacy wygląda jak avensis, outaback też nie lepszy a na dodatek z uporem maniaka wciskają wszystkim te automatyczne skrzynie biegów.

 

wystarczy trochę kaski dołożyć, założyć progresywne springi, porządne stabilizatory zrobić porządek z felgami i oponami i "powinno" byś ok.

 

Mam nadzieję, ze następna generacja będzie powrotem do aut które coś potrafią.

 

Ktoś pamięta jeszcze legacy spec.b? :roll:

 

Pozdrawiam

 

widzę, że nadal wiele dyskusji w wątku "Forester" kończy się nostalgią za poprzednim modelem :mrgreen:

osobiście przeczekam chyba do IV generacji, bo teraz to faktycznie zostaje jedynie wybór mniejszego zła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze następna generacja będzie powrotem do aut które coś potrafią.
Z pewnością! Będzie zainstalowany alkomat oddechowy + blokada zapłonu, samoczynny wyłącznik wycieraczek i świateł, czujniki pasów uniemożliwiające uruchomienie silnika bez ich zapięcia, samoczynny hamulec reagujący na zbliżenie się do innego samochodu; automatyczna skrzynia biegów będzie standardem, więc przy okazji zlikwidują obrotomierz, zostanie dodany automatyczny hamulec "ręczny" na wzór VW, kamera do odczytywania ograniczeń prędkości wraz z urządzeniem uniemożliwiającym przyspieszenie powyżej ostatnio odczytanej wartości, itd. Auta z tej nowej generacji na pewno będą wiele potrafiły! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zainstalowany alkomat oddechowy + blokada zapłonu, samoczynny wyłącznik wycieraczek i świateł, czujniki pasów uniemożliwiające uruchomienie silnika bez ich zapięcia, samoczynny hamulec reagujący na zbliżenie się do innego samochodu; automatyczna skrzynia biegów będzie standardem, więc przy okazji zlikwidują obrotomierz, zostanie dodany automatyczny hamulec "ręczny" na wzór VW, kamera do odczytywania ograniczeń prędkości wraz z urządzeniem uniemożliwiającym przyspieszenie powyżej ostatnio odczytanej wartości, itd. Auta z tej nowej generacji na pewno będą wiele potrafiły!

Jeszcze zapomniałeś o trzęsącym się fotelu kierowcy gdy auto przekroczy pas pobocza na autostradzie, hehehe.

Koszmarna wizja, ale pewnie za 10 lat kierowca nie będzie miał wiele do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zainstalowany alkomat oddechowy + blokada zapłonu, samoczynny wyłącznik wycieraczek i świateł, czujniki pasów uniemożliwiające uruchomienie silnika bez ich zapięcia, samoczynny hamulec reagujący na zbliżenie się do innego samochodu; automatyczna skrzynia biegów będzie standardem, więc przy okazji zlikwidują obrotomierz, zostanie dodany automatyczny hamulec "ręczny" na wzór VW, kamera do odczytywania ograniczeń prędkości wraz z urządzeniem uniemożliwiającym przyspieszenie powyżej ostatnio odczytanej wartości, itd. Auta z tej nowej generacji na pewno będą wiele potrafiły!

Jeszcze zapomniałeś o trzęsącym się fotelu kierowcy gdy auto przekroczy pas pobocza na autostradzie, hehehe.

Koszmarna wizja, ale pewnie za 10 lat kierowca nie będzie miał wiele do roboty.

 

A wszystko pod kontrolą systemu operacyjnego zbudowanego na bazie przeglądarki internetowej... Już zaczynam się cieszyć bo z moim zawodem (IT) niedługo zacznę naprawiać samochody 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zainstalowany alkomat oddechowy + blokada zapłonu, samoczynny wyłącznik wycieraczek i świateł, czujniki pasów uniemożliwiające uruchomienie silnika bez ich zapięcia, samoczynny hamulec reagujący na zbliżenie się do innego samochodu; automatyczna skrzynia biegów będzie standardem, więc przy okazji zlikwidują obrotomierz, zostanie dodany automatyczny hamulec "ręczny" na wzór VW, kamera do odczytywania ograniczeń prędkości wraz z urządzeniem uniemożliwiającym przyspieszenie powyżej ostatnio odczytanej wartości, itd. Auta z tej nowej generacji na pewno będą wiele potrafiły!

Jeszcze zapomniałeś o trzęsącym się fotelu kierowcy gdy auto przekroczy pas pobocza na autostradzie, hehehe.

Koszmarna wizja, ale pewnie za 10 lat kierowca nie będzie miał wiele do roboty.

 

A wszystko pod kontrolą systemu operacyjnego zbudowanego na bazie przeglądarki internetowej... Już zaczynam się cieszyć bo z moim zawodem (IT) niedługo zacznę naprawiać samochody 8)

Jak bedzie na bazie Windowsa to sie bedzie pytac "Czy napewno chcesz skrecic w lewo?" albo " Czy jestes pewien, ze chcesz zahamowac?" i :idea: system sie bedzie restartowal w trakcie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cz-wie pomalowali mi - przy 60 tys - rdzewiejący wydech ... świeci się teraz jak psu jajca :lol: (tak mnie poznasz plus rej KR .. ) za przegląd zapłaciłem ponad 1600 ale dodatkowo powłoka lakiernicza roczny przegląd. Można wyprosić mały rabat są elastyczni ... Jak nie dostaniesz rabatu to pracuje tam od niedawna ładna pani na dziale sprzedaży :lol: zawsze to milej wydana kasa :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak juz gadalem na temat rabatu, maja dac 10% na robocizne. Ma wyjsc jakos 1300 bez oleju gdyz mam swoj:) dzieki za info o nowej pani, na pewno sprawdze:) my mamy sc rejestracje;)

 

-- 30 cze 2011, o 13:34 --

 

Tutaj wrzucilem tescik viewtopic.php?f=22&t=145728&p=1361643#p1361643

 

-- 30 cze 2011, o 20:38 --

 

Juz po przegladzie. Po wymianie plynu hamulcowego hamulce lapia od razu bo ostatnio musialem mocno pedal dusic przy komplecie osob aby sie zatrzymac. Biegi jakby lzej chodza po wymianie oleju?? No i juz nie puka w zawieszeniu bo znlwu do wymiany byly gumy stabilizatora:] juz 4 raz ja nie wiem o co chodzi. Dobrze ze to 60zl kosztuje. Ogolnie bardzo sympatycznie i nawet sobie pogafalem troche z gosciem. 1370zl brutto bez oleju. Do tego doszedl jakis przegla powloki lakierniczej za 85zl brutto ponoc obowiazkowy po roku aby w razie problemow z lakierem moc zareklamowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przegląd powłoki masz w książce gwarancyjnej.

...z innego wątku ... co do nowego softu też się zastanawiam bo chcę podjechać pod górę piachu na Wyrazowie i dwa razy się zawiesiłem :lol:

...poszukam może w Krakowie mają takiego forka do jazdy. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...