Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

To miejscówka kilometr od obwodnicy - czyli wszyscy z Mokotowa, Ursynowa, Okęcia po zjeździe z węzła mają blisko

Gorzej faktycznie z tymi zza Wisły

 

Obawiam się że Włochy nie przejdą...

 

Sugeruje na przyszłość bliżej centrum, tak aby wszyscy mieli bardziej sprawiedliwie.

 

Skoro ta jedna propozycja pojawiła się 7 godzin przed spotem, to dzisiaj nie zmieniamy miejsca i godziny - Cafe 66 od 19.30 i wtedy zastanowimy się gdzie następny spot.

Obawiam się że Włochy nie przejdą...

 

 

 

Edytowane przez 2Fast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zwyczajowo przy obecności nowych jest tłum z pustymi bakami

 

Jako nowy, chciałem przyjechać ale w tłumie jestem nieśmiały. Nie mówiąc już o tłumie z pustymi bakami.

 

Na razie, z lektury forum wiem tylko tym ze każde Szuwaru ma problem z panewkami i z UPG... nie widziałem jeszcze wątku o pustych bakach :blink:

 

pomóżcie!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chciałem przyjechać ale w tłumie jestem nieśmiały

Karta paliwowa przełamie lody ;) 

 

 

nie widziałem jeszcze wątku o pustych bakach

Zwróć uwagę, że jakiekolwiek zdjęcie wskaźnika paliwa w Subaru zawsze pokazuje rezerwę lub stan jej bliski :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Te historie o uszczelkach i panewkach to są podłe oszczerstwa, rozsyłane przez środowiska związane z serwisem Alfy Romeo lub Paseratti      


A tak między nami, to te spoty wcale nie odbywają się w knajpach tylko serwisach ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego sie nie da.. Na razie mam pelen bak. Niestety kierownica sie obszywa, wiec chetnie podjate sie przywitac nastepnym razem. GM nawet mi pasuje, bo fabryke mam na Konstruktorskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pochodziłem, poszukałem i pojechałem, ale na to, że siedzicie na sushi to bym nie wpadł :-)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

nie widziałeś samochodów? Mi się wydawało po 20tej, że słyszałem jakiegoś subaraka wjeżdżającego, ale nic się nie pojawiło :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody owszem, widziałem. Tylko przy mc Was nie było. Tak, dokładnie, byłem jakoś 20:20 więc mnie słyszałeś :-) do następnego i taka sugestia mała z mojej strony żeby "spocić" się częściej w środy

Czwartki niestety mam zawsze zajęte do 22...

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...