Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

RE:

 

Dziękuję za odpowiedź. Będę 19:30 - DO ZOBACZENIA !

 

 

Czy dziś jest spot w Cafe66 ? Jeśli tak... to od której ? - chętnie wpadłbym się przywitać po raz 1szy !

 

Tak, jest zapraszamy od 19.30

 

 

Czy dziś jest spot w Cafe66 ? Jeśli tak... to od której ? - chętnie wpadłbym się przywitać po raz 1szy !

 

Tak, jest zapraszamy od 19.30

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi jak śmierdzi...

ale że nie ma herbaty w dzbanku/czajniczku a w knajpie dla motocyklistów nie pachnie jedzeniem to już wstyd :)

 

Może to wypaczenie gastronomiczne ale mam wrażenie, że właściciele niektórych knajp nie mają pojęcia o jedzeniu, marketingu i nawet samym tworzeniu menu. Przykre ale prawdziwe !

Route 66 jest tego najlepszym przykładem - spotkać się tam jest o tyle miło, że na łeb nie pada, ale nie ma co liczyć na dużą kawę, dużą herbatę czy nawet wodę mineralną w szklance 0.5 litra.

 

Jedynie DUŻE MAJĄ TYLKO PIWO a akurat w knajpie dla motocyklistów czy fanów motoryzacji to akurat najmniej ambitne biorąc pod uwagę trzeźwość na drodze :(

 

Może być , jedyną wadą cafe jest to że tam śmierdzi :-)

Jak wychodzę to czuję się jak za młodych lat kiedy przesiadywało się po różnych spelunach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi jak śmierdzi...

ale że nie ma herbaty w dzbanku/czajniczku a w knajpie dla motocyklistów nie pachnie jedzeniem to już wstyd :)

 

Może to wypaczenie gastronomiczne ale mam wrażenie, że właściciele niektórych knajp nie mają pojęcia o jedzeniu, marketingu i nawet samym tworzeniu menu. Przykre ale prawdziwe !

Route 66 jest tego najlepszym przykładem - spotkać się tam jest o tyle miło, że na łeb nie pada, ale nie ma co liczyć na dużą kawę, dużą herbatę czy nawet wodę mineralną w szklance 0.5 litra.

 

Jedynie DUŻE MAJĄ TYLKO PIWO a akurat w knajpie dla motocyklistów czy fanów motoryzacji to akurat najmniej ambitne biorąc pod uwagę trzeźwość na drodze :(

 

 

Może być , jedyną wadą cafe jest to że tam śmierdzi :-)

Jak wychodzę to czuję się jak za młodych lat kiedy przesiadywało się po różnych spelunach :-)

O co chodzi? Ayu ostatnio wcinał sałatkę z kurczakiem i wyglądała konkretnie (nastepnym razem Ja się skusze)

Ja wciągnąłem małą pizze popijając dużym zimnym radlerkiem ...

Jak to czytam to mam wrażenie ze to o innej Cafe ...

Pamiętam parę wtop nad Wisłą po praskiej stronie ... Cafe 66 jest bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem na forum subaru czy gastronautach?  :biglol:

 

Już mówiłem i pisałem kilka razy: Jeżeli macie propozycję spota w innym miejscu gdzie można zaparkować auta obok siebie pod knajpą, to proszę się nie krępować i zaproponować.

 

Pojedziemy, sprawdzimy, ocenimy propozycję i zgłaszającego :)   


Spot w środę. Gdzie? Jakieś propozycje oprócz Cafe 66? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta knajpa na stronie nie ma "przyjaznych URLi" ale jest całkiem miła...

Cieplutko w środku - dobra pizza i kryty ogród zimowy dla tych rozgrzanych :)

http://www.pizzeria-vicoletto.pl/

 

Włochy - ul. Solipska, boczna od Ryżowej

 

p.s.1 Gdybyśmy chcieli to jest zniżka od ceny w karcie 20% na wszystko !

 

p.s.2 Druga opcja jeśli Klub Subaru ma ochotę poznać się z Klubem Mondeo to w czwartek (ostatnie czwartki miesiąca) na parkingu w Arkadii (akurat w ten czwartek) jest spotkanie a potem wspólne wyjście do którejś z knajpek... Najczęściej każdy kupuje co lubi w "Food Court'cie" i siadamy razem !? :)

 

 

 

 

Czy ja jestem na forum subaru czy gastronautach?  :biglol:

 

Już mówiłem i pisałem kilka razy: Jeżeli macie propozycję spota w innym miejscu gdzie można zaparkować auta obok siebie pod knajpą, to proszę się nie krępować i zaproponować.

 

Pojedziemy, sprawdzimy, ocenimy propozycję i zgłaszającego :)   

 

Spot w środę. Gdzie? Jakieś propozycje oprócz Cafe 66?

Edytowane przez 2Fast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że Włochy nie przejdą...

 

Sugeruje na przyszłość bliżej centrum, tak aby wszyscy mieli bardziej sprawiedliwie.

 

Skoro ta jedna propozycja pojawiła się 7 godzin przed spotem, to dzisiaj nie zmieniamy miejsca i godziny - Cafe 66 od 19.30 i wtedy zastanowimy się gdzie następny spot.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...